« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zmiana regulaminu i zasad funkcjonowania Hydeparku!
Idź do strony 1, 2  Następny

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 19:52    Temat postu: Zmiana regulaminu i zasad funkcjonowania Hydeparku! Odpowiedz z cytatem

Drodzy Hydeparkowicze,
przed kilkoma dniami otrzymałem list z Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty, iż już w maju wejdzie w życie nowa ustawa o telekomunikacji oraz bezpieczeństwie. W myśl tej ustawy nie tylko emaile oraz rozmowy telefoniczne i smsy, ale także niektóre fora internetowe będą musiały poddać się pewnym rozporządzeniom. Jak mnie poinformowano, nowe przepisy mają objąć te fora internetowe, które "pełnią funkcję opiniotwórczą w lokalnych społecznościach." Z jednej strony jest to swego rodzaju wyróżnienie, bo ktoś, gdzieś tam w Warszawie uznał Hydepark za medium opiniotwórcze i ważne dla naszej, Turkowskiej społeczności; ale z drugiej strony jesteśmy zmuszeni do przyjęcia niektórych zmian w regulaminie i sposobie działania naszego forum. Ten temat jest moim oficjalnym komunikatem w tejże sprawie.

W myśl nowej ustawy zostaną przeprowadzone na HP następujące zmiany:
Strzałka administrator forum (czyli ja) musi złożyć wniosek o pozwolenie na prowadzenie forum internetowego
Strzałka zgoda na dalsze prowadzenie forum zostanie wydana po zatwierdzeniu (bądź wprowadzeniu wymaganych ustawą zmian) regulaminu forum
Strzałka zostaje wprowadzony dodatkowy administrator forum - osoba wyznaczona przez urząd ma założyć sobie konto na każdym forum podlegającym nowym przepisom, a administracja ma obowiązek dać mu uprawnienia zezwalające na kontrolę forum
Strzałka moderatorami będą mogły być tylko osoby pełnoletnie
Strzałka każdy moderator będzie musiał mi osobiście dostarczyć swoje dane osobowe, swój PESEL oraz zaświadczenie o niekaralności
Strzałka każdy moderator będzie musiał CO MIESIĄC przysyłać mi raport ze swojej pracy i działaniach, które podejmował na forum

Zasady wejdą w życie z dniem 1 maja, jednak po konsultacjach z moderatorami oraz administratorem portalu Turek.net.pl zdecydowałem się na wprowadzanie tych zmian już teraz. Domyślamy się, że wydanie zezwolenia może trochę potrwać, a nikt z nas nie chce, żeby po 1 maja działalność HP została zawieszona.
Moderatorzy zostali już powiadomieni, proszę każdego z nich, by skontaktował się ze mną i ustalił termin przekazania mi wymaganych dokumentów. Postarajmy się mieć wszystko gotowe na 1 maja.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 20:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CENZURO!!! Witaj z powrotem Yyyy... (taki błąd ;] )

Jeszcze trochę, a trzeba będzie przy rejestracji wysyłać dokumenty osobiste typu dowód, prawo jazdy...

Ostatnio zmieniony przez Marian_ dnia Sro Mar 28, 2007 22:20, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
mat72x
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Państwo Totalnej Inwigilacji Znak zapytania Znak zapytania Znak zapytania
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 20:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehh.. no to będę musiała się chyba pożegnać ze "stołkiem".
A szkoda..
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest kompletna paranoja... Yyyy... Mam wysyłać raporty o edycji czyjegoś posta? A jak nic nie "naprawię" w jakimś miesiącu to mnie wywalą, bo będę bezużyteczna? Jak tak dalej pójdzie to znowu będziemy musieli uruchomić HydePark 2 Yyyy... Ten kraj schodzi na psy! Yyyy...Yyyy...
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buhahahhaha cenzura nadciąga wielkimi krokami buahahaha

Prawna Inwigilacja Społeczeństwa. Także teraz do tych, ci piszą przeciwko PiSowi- uwaga, bo niedługo się to skończy. Radzę już teraz usuwać/edytować swoje posty, wyzbyć się podpisów uderzających w rządzącą koalicje tudzież prezydenta.

Koniec z wolnością słowa- będą nas inwigilować !
Powrót do góry
_bastaa
la chaton :)

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oddam 'Babskie sprawy' w dobre ręce.. ;/

To-jest-chore..
Powrót do góry
Kitek
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PISs off Yyyy... kto chce motoryzację?
Powrót do góry
KOGUCIK
Gość

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dojdzie do tego, że admin będzie musiał moderować całe forum Marzyciel Marzyciel Marzyciel
Powodzenia ! Yyyy...
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:41    Temat postu: Re: Zmiana regulaminu i zasad funkcjonowania Hydeparku! Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
W myśl nowej ustawy zostaną przeprowadzone na HP następujące zmiany:
Strzałka administrator forum (czyli ja) musi złożyć wniosek o pozwolenie na prowadzenie forum internetowego
Strzałka zgoda na dalsze prowadzenie forum zostanie wydana po zatwierdzeniu (bądź wprowadzeniu wymaganych ustawą zmian) regulaminu forum
Strzałka zostaje wprowadzony dodatkowy administrator forum - osoba wyznaczona przez urząd ma założyć sobie konto na każdym forum podlegającym nowym przepisom, a administracja ma obowiązek dać mu uprawnienia zezwalające na kontrolę forum
Strzałka moderatorami będą mogły być tylko osoby pełnoletnie
Strzałka każdy moderator będzie musiał mi osobiście dostarczyć swoje dane osobowe, swój PESEL oraz zaświadczenie o niekaralności
Strzałka każdy moderator będzie musiał CO MIESIĄC przysyłać mi raport ze swojej pracy i działaniach, które podejmował na forum

Cisną się na usta słowa niecenzuralne, ale się powstrzymam Yyyy...
Powrót do góry
kinia323
Maniakalny czciciel szatana

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra!! Co sie robi w tym kraju przechodzi ludzkie pojęcie Yyyy... Cenzurka zaczyna wchodzic w życie... Oj Niedobrze... Czasy PRL-u sie skonczyły, ale widzę, że ludzie za nim tęsknią...!!! Nie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

paranoja Yyyy...
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przepraszam bardzo, WTF? Yyyy... Całe szczęście jestem pełnoletni, ale te raporty ?! Nowy admin? I skąd ja, do kur*y nedzy, wezme zaświadczenie o niekaralności?! Yyyy...Yyyy...Yyyy... Po prostu "żegnaj, wolności słowa"...
Już DAWNO sie tak, ku*wa, nie wpieniłem. Resztę zostawie to bez komentarza...

Ostatnio zmieniony przez Nook dnia Sro Mar 28, 2007 22:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 22:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rojka napisał:
Jak tak dalej pójdzie to znowu będziemy musieli uruchomić HydePark 2

Może być i tak..
Szkoda, naprawdę szkoda.
Powrót do góry
Rafcio
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja juz im napisze na bank sprawozdanie z forum MKS dotyczacego meczy, wyjazdow, jakie ewentulanych zadym itd buahahahaha. No ja jebie chyba ich kompletnie p o j e ba l o .

Coz nie pozostanie pewnei nic innego jak zalozenie forum MKS gdzie indziej. A szkoda.
Powrót do góry
Aszer
Maniak

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Cytat:
kto chce motoryzację?

Na allegro sprzedać Oczko

Zaświadczenie o niekaralności mnie rozbiło Oczko
Powrót do góry
intelektualna_gnida
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wtórność, wtórność, wtórność... i na co to komu, ych...siedzę właśnie nad twórczością pokolenia Brulionu wspaniałego rocznika 89, zagłębiam się w te drugie, trzecie obiegi i czegoś tu nie rozumiem. Niby cywilizacja, niby postęp...a dlaczego my zawsze dwa kroki w tył. Niestety, pokolenie Brulionu nie ma już szansy zaistnieć...
a tak całkiem serio i nieabstrakcyjnie...to poświadczenie o niekaralności to kosztuje i trochę sie za tym czeka.
Z jeden strony chce się to wszystko zbojkotować i widzę, ze padają pomysły o działalności podziemnej Oczko, ale z drugiej strony, to ONI znów będą górą, a my jak te szczury pod ziemię..ych...słów brak.
Powrót do góry
Aszer
Maniak

PostWysłany: Sro Mar 28, 2007 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Btw. co Warszawę obchodzą nasze sprawy? Niedługo będziemy podatki od kazdego bajta płacić, eh..
Powrót do góry
intelektualna_gnida
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 06:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście coś jest nie tak Chytry
Wszak w sieci powinna wrzeć od dyskusji na ten temat, wszędzie powinno wrzeć, a tu cisza, zastanawiające.
A my jak te naiwne owieczki uwierzyliśmy Ojcu Moderatorowi, bez podparcie tej inf żadnym linkiem z zewnątrz Jęzor
Wystawiaj kopię listu od Telekomuny, ale to już JęzorJęzor
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety to żaden prima aprylisowy żart. Zwracam uwagę, że ostatnio pojawiła się inicjatywa ścigania negatywnych wypowiedzi internetowych dotyczących ludzi zajmujących stanowiska w rządzie. Zamiarem jest podobno likwidacja inwektyw pod adresem rządzacych.

Ktoś mądry wpadł na pomysł, by sięgnąć głębiej niejako do źródła i kontrolować wszystko to, co się "mówi" na forach internetowych.

Podobno za wskazanie forów, które mają podlegać kontroli są odpowiedzialne lokalne struktury partyjne.
Dlatego nie wszędzie i nie wszyscy trzymali już wiadomość.

Widać MY jesteśmy zasłużeni dla wolności słowa.
Proponuję jakiś przejaw społecznego nieposłuszeństwa.
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 08:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak sobie wczoraj jak już w łóżeczku leżałem pomyślałem właśnie o żarcie prima aprilisowym, i że dałem się nabrać jak ostatni frajer, i że w niedzielę nicpoń napisze "Prima Aprilis" i będzie po krzyku. Ale skoro robertocarlos mówi, że to nie żart, to już sam nie wiem co myśleć. Okaże się w niedziele tudzież w poniedziałek.
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wszystkich wsadza za kratki łaaaaaa !!!! ^^ juz nie bede mogl pisac ze jechalem 180 łąkową ? ^^ hyhyy JęzorP
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 10:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciebie to bez tej nowej cenzury kojarzą... Jęzor

A tak serio, pytanie kto będzie to kontrolował?? Wolontariusze??
Chyba nie, więc o wiele więcej korzyści byłoby, gdyby ci, co maja kontrolować fora internetowe zajęło się wyszukiwaniem nieprawdziwych informacji szkalujących Polskę i Polaków. Bo będzie to kosztować.

Przykład:
Cytat:
One source I have found in Poland indicates that Brucha (today Bronia) may be only one of two people to survive and the other man was killed by the A.K. Armja Krajowa in 1946.

link

Lub szukaniem stron z treściami pedofilskimi i dostarczanie informacji organom ścigania.

Ale przecież celem nie jest dobro społeczeństwa...

Totalna inwigilacja Yyyy...
Powrót do góry
mat72x
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ostatnio słyszalem że kandydat na policjanta nie musi już zaświadczenia o niekaralności przedstawiać Wykrzyknik
Wolne slowo chyba więc jest dla niektorych większym zagrożeniem bo Policje zdaje się że mają już pod kontrolą Zszokowany Co ?
Myśl
wolne słowo chyba na murach miejsce znajdzie Jęzor Diabełek
Powrót do góry
KOGUCIK
Gość

PostWysłany: Czw Mar 29, 2007 19:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mat72x napisał:
A ostatnio słyszalem że kandydat na policjanta nie musi już zaświadczenia o niekaralności przedstawiać Wykrzyknik

Trzeba było do końca wysłuchać owej wiadomości Uśmiech Nie muszą przedstawiać takiego zaświadczenia, bo policja będzie sama sprawdzać Uśmiech
Powrót do góry
barbapapa
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
Niestety to żaden prima aprylisowy żart. Zwracam uwagę, że ostatnio pojawiła się inicjatywa ścigania negatywnych wypowiedzi internetowych dotyczących ludzi zajmujących stanowiska w rządzie. Zamiarem jest podobno likwidacja inwektyw pod adresem rządzacych.

Widać MY jesteśmy zasłużeni dla wolności słowa.
Proponuję jakiś przejaw społecznego nieposłuszeństwa.

I znowu jak za komuny będzie trzeba zastępować niektóre słowa grypsami które wszyscy zrozumieją a za które nie będziemy ponosić odpowiedzialności a nazwiska polityków osobami podobnymi. Np.
Ten służący Addamsów co jest rozgarnięty jak Szwejk Oczko chciałby zeby goście przychodzący do ich domu mieli takie same buty, marynarki, krawaty. Podobno wpłynie to pozytywnie na ich umysły i zmniejszy stopień wrogości między nimi. A likwidacja komórek zwiększy umiejętności paranormalnego przekazywania myśli.
Ale pomyśl sobie szweju jeden że jak ludzie przez przypadek odkryją twoje myśli to bedą wiedzieli że na tym kraju zależy ci tak samo jak tym czerwonym pająkom.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

_bastaa napisał:

Chętnie bym pomógł, ale swojego czasu parę razy musiałem zasilić budżet państwa po rozprawach kolegium ds wykroczeń, no i za rozrzucanie ulotek (w uzasadnieniu było zaśmiecanie miasta Wrocławia Oczko ) areszt zaliczyłem.... no i wyrok skazujący ale odroczony...
dostanę zaświadczenie o niekaralności ??? Jęzor
A tak poważnie to pozostaje mieć nadzieję, że nicpoń niezły numer wyciął na 1 kwietnia....
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jednak ściema Nicponia...
Ale Prima Aprilis jest 1 kwietnia, więc to nieuczciwy trochę kawał...
Ale z drugiej strony pierwszego kwietnia każdy by zajarzył od razu...
Powrót do góry
Dr.Evil
Gość

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 20:55    Temat postu: Re: Zmiana regulaminu i zasad funkcjonowania Hydeparku! Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
Drodzy Hydeparkowicze,

Stary prima aprilis jest 1 kwietnia. Niezle tu niektorym podniosles cisnienie Bardzo szczęśliwy
Ta ustawa jest sprzeczna chociazby z ta "Polityka Prywatności witryn i domen"
Powrót do góry
Alwaro
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pią Mar 30, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Panie Nicpon wpadleś Pan Bardzo szczęśliwy teraz cisza Uśmiech
Powrót do góry
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: