« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studniówka 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 22:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rojka napisał:

Można, ale tylko z licka...

Rojka co to jest lick??? Jęzor

na zartach się nie znasz??;>??
lepiej daj szadkom wolne zamęczą się Diabełek

Ostatnio zmieniony przez Marian_ dnia Wto Gru 12, 2006 23:39, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 23:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Się czepiasz... Chodzi o liceum... Yyyy... Co za ludzie...
Po co piszesz taki głupie posty? Masz w tym jakiś cel?

Nie mam dzisiaj humoru na takie nieśmieszne żarty...Yyyy...

Ostatnio zmieniony przez Rojka dnia Wto Gru 12, 2006 23:59, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 23:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

lick - lizać, oblizywać Jęzor dla wiadomości mariana Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 13, 2006 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no a w technikum można wziąc za osobę towarzyszącą kogo się chce.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 21:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rojka napisał:
berni14 napisał:
A co do studniówki w LO..Nie mozna przyjsc z osoba nie mającą 18 lat,więc niech pan Z. cmoknie sie w pędzla Marzyciel lol

No zaraz zaraz. kto ta studniówke organizuje bo już nie czaje? Sami sobie takie wymagania stawiacie? Powyzej 18 i jesczze ze swojej szkoły. Dla mnie śmieszne, ale skoro tak chcecie to wasza sparwa. A jesli dyrektor wam tak każe to ja bym sie zapytał od kiedy to gość na przyjęciu ustala zasady?
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwileczka,a ta studniówka to jest dla uczniów czy dla dyrektora??
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Czw Gru 14, 2006 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Rojka napisał:
berni14 napisał:
A co do studniówki w LO..Nie mozna przyjsc z osoba nie mającą 18 lat,więc niech pan Z. cmoknie sie w pędzla Marzyciel lol

No zaraz zaraz. kto ta studniówke organizuje bo już nie czaje? Sami sobie takie wymagania stawiacie? Powyzej 18 i jesczze ze swojej szkoły. Dla mnie śmieszne, ale skoro tak chcecie to wasza sparwa. A jesli dyrektor wam tak każe to ja bym sie zapytał od kiedy to gość na przyjęciu ustala zasady?

nie... można poniżej 18 lat, ale ze szkoły. Powyżej 18-lat także spoza szkoły...
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 01:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
A jesli dyrektor wam tak każe to ja bym sie zapytał od kiedy to gość na przyjęciu ustala zasady?

Wiesz jaką możesz usłyszeć odpowiedź?
"Nie odpowiada? Prosze zmienić szkolę..." Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Jolci_a napisał:
Nobody napisał:
A jesli dyrektor wam tak każe to ja bym sie zapytał od kiedy to gość na przyjęciu ustala zasady?

Buehehehe to ja bym serdecznie podziękował za impreze u Pana dyrektora która ja oragizuje i za którą ja płace i na której będzie sie bawił Pan dyrektor za moją kase.
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Gru 16, 2006 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Jolci_a napisał:
Nobody napisał:

usłyszałaś taką odpowiedź?
Powrót do góry
Walduś
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Gru 17, 2006 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znając życie i sztywniaków z LO to jak by doszło do takiej rozmowy to odpowiedź była by taka
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Gru 27, 2006 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heniek napisał:
_Jolci_a napisał:
Nobody napisał:

usłyszałaś taką odpowiedź?

ja nie, kumpel w tamtym roku tak...
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i LO i Kaczki już po studniówce, czy mógłby ktoś opisać imprezy, bo ciekaw strasznie jestem Uśmiech, słyszałem ze dużo wodki posżło do zleweu.
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No jak ktoś nie afiszował się z piciem tylko stawiał na stole, to nic dziwnego. Studniówka jak studniówka.. dobra jak rok temu Oczko
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja słyszałem z pewnych źródeł ze podobno Kaczki te studniówke miały taka sobie. zespół taki se i zarcie do bani
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
XXXXXXX
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Sty 16, 2007 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

może jedzenie było takie seeeeeeeee ale zabawa SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

musze przyznać że jedzenie na Kaczkowskiej studniówce nie bylo za dobre, ale nie było az takie tragiczne...
Impreza była fantastyczna, łącznie z poprawinami...
Sceny związane z alkoholem nie były takie jak w licku (z tego co slyszalam duzo promili ucieklo do zlewu)...Moze pare butelek zabrano ale to były naprawde małe ilości...
Podsumowując: Imprezka była zajefajna i gdybym mogla to cofnelabym czas do tamtego momentu:)Uśmiech
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 02:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Licealna studniówka moim zdaniem była na bardzo przyzwoitym poziomie.
Od strony organizacyjnej wszystko było okey. Jedzenie smaczne i urozmaicone, nikt nie mógł czuć się głodnym Oczko
Zespół też dawał rade, chociaż mogli lepiej dobrać repertuar bo niektóre kawałki kompletnie nie pasowały do całości.
Może mieli za długie przerwy trochę, a jak już grali to też za długo, ale nie wypaczyło to w jakiś ogromny sposób zabawy.
Z tą wódką fakt, dużo poleciało do zlewu ale to tylko i wyłącznie przez głupotę uczniów. Zbytnie afiszowanie się, kompletny brak umiaru i zero wyczucia spowodowały taki a nie inny skutek Oczko
Szkoda, że nie było tak wielu nauczycieli. Naprawdę przykre jest to, że uczniowie wprowadzili tak niezdrową atmosferę iż większość belfrów z Liceum wolało nie przyjść na nasz bal. A Ci, którzy byli pewnie nie żałują tego - trzeba przyznać nauczyciele całkiem fajnie się bawili.
Dużo osób narzekało na to, iż trzeba będzie używać plastikowej zastawy. Teraz jak już jest po wszystkim pytam się - przeszkadzało to komukolwiek?Bo mi absolutnie nie..
Ah.. szkoda że to tak szybko minęło..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi akurat plastik by przeszkadzał, niby drobiazg a jednak dosyc ważny,
A słyszałem też ze poprawin nie mieliście Oczko,
Powrót do góry
darlla
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt, poprawin nie było i to właśnie uważam za największy i w sumie jedyny minus naszej studniówki. Co do alkoholu lądującego w zlewie to jeśli ktoś umiał się dogadać z kim trzeba, nie było problemu... Jęzor W sumie nie dziwię się, że w pewnym momencie dyrekcja zaczęła regularnie odwiedzać uczniów, ponieważ patrząc na kilka dziewczyn z klasy, która siedziała nieopodal, łapałam się za głowę zastanawiając sie jak można doprowadzic się do takiego stanu na własnej studniówce... Diabełek
W każdym razie ja naszą studniówkę będę na pewno wspominać jak najlepiej... Bardzo szczęśliwy
Już nie mogę doczekać się płytki... Diabełek
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 19:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja akurat nie wyobrazam sobie na studniówce jeść z plastiku i bardzo by mi to przeszkadzało... Każdy ladnie ubrany, dziewczyny kreacje, chłopcy garniaki i do tego -----> zastawa plastikowa... a fuuuj!! Nie
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 19:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No proszę ... nie było poprawin .. czy to nie jest lekkie przegięcie ??Chytry rok temu poprawiny były .. a kwota jaką zapłacili uczniowie w tym roku jest taka sama jak w roku ubiegłym .. z taka różnicą ze wtedy poprawiny były teraz nie .. Uśmiech ( ciekawe co zrobili z żarciem które zostało ... płacili za to uczniowie więc im sie to należy .. a pewno władze szkoły mieli to dla siebie do domu ;] ... ) Za rok to pewno nie będzie 100 dniówki Jęzor .. ta szkoła jest naprawdę porypana... to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie . ;/ śmiech na sali .. a w ogóle po jaką cho........ nadal 100 dniówka robiona jest w 5 ... mało jest innych miejsc ?? Ja na miejscu uczniów bym do Romka napisał jakiś list Uśmiech trzeba walczyć o swoje prawa....;]
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 20:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubek napisał:
No proszę ... nie było poprawin .. czy to nie jest lekkie przegięcie ??Chytry rok temu poprawiny były .. a kwota jaką zapłacili uczniowie w tym roku jest taka sama jak w roku ubiegłym .. z taka różnicą ze wtedy poprawiny były teraz nie .. Uśmiech ( ciekawe co zrobili z żarciem które zostało ... płacili za to uczniowie więc im sie to należy .. a pewno władze szkoły mieli to dla siebie do domu ;] ... ) Za rok to pewno nie będzie 100 dniówki Jęzor .. ta szkoła jest naprawdę porypana... to co się tam dzieje to przechodzi ludzkie pojęcie . ;/ śmiech na sali .. a w ogóle po jaką cho........ nadal 100 dniówka robiona jest w 5 ... mało jest innych miejsc ?? Ja na miejscu uczniów bym do Romka napisał jakiś list Uśmiech trzeba walczyć o swoje prawa....;]

Poprawin nie było bo nikomu na drugi dzień się nie chciało przyjść pilnować, sami uczniowie zresztą wypowiedzieli się, że nie potrzebują poprawin.
Co do jedzenia Kubeczku to się mylisz, bo każdy z uczniów dostał paczke, ze mięskiem, ciastem i z czym tylko chciał. Pod koniec imprezy klasowe stoły zamieniały się w swego rodzaju szwedzki stół gdzie panowała samowolka w kategoriach - kto, ile, czego. Jak popatrzyłem troche na zachowanie co nie których osób to aż mi się głupio zrobiło jacy ludzie potrafią być pazerni.
Ta szkoła nie jest porypana tylko jest przeludniona Oczko Brak drugiego liceum jest główną przyczyną takich a nie innych sytuacji.
A jest gdzieś w Turku lub w bliskiej okolicy tak duża sala aby pomieścić 900 osób? Chyba nie ma..
Piątka jest najbardziej optymalnym miejscem do organizowania tak dużej imprezy. Przy okazji jest dużo tańsza w wynajęciu niż np. Strażak Oczko
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 20:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi plastiki przeszkadzaly... i uwazam ze za tyle kasy powinny byc zapewnione normalne sztucce i talerze. A co do sytuacji z alkoholem, jestem zdania ze zakazany owoc lepiej smakuje i chyba powinno sie pozwolic na symboliczne ilosci alkoholu na takiej imprezie. Przeciez na studniowce ludzie maja po 19 lat sa juz pelnoletni i moga wziac odpowiedzialnosc za siebie. Poza tym smieszy mnie wylewanie alkoholu do zlewow bo przeciez nikt nie podpisywal zadnego regulaminu ktory zabranialby spozywania.
Powrót do góry
kmrmn
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

liceum jest przeludnione bo pan z przyjmuje wszystkich jak leci - bo za każdym uczniem kasa leci. a nie koniecznie inteligencja i podwyższenie poziomu szkoły. teraz może się tam dostać każdy, kiedyś - tylko nieliczni. szkoda...
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zelu.. napisał:

Co do jedzenia Kubeczku to się mylisz, bo każdy z uczniów dostał paczke, ze mięskiem, ciastem i z czym tylko chciał.

No to nie wiedziałem Żelku Jęzor no ale dobrze, że dostali ..

zelu.. napisał:

troche na zachowanie co nie których osób to aż mi się głupio zrobiło jacy ludzie potrafią być pazerni.

W koncu za to płacili .. wiec wiesz... Jęzor U mnie też tak było, że dopadli sie do żarcia jak by z poł roku nic nie jedli ... reklamówkami wszystko wynosili Uśmiech no ale tacy sa ludzie.... J a osobiscie bym sie tak nie zachował ..
zelu.. napisał:

Ta szkoła nie jest porypana tylko jest przeludniona Oczko Brak drugiego liceum jest główną przyczyną takich a nie innych sytuacji.
A jest gdzieś w Turku lub w bliskiej okolicy tak duża sala aby pomieścić 900 osób? Chyba nie ma..
Piątka jest najbardziej optymalnym miejscem do organizowania tak dużej imprezy. Przy okazji jest dużo tańsza w wynajęciu niż np. Strażak Oczko

Owszem jest przeludniona i pewno co roku bedzie tam coraz to więcej ludzi ... A co do sali .. to czy Staropolski ta wielka sala nei jest większa.. i lepsza na 100 dniówke ..?? A co do poprwin .. to jak mówisz uczniowie nie chcieli .. ale zapewniam cie że była pewno większa grupa ucznów ktorzy by te porpawiny chcieli ..

Powiem jedno.. z roku na rok ta szkoła coraz to bardziej schodzi na psy ...
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bez poprawin da się żyć. Ja na swoich poprawinach byłem zmulony i skacowany, przez co brak mi było ochoty na cokolwiek.

Lecz jedno jest pewne, jeśli Lech Z. nie przestanie przyjmować każdego, kto tylko złoży papiery do LO to z roku na rok będzie coraz więcej ludzi, moim zdaniem coraz niższy poziom nauczania i będzie coraz gorzej.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 01:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubek napisał:

zelu.. napisał:

Owszem jest przeludniona i pewno co roku bedzie tam coraz to więcej ludzi ... A co do sali .. to czy Staropolski ta wielka sala nei jest większa.. i lepsza na 100 dniówke ..?? A co do poprwin .. to jak mówisz uczniowie nie chcieli .. ale zapewniam cie że była pewno większa grupa ucznów ktorzy by te porpawiny chcieli .. ...

Wydaje mi się, że staropolski jednak by się nie sprawdził. Może jako sama sala do tańczenia to jeszcze by się nadawało, ale biorąc pod uwagę to iż trzeba pomieścić jeszcze gdzieś stoliki z klasami, gości, nauczycieli to chyba mało by tego miejsca było..Brakowało by jeszcze takiej swego rodzaju "prywatności" jaką zapewniają korytarze i klasy w piątce.
Kolejną ważną sprawą jest cena..pewnie też wiele wyższa niż wynajęcie piątki..
A co do poprawin..ta większość mogła bardziej walczyć o swoje..może by im się udało..a poza tym z tego co wiem, to duży problem był z rodzicami którzy mieliby pilnować..oni nie chcieli poświęcać swojego czasu.
Powrót do góry
gornik
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kmrmn napisał:
liceum jest przeludnione bo pan z przyjmuje wszystkich jak leci - bo za każdym uczniem kasa leci. a nie koniecznie inteligencja i podwyższenie poziomu szkoły. teraz może się tam dostać każdy, kiedyś - tylko nieliczni. szkoda...

spoko niech to liceum bedzie takie jakie jest... ale niech na boga beda mniejsze klasy wtedy poziom nauczania bedzie wyzszy a slabisi uczniowie beda nadganiac lepszych. LO to nie jest jakas super elitarna szkola, ale miejsce gdzie czlowiek z rpzecietnymi zdolnosciami ale i checiami pracy powinien sobie proadzic
Powrót do góry
kmrmn
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co z tego ze zrobią mniejsze klasy ? jak całą klasę zrobią z uczniów którzy na koniec gimnazjum mieli średnia 3,5 ?! bez sensu - taka klasa nie ma racji bytu. ale nie chce tu robic offa...
wracając do tematu : mi plastiki tez by przeszkadzały - na szczęście za moich czasów nie bylo takich jaj choc z panem z. tez musielismy o niejedno powalczyć - on myśli ze to on sobie robi impreske a przeciez stódniówka jest dla uczniów. walczcie o to! a ze atmosfera sie pospuła... nauczyciele nie przychiodza. no cóż pan z. popełnił dużo błędów i teraz ma.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: