« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Studniówka 2007
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fly.boy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 02:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po primo:
Cały urok tkwi w szczegółach i dlatego szczegóły decydują o wyjątkowości, tutaj, studniówki i wg mnie plastik nie pasuje do takiej "imprezki" ... płaci się pieniążki po to, by było tak jak się należy. A cała suma zebranych pieniążków musi starczyć na ładną zastawę sotłu i na to by wynająć obsługę co się wszystkim zajmnie (oczywiście rodzice też mają w tym wkład, ale nie muszą przecież wszystkiego robić no bo oni dali nam te pieniążki) no i o reszcie nie wspomne. A plastkowe zastawy moim zdaniem ułatwić mają raczej wyjazdy np. nad jeziorka itp. i pomóc w organizowaniu imprezek okolicznościowych żeby było taniej itd. a nie żeby na takiej imprezie, jaką każdy ma tylko raz w swoim życiu, psuły swoim widokiem. Na studniówce oczy mają się cieszyć każdym widokiem ... w końcu to nie piknik Oczko
... ZST w końcu nie prosili o złote sztućce i kryształową zastawę, chcieli tylko zwykłe szklane talerze, więc nie rozumiem czemu mają być gorsi ... dlatego, że więcej wymagają ?... Jeśli od życia się wymaga to dostaję się dwa razy więcej !

Po due:
Widzę, że ludzie z LO poprostu zazdroszczą osobom z ZST tego, że dbają o szczegóły i pną swego. Faktycznie jest tak, że nie każdy przywiązuje uwagi szczegółom, ale Ci co są choć troszkę na to wyczuleni nie muszą być od razu tymi gorszymi. Wręcz odwrotnie mają więcej do powiedzenia.

Po tre:
Co do alkoholu to ... chodziłem do ZST i na studniówce alkohol bez żadnego krępowania trzymaliśmy na stole, nie wszystkie klasy, ale nie było mowy o tym żeby nauczyciel przyszedł i wziął nam ze stołu a na dodatek wylał do zlewu ... jak już to na ucho było powiedziane żeby schować i już .. kulturnie i bez żadnej afery.
A o LO już słyszałem wiele razy, że sceny mają ... a o tym, że niektórzy nie mają umiaru to już się nic nie poradzi .. są tacy co próbują pokazać co to nie oni i ile to oni wypiją ... śmiech

Po quatro:
Dzięki za wypowiedź i przepraszam jeśli kogoś uraziłem mą wypowiedzią, ale właśnie to jest jeden ze szczegułów, który NAS różni : każdy ma swoje zdanie Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 12:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam się z Toba w 100%. my płacilismy nie małe pieniądze za studniówke i poprostu wymagaliśmy ze chcemy normalnych śtuczcy i talerzy. i dostalismy co chcielismy. a co do alkocholu to tez racja. nauczyciele nie zwracali wogole uwagi na alkochol. normalnie stal na stołach jak na zwyczajnej imprezie wsrod grona przyjaciol czy kumpli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TRzeba było dopąłcić po około 50 to byś miał jak należy a potem jeszcze zostać żeby posprzątać i byś miał jak w bajce. Płacicie nie małą kase ale policz sobie co ile kosztuje i bedzie miał pełen obraz. Myslisz ze ktoś tą kase wziął do siebie? Gdzie byłeś jak rodzice sprzątali? Pewnie już luluałes grzecznie w domu bo sie wybawiłeś, a rodzice robili to ZA DARMO przyszlki w wiele wczesniej niż ty i wszystko przygotowali potem po tobie posprzątali. Czemu nie okazałeś sie takiw spaniałomyśly żeby poprztątać po sobie?
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kangoorek napisał:
nauczyciele nie zwracali wogole uwagi na alkochol. normalnie stal na stołach jak na zwyczajnej imprezie wsrod grona przyjaciol czy kumpli.

No to macie bardzo odpowiedzialnych nauczycieli. Ciekawe kto by beknął, gdyby doszło do jakieś tragedi..
Wiadomo, że na takiej imprezie jaką jest studniówka, alkohol był, jest i będzie, ale czy trzeba się z tym tak obnosić? Chcecie udowodnić wszystkim, że jesteście już dorośli bo macie po 20 lat i możecie pić ile chcecie, gdzie chcecie i nikt wam tego nie może zabronić? Swego rodzaju dowartościowywanie własnego ego ta?
Takim zachowaniem obnażacie swoją niedojrzałość połączoną z brakiem dobrego smaku Oczko
Ja osobiście bym się krępował spożywać alkohol przy kadrze nauczycielskiej, zresztą uważam to za brak szacunku i świadectwo złego wychowania. Trzymanie flaszek na stole również jest dla mnie prostackie.
Chcecie sobie popić wódkę " na legalu" zorganizujcie sobie sami bal i spożywajcie do woli.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
fly.boy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody
Oj przepraszam Cie bardzo ... po co wyciągasz takie pochopne wnioski jeśli nawet nie zapytałeś się czy faktycznie tak było. Ja na swojej studniowce ubierałem sale, pomagałem przy rozstawianiu zastawy i innych rzeczach w których mogłem się przydać ... a po poprawinach w sprzątaniu też ... nie mówię że wszystko, ale pomoc z mojej strony była.
Rodzice owszem byli rówież i nie mówię, że nic nie robili. Wręcz odwrotnie bardzo dużo zrobili i cała zasługa w organizacji należała do nich.
A składka jest dość wysoka od osoby i ma starczyć na wszelkie potrzeby ... konkurencja jest i ceny są różniaste, jak nie tu to tam.

zelu..
To dobrze, że jesteś dobrze wychowany. Świadczy to o Twojej kulturze.
Ale zamiast alkohol pić po kryjomu jak dzieci z podstawówki coby nikt nie widział to już lepiej dać sobie spokój z zachowaniem smarkacza i nie robic z siebie idioty ... i tak nauczyciele wiedzą, że alkohol jest i będzie to pocóż sie kryć. A i ładniej jest jak atmosfera jest bez stresowa .. i na czatach nikt nie musi stać.

Ogólnie LO zawsze chciało się wywyższać i być na pierwszym planie ... ale nie wszystko będzie zawsze po ich stronie a racji w niektórych sprawach przyznac nie chcą bo to im nie wypada ("szlachta")

Szkoda zachodu się tu produkować bo to wszystko zaczyna przechodzić w kłótnię i być śmieszne.
Każdy miał studniówke jaką sobie zorganizował (Jak sobie poścelesz tak się wyśpisz) i jest napewno z niej zadowolony, wybawił się na całego i w pamięci napewno mu utkwi do końca życia.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 15:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wódka to totalnie inna kfestia i w nią nie wnikam, przemilczam, nie wiem czym sie tu chwalic

nobody, kfestia z zastawą, Staropolski powiedział ze nie da talerzy ani sztuccy, więc postanowiono skorzystac chyba z koloseum, które gwarantowało talerze, i nagle staropolski sie jednak jakos dogadał i talerze załatwił, reszte zastawy wzięto ze strażaka,

Nikt z rodzicówna studniówce nie miał jakichś niewolniczych waruynków, byli kelnerzy któzy wszystkim sie zajmowali, były wynajęte sprzątaczki, wszyscy byli opłąceni, nikt nic za darmo nei robił, rodzice pilnowali,
Na poprawinach nie było już kelnerów ani sprzątaczek, tylko faktycznie rodzice sie tym zajmowali, ale ludzi na poprawinach było dosyc mało. nie słyszałem narzekan ze strony rodziców

I jesxcze jedno primo, mieliśmy studniówke na 2 tury, z poprawinami, koszty sali większe, obsługe, i duzo innych rzecyz któe wy tez mieliscie, i argumenty "bo było drozej" z waszych ust mnie smieszą, bo u nas udało się to razem z tym zrobić taniej, więc jednak was ktos w ciula zrobił.

Już daje sobie spokój z tym tematem Uśmiech bez odbioru
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 16:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez schluss;]
Powrót do góry
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fly.boy napisał:
Ogólnie LO zawsze chciało się wywyższać i być na pierwszym planie ... ale nie wszystko będzie zawsze po ich stronie a racji w niektórych sprawach przyznac nie chcą bo to im nie wypada ("szlachta")

kto gdzie co? no bez przesady... Darcie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tak dla panów "narzekaczy" co by mogli sie zaspokoić mam taką propozycje: ułużcie sobie taki kosztorys na tyle osób co było w LO, wszystkie pozycjie od sali popzrez zespół do jedzenia i obsługi, ze o talerzykach, widelczykach i łyzeczkach bez których sie obejśc nie mozna w XXI wieku. Zróbvie coś takiego tylko "realnie" i zobaczcie jak to łatwo wszystko sie organizuje i zobaczcie co i za ile sie wam należy.
A ten tekst z konkurencją to mnie rozwalił hehehe nie te to tamten ale ty na tyłlku siedzisz a kto inny lata jak nie do tego to do tamtego i to na własny koszt. Dobre też było porówanie dos zczeniaków w podstawówce hehe jestes przed matura czy może miałeś studniówke już wczesniej?
Żelu tu chyba najmądrzej mówi polac mu spod stołu Jęzor
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
To tak dla panów "narzekaczy" co by mogli sie zaspokoić mam taką propozycje: ułużcie sobie taki kosztorys na tyle osób co było w LO, wszystkie pozycjie od sali popzrez zespół do jedzenia i obsługi, ze o talerzykach, widelczykach i łyzeczkach bez których sie obejśc nie mozna w XXI wieku. Zróbvie coś takiego tylko "realnie" i zobaczcie jak to łatwo wszystko sie organizuje i zobaczcie co i za ile sie wam należy.
A ten tekst z konkurencją to mnie rozwalił hehehe nie te to tamten ale ty na tyłlku siedzisz a kto inny lata jak nie do tego to do tamtego i to na własny koszt. Dobre też było porówanie dos zczeniaków w podstawówce hehe jestes przed matura czy może miałeś studniówke już wczesniej?
Żelu tu chyba najmądrzej mówi polac mu spod stołu Jęzor

a ja zawsze myslałem ze im wiecej osób tym lepiej... Jęzor

moim zdaniem racja jest po stronie zst...widac oni za taka kwote mogli sobie to zorganzowac..a lo nie, i takie sa fakty Jęzor wnioski niech kazdy wyciagnie sam Jęzor
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Pon Lut 05, 2007 19:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja przyznam racje tym co maja to gleboko w 4 literach Oczko
Powrót do góry
fly.boy
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Lut 06, 2007 03:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody
A mnie tekst z konkurencją nie rozwalił bo nie widzę tu nic śmiesznego.
.... wypowiadasz się tak jakbyś był menadżerem LO.
Masz pieniądze i to TY nimi zarządzasz i patrzysz gdzie najtaniej i najlepiej ... i powiedz mi, że nie ma konkurencji.
A pieniądze płacisz obsłudze za to żeby właśnie siedzieć na tyłku bo to TY idziesz na imprezę a nie jak oni do pracy.

A co do mnie to miałem studniówkę już wcześniej i na ten czas miałem 20lat ... a przeciez pełnoletnim stajesz się w wieku 18lat czyż nie ?
A matura to tylko egzamin dojrzałości i przepustka na studia.
Czyli ja uważam, że byłem na tyle odpowiedzialny ażeby nie zachowywac się jak kilka lat temu kiedy to byłem jeszcze "szczyniokiem" Jęzor
Powrót do góry
_Jolci_a
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutaj to już nie chodzi wyłącznie o studniówkę, jakby nie bylo to rywalizacja obu szkól i tyle. Dowartościujecie sie jak powiem, ze mieliście super odjechaną studniówkę a nasza była do dupy?
To prosze bardzo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
jazzmen

PostWysłany: Sro Lut 07, 2007 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Jolci_a napisał:
Tutaj to już nie chodzi wyłącznie o studniówkę, jakby nie bylo to rywalizacja obu szkól i tyle. Dowartościujecie sie jak powiem, ze mieliście super odjechaną studniówkę a nasza była do dupy?
To prosze bardzo...

myśle że o co innego chodzi (a dodaję ze jestem bezstronnym obserwatorem ...chociaż jestem absolwentem LO ...ale to było juz tak dawno temu że nie pamietam kiedy Jęzor ).
myślę, że zwyczajnie zamiast przyznać rację że ktoś was robi w bambuko idziecie w zaparte...nawet jeśli wam to nie przeszkadza...to swoim podejściem do tematu dajcie wyraz swojej niedojrzałosci a nie dojrzałosći...bo traktują was jak dzieci...a wy się dajecie tak traktować. Tutaj myślę nie chodzi o talerze...ale o zasadę...Uśmiech
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 00:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_Jolci_a napisał:
To prosze bardzo...

jasie akurat nie dowartościowywuje i mysle że inni tez raczej nie Jęzor Tak sie składa że jestem absolwentem ZST a tu stije po stronie LO więc?
Co do rywalizacji medzy LO i ZST to chyba trzeba być naparwde nie w temacie żeby jej zaprzeczać Jęzor Ona była, jest i będzie zawsze Jęzor
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 09:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie sie o niej dowiedziałem Uśmiech i cos mi sie wydaje, ze ZST sie troche uwzieło... Nikt z LO na technikum nie najeżdza.A jak się ma odwrotna sytuacja? Wystarczy poczytać ten temat.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Lut 08, 2007 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heniek napisał:
wlasnie sie o niej dowiedziałem Uśmiech i cos mi sie wydaje, ze ZST sie troche uwzieło... Nikt z LO na technikum nie najeżdza.A jak się ma odwrotna sytuacja? Wystarczy poczytać ten temat.

Też nie wiem czemu tak sie wytworzyło, ale to naturalne ze ejst konkurencja miedzy szkołami, ale tylko od uczniów i osób zwiazanych ze szkoła mi zalezy poziom tej konkurencji i oby nie przkroczył poziomu przyzwitosci. Nie znaczy to ze jedni są gorsi od drugich.
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heniek napisał:
Nikt z LO na technikum nie najeżdza.

ha. zdziwiłbys sie jak byś usłyszał co pewne osoby zarzadzajace LO i niektórzy uczniowiemówią o ZST. a powiem ci ze to napewno nie jest miłe. wiec nie pierdziel glupot ze nie ma rywalizacji i nikt z LO nie najezdza na ZST
Powrót do góry
heniek

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przynajmniej nie słyszałem takich opinii. Za to zetknąłem się z nienawiścią do LO. Dla mnie chore..
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie zawsze rozwalało, jak ktoś widząc "odmieńca" (długie włosy u chłopaka, jakiś nietypowy strój) mówił, że to na pewno z LO bo taki dziwak. Taką opinię słyszałem nie raz i nie dwa.
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Nie Lut 11, 2007 22:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

R0bert napisał:
Mnie zawsze rozwalało, jak ktoś widząc "odmieńca" (długie włosy u chłopaka, jakiś nietypowy strój) mówił, że to na pewno z LO bo taki dziwak. Taką opinię słyszałem nie raz i nie dwa.

Hahah A mój facet ma długie włosy, a technikum skończyłOczko
Ja rywalizacji pomiędzy szkołami nie widzę. Mam znajomych z obu szkół, znam wiele par technikum-LO. Ocenianie ludzi po tym do jakiej szkoły chodzą jest po prostu... głupie.
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pon Lut 12, 2007 15:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no może i jest głupie ale co poradzisz na to ze tak jest. ja osobiscie nikogo nie oceniam bo tez mam znajomych w LO śpiewam nawet w viribusie. ja tylko poprostu mowie ze czaami nie podoba mi sie to ze ludzie z LO wypowiadają sie na temat technikum wogole praktycznie nie wiedząc jak naprawde jest
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4
Strona 4 z 4

Skocz do: