« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studniówka 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Sty 18, 2007 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na 100-dniówce chyba była symboliczna ilość alkohol w postaci Szampana? Czy sie myle? Po za tym jedzenie było na stołach a nie schowane wię ckażdy mógł wziąc do domu. Mało tego rodzice musieli wpychac je na siłe balowiczom bo nie chcieli brac coniektórzy. Poprawin nie było bo po co poprawiny? Wszyscy doslzi do wniosku ze skzoda czasu rodziców i wszystkich bo tak jak to bywało we wczesniejwszych latach trwały one około godziny, kazdy dopadał do stołu posiedział chwile brał wszystkeoigo ile mógł unieśc i na miasto. Takie poprawiny bywały warto by było marnowac czas?
P.S. Żeby nie było że ktoś mi zarzuci że nie jestem zorientowany w temacie to od razu mówie że moi rodzice mieli ta przyjemność bądź nie przyjemność być na tej studniówce Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

głuoty opowiadasz. u mnie na poprawinach do samego końca było dosyc sporo osób. wiadomo ze nie wszyscy poprzychodzili ale większość przyszła. ja uwazam ze poprawiny sa potrzebne. i bardzo fajne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie napisałem że wszyscy tak robili, ale bardzo duzo osób albo nie przychodizło albo poprostu brało co im sie należy i wychodizli. Ty uważasz że są potrzebne, a w tym roku uznali ze nie sa i nikt nie protestował.
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm. ja jestem tego rocznym maturzystą i szczerze mówiąc nie wiem co mowili uczniowie z LO czy z Kaczek. u mnie w Technikum były poprawiny i bardzo dobrze sie bawiłem zreszta jak wszyscy którzy przyszli a było i sporawo.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fajnie ze zrobili wam poprawiny. Nie wiem jak to bylo w tamtym roku, ale 2 lata temu nie mieliśmy poprawin. To akurat bylo uwarunkowane tym że mieliśmy w Studniówke w SP5. A ile kosztowała was Studniówka w technikum?
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Sty 24, 2007 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tzn tak 220 za pare + 45 zł za kamerzyste. ale powiem ci szczerze ze opłacało sie dac tyle kasy. bo zabawa była naprawde fajna. zespół fajnie grał i jedzenie było dobre. obsługa ze staropolskiego a zespół frico czy jakos tak.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i jeszczem jemy na normalnych talerzach Uśmiech,
Ja się bawie w sobote Uśmiech
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no właśnie zapomniałem o tych normalnych talerzach. ale powiem ci ze naprawde było fajnie i napewno u was teraz w sobote bedzie tak samo. miłej zabawy życze i udanych poprawin
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Etam talerze to moim zdaniem nie mają zadnego znaczenia. Nawet lepiej jak są papierowe bo talerzyk sie nie potłucvze i wrazie czego nie bedzie trzeba zmywać hehe
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 15:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jak wam zabiorą krzesła to będziecie mówić "a nawet lepiej, bo miałem argument wiecej zbey sobie potanczyc"
Jak bedziecie mieli mniej zarcia to "a nawet leppiej, przynajmniej niektórzy nie będą zygac"
Ciągle wam cos odbierają, i wmawiacie sobie ze tak jest lepiej, to jest chore, weźcie cos zróbcie bo bedzie coraz gorzej, a myślenie "a to nawet lepiej" i patrzenie z załozonymi rekami na to jest, nie wiem jak to nazwac, smutne ze jestescie marionetkami w rekach dyrekcji
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowieku to talerze. Chyba nie siedzisz cały czas i nie jesz? A jak zjesz z plastikowego talerzyka jednorazowego to chyba nic ci nie bedzie co? masz problemy Jęzor
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ano mam problem Jęzor, pamietam na balu gimnazjalnym uhuhu kupe czasu temu, tez był plastikowe talerze, i jak rozpoczeła się wojna na zarcie, to jeden zwykły banan rzopierdizleił wszystkie plastikowe smiec w pis... Uśmiech, biorąc pod uwage mase zwykłęgo talerza i opór do takiego zdarzenia by nie doszło,
Pozatym plastki mi sie kojarzą naprawde z przedszkolną imprezą czy cos, odrazu ze potłuczą się czy cos, przeciez ludzie na studniówce mają po 20 lat, i nie mozna traktowac ich ze kazdy potłucze talerz itp, jak dziecioków,
Pozatym nie płacisz 30zł składki aby wyszło jak najtaniej, tylko ponad 100zł za osobe, to ten głupi zwykły talerz powinien być już. i nie ze sie czepiam szczegółów, szczegóły są ważne ;]
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe fakt że nie są to dzieciaki, ale powszechnie wiadomo że na takich studniówkach ludzie po 20 lat nie piją tylko anpojów które mają na stole ale raczej te które są pod stołem Jęzor Wtedy dużo łatwiej coś zbić i wogóle.
Moim zdaniem ważniejsza jest zabawa niż jakies talerze Jęzor
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 15:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, z takim podejsciem Uśmiech, to mozna przeciez impreze przeniesc na koniec roku skzolnego i zrobic w parku Oczko. przeciez liczy sie zabawa,
Talerze też są ważne, szczegóły są ważne Oczko
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe szczerze ci powiem ze tak samo byś sie bawił ( a może nawet lepiej) jakbyś tą kase przeznaczył (z cała klasą) na własną impreze (z jedzeniem ze wszytki, i byś nie musiał płacić za gości któzy nie mają nic wspólnego ze szkołą a mają więcej praw niż ty. U mnie studniówka była minęła ale wcale nie wspomina jej az tak wyjątkowo. Zabawa jak zabawa.
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 16:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zescie sie uczepili tych talerzy ;| 3/4 studniowki spedzilem na parkiecie i mało co jadłem. Może pasibrzuchom było nie na rączkę Jęzor Sztućce każdy miał swoje i nikt nie narzekał. Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kazali wam przyniesc sztucce Oczko, bez komenatrza Uśmiech
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

szczota napisał:
kazali wam przyniesc sztucce Oczko, bez komenatrza Uśmiech

U mnie też tak było. Szkalnek tez nie mielismy tylko jendorazówki Jęzor A ile kompletów póxniej własciciela nie znalałzo hehe
Nie to co teraz burżuje Jęzor
Powrót do góry
ankhu
Maniak

PostWysłany: Czw Sty 25, 2007 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co wy sie ludzie czepiacie Jęzor taka impra byla Cool Jęzor

oprocz obiadu nie dotknalem ni noza tydziez widelca i jakos mi nie przeszkadzalo ze bylo plastikowo Jęzor teoretycznie raz w zyciu sie jest na czyms takim Diabełek
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no dobrze. Ale to już nie ten sam klimat imprezy jak na zwykłych normlanych (nieplastikowych) talerzach. inaczej sie czlowiek czujke jedzc na normalnych talerzach i jedzac normalnymi sztućcami niz plastikami.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Sty 26, 2007 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kangoorek napisał:
no dobrze. Ale to już nie ten sam klimat imprezy jak na zwykłych normlanych (nieplastikowych) talerzach. inaczej sie czlowiek czujke jedzc na normalnych talerzach i jedzac normalnymi sztućcami niz plastikami.

Po kilichu albo dwóch to już człowiekowi wszystko jedno, wazne żeby dalej polewali i popita była JęzorJęzorJęzorJęzorJęzorJęzor
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu, ludzie, nie rozumiem was, jak sie mozna nieczepiac
Impreza taka jak studniówka, romzachem przygotowaniem i ceną mozna porównać np do imprezy sywestrowej, czy jakiegoś balu, np. tego z okazji walentynek co ma byc w brudzewie. Wyobrażacie sobie taki bal, a na plakacie zapraszającym tekst "Gości prosimy aby wzieli swoje sztućce talerze i szklanki", może za dużo sie czepiam, ale dla mnie jest to nienormalne. Płacimy to wymagamy
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jest. płacimy tyle pieniędzy za studniówke(bo wcale nie mało) ze moga zalatwic talerze normalne a nie plastikowe. my w technikum sie o to kłocilismy i stanelo na naszym. a w innych szkołach jak nie potrafiliscie zadbac o wasze to juz nie moj problem
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale kto tu ma problem? Jęzor
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Sob Sty 27, 2007 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dżiiiizzz nikt nie widzi problemu oprócz was... To wygląda jakbyście chcieli udowodnić, że mieliście lepszą studniówkę. Szczerze to mnie to ito tito Jęzor Na swojej sie wybawiłem za wszystkie czasy i nie mam ochoty nikomu nic udowadniać. Gratuluję kul studniówki Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 20:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bla bla bla, ale macie problem z tymi talerzami i sztućcami, tak się rzucasz Szczota to trzeba było przyjść do nas i to zmywać i sprzątać! Ciekawe czy by Ci się chciało, bo mi absolutnie i tak samo się nie dziwie rodzicom, bo oni większość czasu spędzili na lataniu nad tym, zeby każdy miał, co chciał. I to ejst racja z tym, że po prostu weźmie się je i wyrzuci i ma się spokój. A potem będą te akcje co w Warszawie...
Wiadomo, jak ludzie wypiją różne głupoty robią...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będe miał problemy bo na imprezę za udział w której płacę ponad 100zł wymagam tych normalnych sztućcy, talerzy, szklanek. Plastiki za taką cene wydają mi sie nie na miejscu, bo to nie impreza ze zrzutką po 20zł między znajomymi, takie jest moje zdanie, i wydaje mi się że to jest chyba standard takich imprez a nie jakieś luksusowe warunki

Druga tura studniówki technikum udała się znakomicie,
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lut 04, 2007 22:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A skąd mieliw ziąć tyle talerzy? Trzeba było zapłacić 50 więcej i by było na wyporzyczenie z jakiejs restauracji albo jak kto tyle ma i na ludiz którzy to pozmywają i tyle. Zresztzą bankowonawet palcem przy tym nie kiwbałes a wymagasz Bog wie czego, jakbyś rozwalił talerz to byś nawet nie posprzątał a jakby ci sie cos stało to jeszcze byś sie rzucał ze nie dopilnowali. Zresztą już po imprezei, nawet oglądłem ją i ponikim nie było widać niezadowolenia.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 00:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak czytam to wszystko i się utwierdzam w przekonaniu, że Polak to się musi za wszelką cenę do czegoś przyczepić bo inaczej będzie powiedzmy "niespełniony".
Weźcie pod uwagę drodzy koledzy z Technikum, iż nasza studniówka była o wiele większa niż wasza tura - 800 osób (okołoJęzor) to potężna liczba Oczko
Zrobić bal na taką ilość osób jest naprawdę wielkim wyzwaniem.
Myślicie, że dyrektor specjalnie zdecydował się na plastikową zastawę aby zrobić uczniom na złość? Mi się wydaję, że chyba jednak nie..
Bardziej bym się skłaniał, iż plastiki są po to, aby było łatwiej "obsłudze" - należy czytać RODZICOM - i przede wszystkim aby było taniej.
Sp5 chyba nie ma stanie pełnej zastawy dla 800 osób, szkoła by musiała skądś ją wypożyczyć - lub nawet zakupić - co się wiąże z dodatkowymi kosztami, a o to chyba nie chodzi. Wczujmy się w końcu w sytuację rodziców którzy, musieli posprzątać całe to "pole bitwy". Mycie, układanie, wycieranie i milion innych czynności aby doprowadzić cały ten bajzel do porządku zająłby trochę czasu (weźmy pod uwagę jeszcze fakt, iż zebranie wśród rodziców - ekipy sprzątającej - też by było czymś z cyklu "mission impossible"). Moi rodzice byli na studniówce jako obsługa, i z tego co mówili - oraz co sam widziałem - sprzątanie stołu z różnego rodzaju polimerów było naprawdę łatwe i szybkie. Plastik do wora i dalej..
Fajnie by było gdyby społeczeństwo polskie, nauczyło się dostrzegać w końcu pozytywnych stron w większości codziennych spraw.
Narzekanie idzie nam tak dobrze, że z pewnością byśmy wyprzedzili Korzeniowskiego za jego starych dobrych lat. Szkoda, że zrozumienia, wyrozumiałości i radości z tego co mamy jest tyle co uczciwości w PZPN Jęzor dzisiaj sportowy dzień, emocje wyparowują to i sportowe porównania Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 01:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak obserwuję tę dyskusję i zastanawiam się o co chodzi z tymi talerzami? Czy to jest ważne na jakich talerzach się je na studniówce? Przecież to nie bankiet u królowej angielskiej Jęzor
Ja miałem swoją studniówkę jakiś czas temu i nawet nie pamiętam na jakich jedliśmy talerzach. Chyba też były plastiki, ale to nie ważne. Dla nas największym problemem było, że jeden kumpel pokłócił się z drugim i w efekcie jeden sie nie pojawił na studniówce Smutny
A zastawa? Nic mnie nie obchodziła. Ważne, że była fajna muzyka, że byli kumple, że była to jedyna taka impreza, na której moja klasa pojawiła się w tak licznym gronie i że tak się wytańczyłem z jedną kumpelą z klasy, że na drugi dzień nogi mi odpadały.
Najśmieszniejsze jest to, że plastikowe tależe są solą w oku osobom, które na studniówce tej nie były. Nie wiem, czy może wasza studniówka w czymś zawaliła, że się dowartościowujecie plastikami na cudzej.
Ale śmieszy mnie to, bo okazuje się, że talerze są dla niektórych przesądzające o danej imprezie.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4

Skocz do: