« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kaczki Średnie i Kuba Wojewódzki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
clio98
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 00:19    Temat postu: Kaczki Średnie i Kuba Wojewódzki Odpowiedz z cytatem

Jakiś czas temu jechałem w Warszawie rano do szkoły i słuchałem audycji w Antyradiu prowadzona przez Michała Figurskiego i Kube W. Polega ona na tym ze układają liste najbardziej absurdalnych akcji jakie mialy miejsce w ostatnim czasie i jednocześnie robia prowokacje dziennikarskie dzwoniac do roznych ludzi. Tego dnia, kiedy jechałem do szkoly zadzwonili do szkoły w Kaczkach... Moze joke nie wyszedł im super ale Kaczki zaliczyli. Czesto jednak przeginaja pałe i darcie jest niesamowite

Posłuchajcie:

http://www.antyradio.pl/warszawa/img_upload/files2/ANTY_523.mp3

Na stronie znajduja sie inne akcje w wykonaniu Kuby i Michała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blondyn
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 10:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedys jak sluchalem to pamietam pare dobtych "wkretow"w ich wykanoaniu np. jak wkrecali ludzi z nadlesnictwa zeby polownie dla Kwasniewskiego zorganizowac, ktory by sobie chetnie Muflona nad kominek strzelil. Jeszcze fajna byla jak Wojewodzki za Kwasniewska sie podawal dzwoniac do jakiegos sklepu. Jesli ktos nie sluchal to niech sobie posciaga niektore z tych audycji naprawde chlopoki daja rade ;p
Powrót do góry
anik_dj
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Mar 05, 2007 12:38    Temat postu: Re: Kaczki Średnie i Kuba Wojewódzki Odpowiedz z cytatem

clio98 napisał:
Jakiś czas temu jechałem w Warszawie rano do szkoły i słuchałem audycji w Antyradiu prowadzona przez Michała Figurskiego i Kube W. Polega ona na tym ze układają liste najbardziej absurdalnych akcji jakie mialy miejsce w ostatnim czasie i jednocześnie robia prowokacje dziennikarskie dzwoniac do roznych ludzi. Tego dnia, kiedy jechałem do szkoly zadzwonili do szkoły w Kaczkach... Moze joke nie wyszedł im super ale Kaczki zaliczyli. Czesto jednak przeginaja pałe i darcie jest niesamowite

Posłuchajcie:

http://www.antyradio.pl/warszawa/img_upload/files2/ANTY_523.mp3

Na stronie znajduja sie inne akcje w wykonaniu Kuby i Michała.

Ahh te kaczki...Uśmiech Jak sobie tego posłuchałam to mi się śmiać chciało!Uśmiech

"Inteligencjia poniżej zera" Hyh... Czekam kiedy zadzwonią do mojej szkoły wtedy będzie ubaw:D
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
ankhu
Maniak

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja podstawówka Jęzor
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Humor :P Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: