« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studniówka 2007
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 12:05    Temat postu: Studniówka 2007 Odpowiedz z cytatem

Ano więc chciałbym się dowiedzieć jak idą przygotowania do studniówki w lo i w innych szkołach srednich, kostzy, gdzie sie odbywa itp. Bo słyszałem ze znów dyrekcja lo uczniów robi w chu...
U nas w technikum, znów podział na dwie tury, każdy ma możliwośc posiadać osobe towarzyszacą, i każdy może z nią przyjść na poprawiny.
Studniówke zdecydowalismy że będziemy mieć w strażaku, a jedzenie po długim sporze mamy mieć ze staropolskiego (na początku miało być od nich zarcie na plastkiach, wiec wzielsimy pod uwage kolosa)
Z kamerzystami jets odronbbine kłopot, kazdy z których mamy do wyboru odbiega duzo od ideału, co do orkiestry też nie wiem kto u nas będzie grać. A w polonezie mamy bodajże 12 par na ture, w lo słyszałem że jest 60. Koszt na osobe ma być coś około 100-110 zł z tego co wiem
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dj Dual
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wam zagram eheheh Bardzo szczęśliwy jestem jak orkiestra która grac razem nie daje rady ;p
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Koszta u nas przedstawiają się podobnie. Poloneza tańczy 70 par, a reszta jak w latach ubiegłych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A to prawda że waszą studniówke robią w lo?,
Powrót do góry
Dariusz
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 16:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

studniówka w sp5 jak zawsze.. poloneza tańczy, jak hencluś napisał, 70 par, koszty podobne jak w technikum, żarcie nie wiem skąd, 12 osób z klasy może iść z osobą towarzyszącą..
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
A to prawda że waszą studniówke robią w lo?,

Taaa:P Już to widzę! Niby gdzie? Na sali gimnastycznej, gdzie ponoć nawet pierwszym klasom odmówili zorganizowania wieczorku? Chytry A może na auli, która była niedawno wyremontowana i gdzie kompletnie nie ma miejsca? heh
Jak już wspomniał Dariusz praktycznie nic się nie zmieniło... Nawet nie wiecie jak się cieszę, że mogę wziąźć osobę towarzyszącą... Na całe szczęście w naszej klasie nie było z tego powodu żadnych konfliktów Uśmiech
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale pewnie osoby które jednak nie idą z osobą towarzyszącą patrzą się dziwnie na te osoby, które kogoś mogą ze sobą przyprowadzić. Albo takie osoby, które miałyby z kim iść a nie mogą nie przyjdą na 100dniówkę. Ja bym tak zrobił.
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Czw Lis 23, 2006 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak niestety u nas jest i nic się na to nie poradzi:/ W mojej klasie osobę towarzyszącą biorą na studniówkę osoby mające stałych partnerów (10 osób/2 ze znajomymi).
Powrót do góry
JA
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Lis 29, 2006 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atomosfera gorąca jak co roku Uśmiech liceum znowu sie popisuje swoim ultimatum partnerów ^^ a mówią że stódniówka raz w życiu..... a bo to raz w życiu człowiek sie upije jak sam na impreze idzie Jęzor naszczeście nie ide sama Uśmiech
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Czw Lis 30, 2006 01:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

JA napisał:
atomosfera gorąca jak co roku Uśmiech liceum znowu sie popisuje swoim ultimatum partnerów ^^ a mówią że stódniówka raz w życiu..... a bo to raz w życiu człowiek sie upije jak sam na impreze idzie Jęzor naszczeście nie ide sama Uśmiech

ja tam nigdy nie bylem na studniowce i jakos zyje Jęzor
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R0bert napisał:
Ale pewnie osoby które jednak nie idą z osobą towarzyszącą patrzą się dziwnie na te osoby, które kogoś mogą ze sobą przyprowadzić. Albo takie osoby, które miałyby z kim iść a nie mogą nie przyjdą na 100dniówkę. Ja bym tak zrobił.

wiesz, niekoniecznie Uśmiech u mnie w klasie 2 czy nawet 3 osoby mają młdosze dziewczyny i nistety nie będą mogli je wziąść na studniówkę, ale nie robi im to aż takiego problemu, żeby nie iść. Jak się ktoś umie bawić to i tka będzie dla niego super zabawa ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Adas

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wedlug mnie kazdy powinien moc sobie kogos wziasc, jak jest inaczej to jest to kicz niesamowity Jęzor
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tu niestety jest problem naszego miasta - mamy tylko jedno liceum a największe pomieszczenie (czytaj: hol w SP5) jest zbyt mały, żeby pomieścić wszystkich maturzystów + ich gości. Już przed moją studniówką chodziły słuchy, że może podzielą nas na 2 grupy, ale jakoś wyszło "normalnie". Co roku za to czytam o problemach kolejnych maturzystów i szczerze Wam współczuję. Niestety ten schemat pojawia się za każdym razem, już od jakiś 3 czy 4 lat. Najpierw szok, próby buntu, wyżywanie się na nauczycielach i innych gościach, w końcu jedni się obrażają, a drudzy akceptują. Z tego co widzę, to już od kilku lat chyba żadna klasa nie pojawiła się na studniówce w komplecie. Szkoda, że tak się dzieje, ale nic nie można zrobić, chyba tylko wybudować większą salę, albo wynająć jakiś supermarket Jęzor
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem problem to robią sami ludzie.
Rzeczą oczywistą jest, że Liceum jest przeludnione a w Turku nie mamy typowej wielkiej sali bankietowej.
Uczniowie zamiast uszanować i docenić, że jednak mimo tylu problemów, jest te 12 osób na klasę i jakoś to wszystko przyzwoicie wygląda, wolą zachowywać się jak półmózgi, wszczynając kolejne kłótnie, prowokując konflikty, wprowadzając niezdrową atmosferę wśród społeczności naszego ogólniaka.
W początkowym stadium rozwoju całej sytuacji, kiedy klasa z niecierpliwością czeka na wynik losowania, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Po oficjalnym werdykcie zaczyna się niezły cyrk.
„Losowanie było niesprawiedliwe!”,
„Jednak studniówkę trzeba podzielić na dwie tury!”,
„Jak to tak może być, że tylko 12 osób może iść?!”..
Jeden rozszarpałby drugiego, trzeci zagryzł czwartek i tak w kółko..
Ręce same opadają...
Przykro mi się robi, patrząc na poziom intelektualny co niektórych osób.
Studniówka jest imprezą dla nas – dla przyszłych maturzystów i absolwentów szkoły – jest (niekiedy) jedynym spotkaniem w ciągu 3 lat, gdzie zbiera się cała klasa, oraz przede wszystkim szkoła. Z osobą towarzyszącą, możemy bawić się praktycznie co tydzień w jakieś dyskotece, klubie, z ludźmi których mijamy na co dzień w szkolnym korytarzu bynajmniej raz w życiu..
Przyjemnie jest mieć kogoś "swojego" na imprezie, aczkolwiek uważem, że można się świetnie wybawić i bez towarzysza, dlatego wszelkie spory są kompletnie nie na miejscu Uśmiech

O Studniówce na dwie tury, to aż grzech wspominać..
Ten kto to wymyślił, musiał być strasznym egoistom i człowiekiem bez wyobraźni Jęzor pomysł kompletnie idiotyczny i bez jakiegokolwiek sensu Jęzor

Podsumowując, gdyby nie ludzie, ich zawiść (paradoksalnie o której uczymy się tyle w szkole, że jest taka zła i niedobra..) nie byłoby tych problemów które, towarzyszą nam co roku przy okazji Studniówki. Widocznie nie wszyscy jeszcze dojrzali, aby w trudnych sytuacjach zachować się godnie i z twarzą..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Gru 07, 2006 23:01    Temat postu: Re: Studniówka 2007 Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:

Z kamerzystami jets odronbbine kłopot, kazdy z których mamy do wyboru odbiega duzo od ideału, co do orkiestry też nie wiem kto u nas będzie grać. A w polonezie mamy bodajże 12 par na ture, w lo słyszałem że jest 60. Koszt na osobe ma być coś około 100-110 zł z tego co wiem

no ja wiem od znajomych że u nas w technikum ma grać zespół freeq?? chyba tak to sie pisze. kamerowac ma p. Bocian. studniówka kosztuje 100 zł i podobno mami sami sobie kupic napoje chłodzące (nie chodzi mi o alkochol). Ale naprawde organizacja studniówki poniżej przeciętnej. Czasem to az sie odechciewa iśc na nia. u mnie w klasie dokładnie nie wiem ale idzie chyba tylko 20 osób z 32. więc nie jest to jakis niesamowity wynik. Ja osobiście ide bo taka impreza jest tylko raz w życiu i kijowo by było nie iść. jedno jest tylko na plus i napewno. 2 tury. tu mozna bic brawo za ten pomysł który utrzymuje sie juz od paru lat. pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zelu.. napisał:

Studniówka jest imprezą dla nas – dla przyszłych maturzystów i absolwentów szkoły – jest (niekiedy) jedynym spotkaniem w ciągu 3 lat, gdzie zbiera się cała klasa, oraz przede wszystkim szkoła. Z osobą towarzyszącą, możemy bawić się praktycznie co tydzień w jakieś dyskotece, klubie, z ludźmi których mijamy na co dzień w szkolnym korytarzu bynajmniej raz w życiu..

To po jakiego grzyba robicie losowania i sami sobie budujecie konflikty i podziały na szczęsciarzy i przegranych??

NIe brać osob towarzyszących i bawić się we własnym gronie.
Najlepsze z możliwych rozwiązań skoro inaczej się nie da.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zapomniałem o tym napisać.
Podane przez ciebie carlos rozwiązanie, jest chyba najlepsze..
Ale co z tego...
Każdy na samym początku ma nadzieje i głęboko wierzy w to, że to jednak jemu uda się wylosować bilet dla partenera. Taka opcja, że stunidówka może być bez osob towarzyszacych nie wchodzi w gre. Dopiero potem, gdy jest już po losowaniu które, okazało się jednak mało szczęśliwe zaczynają się dyskusję, a może jednak bez..
I jak tu komu dogodzić?
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 15:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie czaje jednego. Dlaczego w liceum nie zastosuja takiego rozwiązanaia jak u mnie w technikum. 2 tury. wtedy kazdy by był zadowolony. jak to sie mówi "wilk syty i owca cała"
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Gru 08, 2006 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kangoorek napisał:
ja nie czaje jednego. Dlaczego w liceum nie zastosuja takiego rozwiązanaia jak u mnie w technikum. 2 tury. wtedy kazdy by był zadowolony. jak to sie mówi "wilk syty i owca cała"

Może dlatego że zaraz by sie zaczeły spory o to kto pierwszy. Albo ten chce wypić z tym i pobawić sie z tamtym, ale jeden jest w 1 turze a drugi w drugiej. Jakby nie zrobić to i tak zawsze komuś nie przypasuje. Może by tak nauczyciele przyszli sami? Wkońcu to impreza dla uczniów na której jest sie raz w życiu (na swojej), nauczyciele zazwyczaj są co roku.
Nie raz na tych studniówkach pojawiają sie zupełnie dziwni ludzie z tzw. specjalnych gości zapraszanych przez dyrekcje. Problem będzie co roku niestety.
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze. ale po to są spotkania przedstawicieli klas przezd studnióką żeby dobrze klasy dobrac. i wtedy nie ma problemu. a co do tych nauczycieli to tez racja. jakby nie patrzec to jezeli nauczyciele przychodzili by sami bez osób towarzyszących to wiecej ucznió mogło by przyjsc z kims. tu przyznam racje.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kangoorek napisał:
no dobrze. ale po to są spotkania przedstawicieli klas przezd studnióką żeby dobrze klasy dobrac.

Klasyczny przykład utopijnej myśli.
Myślisz, że to takie łatwe? Każda osoba ma znajomych w innej klasie, każda osoba będzie chciała się bawić z ludźmi z innego oddziału. Nigdy się tego nie połączy aby każdemu było na ręke..
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie wiem. u mnie w szkole jest juz tak od paru lat i jakos nikt sie nie skarzy na podział klas na studniówke. a bynajmniej ja nic o tym nie słyszałem
Powrót do góry
sQel
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widzisz,
inna szkola - inne podejscie do sprawy.
Ja sklonie sie bardziej ku opinii Zela, ma racje - kazdy by mial inne zdanie jak dzielic studniowke itp, a co 2x polonez? podwojne koszty.. bezsensu..
co do wypowiedzi nobody'iego
bez gosci oraz bez os tow dla nauczycieli.. ok.. byla taka opcja... i co - jestesmy 50-70 m-sc w przod, co nie rozwiazuje w ogole sytuacji - w najlepszym wypadku dodatkowe 5 m-sc na kazda klase.. a co z reszta? Jeszcze wiekszy konflikt - poza tym co nauczyciele sami moga? same kobiety, na pewno beda sie bawic razem ;] a poza tym to ma swoje konsekwencje w ich zachowaniu w stosunku do uczniow na tej imprezie. W szkole bylo referendum, klasy sie zgodzily na os tow dla nauczycieli oraz przybycie gosci Uśmiech
Wiec jakiekolwiek gdybanie na ten temat jest juz chyba niepotrzebne;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hhe no to co byś zaproponował? Chyba impreze na świerzym powietrzu, albo rzeczywiście wynając jakis hipermarket hehe Jęzor Ale z tą imprezą na powietrzu to wcale nie jest taki głupi pomysł Jęzor Jeszcze troche i będzie sie ocieplać zamiast ochładzać Jęzor na tyle osób ile jest w LO chyba nie ma innej opcji jak większa sala, ale tu rodzi sie problem skad taką wytrzasnąc?
Powrót do góry
Mata_Hari
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Gru 09, 2006 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwie tury to fatalny pomysł bo choć rozwiązuje jeden problem powstają kolejne.

Co do zabawy tylko w gronie klasy. W LO jest przewaga dziewcząt, w kazdym roku zdarzają się żeńskie klasy i szczerze powiem ze choć z dziewczynami można się świetnie bawić to jednak z facetem tańczy się lepiej Oczko
Kłótnie z nauczycielami kazdego roku są bez sensu i do niczego nie prowadzą. Wywołują jedynie nerwową atmosferę a chyba nie o to chodzi.

W ten prosty sposób zanegowałam cały sens studniówki i wszelkie próby rozwiązania tej sytuacji Jęzor. Nigdy nie będzie tak ze wszyscy będa zadowoleni. Zawsze ktoś będzie pokrzywdzony, grunt by zachować fason i nie zmarnować tych ostatnich chwil w szkolnym gronie. Tak więc radze wszystkim podejśc do tego z trochę większym dystansem Oczko

Chciałabym zauważyc ze treść mojego postu została zmieniona na zyczenie bądź też z udziałem żela, który uznał ją za niewygodną dla swojej osoby. Witamy w PRLu.
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 16:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nawiąże jeszcze do poloneza. nawet sobie nie wyobrazacie jaki tupet ma pani która prowadzi poloneza w technikum. chodzi mi o 1 ture. umówiliśmy sie z nia na środę na próbe na 14. ona sie zgodziła i nie przyszła. telefon miała wyłączony. a dzisiaj jak do niej zadzwoniła pewna osoba to powiedziała ze my przekładamy próby i nie przychodzimy ze dzwonimy do niej i ją wyzywamy. Paranoja. poprostu masakra. az sie nie chce juz tanczyc tego poloneza. moja tura poznała dopiero moze 60 % układu poloneza gdzie LO juz tańczy całość. żenada i tyle.
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co do studniówki w LO..Nie mozna przyjsc z osoba nie mającą 18 lat,więc niech pan Z. cmoknie sie w pędzla Marzyciel lol
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berni14 napisał:
A co do studniówki w LO..Nie mozna przyjsc z osoba nie mającą 18 lat,więc niech pan Z. cmoknie sie w pędzla Marzyciel lol

Można, ale tylko z licka...
Powrót do góry
Stefan
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam już swoją studniówkę miałem a z chęcią poszedłbym jeszcze raz i to bez osoby towarzyszącej Jęzor
Ale nie da rady Smutny
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stefan napisał:
Ja tam już swoją studniówkę miałem a z chęcią poszedłbym jeszcze raz i to bez osoby towarzyszącej Jęzor
Ale nie da rady Smutny

Ciii... Wpuszczę Cię przez okno jak chcesz:P
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4

Skocz do: