« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Lista 500

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 00:19    Temat postu: Lista 500 Odpowiedz z cytatem

Jak donosi Informacyjna Agencja Radiowa i Rzeczpospolita wśród byłych współpracowników SB jest wielu znanych polityków lewicy, w tym Aleksander Kwaśniewski.

Nie będę się odnosił do samej winy tych osób, bo cała ta "zabawa w chowanego" maks mnie denerwuje. Raz ktoś jest agentem, raz nie.. Cały czas jakieś rewelacje. Niby dokumenty są tajne, a co chwila coś wypływa, ktoś coś ujawnia. Normalnie jakaś paranoja!

Ciekawi mnie coś zupełnie innego. Jak dla mnie te rewelacje, które oczywiście zupełnie przypadkiem Oczko wypłynęły akurat teraz, kiedy Kwaśniewski wrócił do polityki i może wkrótce nieźle zamieszać, to ewidentne szukanie haków, chęć pozbycia się niewygodnej konkurencji i doprowadzenia do śmierci politycznej.

Jak dla mnie, doskonale pasują tutaj sławetny komentarz o. Rydzyka - co za szambo!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 06:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie to wszystko już nudzi.

Ciekawe jak to się dzieje, że gdy tylko ktoś staje się niewygodny to od razu pojawia się jakaś teczka, jakiś przeciek.

Ja ********ę...ten nasz kraj, to jeden wielki przeciek.
Ja się pytam i to nie w tej konkretnej sprawie, ale ogólnie...jak to jest możliwe, że ciągle coś wycieka??

Kto tam pracuje??
Czy oni nie znają słowa odpowiedzialność i tajemnica służbowa??

Paranoja.
Tak to jest jak się chamstwo dorwie do stolków.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 07:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz mamy listę 500, trochę pobuczą, pokrzyczą, oplują kilka osób i znowu wymyślą inną listę...
To jest chore, a Kaczorom to odpowiada bo sami są chorzy i innego sposobu walki politycznej nie widzą - jadą na zawiści i niechęci wielu Polaków do agentów, komuny ... no i Niemców, Ruskich i Żydów, trochę gejów i lesbijek... i tak w kółko... A duża część narodu (wiadomego elektoratu) przyklaskuje, stawiając ich na piedestale...
Dlaczego prezydent zapowiadał, że po wiadomym wyroku TK nie pozostanie nic innego jak ujawnić wszystko - I NIC !!!
Dzisiaj słyszałem w TV - "raz dwa trzy i agentem jesteś Ty - a teraz udowodnij, że nie jesteś... No i niestety tak to funkcjonuje. Rozmówca tłumaczył, że IPN bada dokumenty i orzeka - człowiek ma się bronić i udowadniać ewentualną niewinność...
Chory kraj, chory system, chore społeczeństwo (po części)... Papier może się znaleźć na każdego - piszący papierki SBcy padają ze śmiechu i robią swoje, a Kaczory ich wypocinami kształtują życie polityczne w kraju...

Temat nadaje się do "lustracji" - jak tam pisałem - ujawnić wszystko, albo spalić - i .... DO ROBOTY, DO PRZODU....
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 08:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko sprowadza się do tego, że jak w kraju podnoszą się żądania grup społecznych o podwyżki to wtedy sprytnie wyciaga się jekieś teczki i już jest o czym rozmawiać.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie tylko cała ta sytuacja śmieszy. Nie samowita porażka rządu (kolejna, aktóra to już? ile jeszcze przed nami?) Najśmieszniejsze jest jednak to że wczoraj w Radiu Zet puszczali wywiad z jakimś tam obibokiem z rzadu i zaręczał że ta lsita nigdy nie wycieknie bo jest tajna, za gdozine podano kilka ciekawych nazwisk z tej włąsnie listy. Za przeporszenie w d...e mają chyba ppojecie tajności i raczej nie wiedzą co ono wogóle oznacza aż strach dopuszczać takich ludzi do jakiej kolwiek tajemnicy. Banda niekompetentnych obiboków !!! A Premier i Prezydent ti chyba nieźle swiętowali swoje urodziny skoro "potrafili" także sie zachować podczas prostestu, szczególnie Premier.
Powrót do góry
MANSONmaniak
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

le tam lista 500;) wczoraj Wałęsa nazwał naszego Leszka K. S.... synem - nasz kraj bez afer chyba by przestal istniec... ;]
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen WP Kontakt
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Mnie tylko cała ta sytuacja śmieszy. Nie samowita porażka rządu (kolejna, aktóra to już? ile jeszcze przed nami?) Najśmieszniejsze jest jednak to że wczoraj w Radiu Zet puszczali wywiad z jakimś tam obibokiem z rzadu i zaręczał że ta lsita nigdy nie wycieknie bo jest tajna, za gdozine podano kilka ciekawych nazwisk z tej włąsnie listy. Za przeporszenie w d...e mają chyba ppojecie tajności i raczej nie wiedzą co ono wogóle oznacza aż strach dopuszczać takich ludzi do jakiej kolwiek tajemnicy. Banda niekompetentnych obiboków !!! A Premier i Prezydent ti chyba nieźle swiętowali swoje urodziny skoro "potrafili" także sie zachować podczas prostestu, szczególnie Premier.

Nobody...póki co to nie mówmy, że przeciekła lista.
Co najwyżej mówi się, ze te osoby sa na liście, ale nie podaje się żadnych dowodów, co moim zdaniem podpada pod POMÓWIENIE.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W wiadomosciach słyszałem ze cała lista Jęzor Nie mam czasu ani nawet ochoty zeby śledzić jakąs kolejną liste. Te nazwiska skadś sie musiały wziąc.
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Cze 20, 2007 16:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

patrzcie jakt eraz jest wesoło Oczko, a co dopiero będzie jak zaczną się zbnliżać wybory, kaczorki już będą tak głęboko w bagnie że zaczną błockiem rzucać sciekle na wszystkie strony Uśmiech, i będzie "PIs stoi tu, a cała reszta tam gdzie było zomo"
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś w mediach temat listy 500 przycichł. Znów się mówi tylko o strajku pielęgniarek i lekarzy...ciekawe kiedy kolejne przecieki w celu odwrócenia uwagi od strajków.
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
A mnie to wszystko już nudzi.

Ciekawe jak to się dzieje, że gdy tylko ktoś staje się niewygodny to od razu pojawia się jakaś teczka, jakiś przeciek.

Ja ********ę...ten nasz kraj, to jeden wielki przeciek.
Ja się pytam i to nie w tej konkretnej sprawie, ale ogólnie...jak to jest możliwe, że ciągle coś wycieka??

Kto tam pracuje??
Czy oni nie znają słowa odpowiedzialność i tajemnica służbowa??

Paranoja.
Tak to jest jak się chamstwo dorwie do stolków.

Ja powiem krótko i zwięzle.Ten kto wie że jest czysty nie ma się czego obawiać.Obawiają sie tylko ci którzy są mniej lub bardziej "umoczeni".Nie ma tu dużej filozofii.Bez odbioru
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 22:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berni... czy ten dopisek 14 wskazuje na wiek??
To chyba rozumiem skąd Twój post i avatar...
Chłopcze zdajesz sobie sprawę co piszesz??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ile ja razy mam pisac że nie mam 14 LAT?? Zdaje sobie sprawę co ja pisze w 100%.Czy naprawde na tym forum każdy kto choć w najmniejszym stopniu ma odmienne zdanie od większości jest wyśmiewany takimi badziewnymi tekstami dotyczącymi wieku(które się powtarzaja bodajże po raz 3 w stosunku do mojej osoby)?? Yyyy...

P.S.Chyba wiem nawet jak się nazywa takie zjawisko(badz tez choroba powszechnie występująca na tym forum-DYKTATURA
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bo nie każdy toleruje poglądy takie jakie ty wyznajesz czyli w skrócie rasistowskie, rozumiesz?
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berni... piszesz, że ten co ma czyste sumienie może spać spokojnie.
Otóż nie, gdybyś miał choć trochę wyobraźni, wiedziałbyś, że akta można spreparować... nawet nie teraz. Jestem przekonany, że bezpieka narobiła fałszywek, które (z racji sporządzenia w czasach komuny) są bardzo wiarygodne. Za to tych, których chciano ochronić, przed lustracją w przyszłości (czyli ważnych agentów) oczyszczono z materiałów obciążających.
Ludzie niewinni czasem siedzą w więzieniach... więc i niewinni mogą zostać uznani za agentów.
Wszystkie teki trzeba spalić, bo to są śmieci...

Druga kwestia... zmień avatar, bo tylko się nim ośmieszasz... nikt tutaj rasizmu i ksenofobii tolerować nie będzie.

I jeszcze jedno... zobacz co ja Tobie napisałem... czy napisałem coś obraźliwego?? Napisałem że jesteś debil?? A co Ty napisałeś??
Zastanów się nad sobą chłopcze Yyyy...
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm trzeba nieco powyjasniac pewne sprawy co niektórym.Otóz żydzi to grupa wyznaniowa oraz narodowościowa w której b.silnie rozwinięty jest etnocentryzm(dla laikow i zaslepionych euroentuzjastów-stawianie intersów swojej gurpy etnicznej ponad intersy innych grup etnicznych)co silnie widoczne jest w rejonie palestyńskim(ale i nie tylko w Libanie równiez).Powodem tego może być ideologia syjonizmu która jest nierozerwalnie związana z etnocentryzmem(wie ktos w ogole co to jest syjonizm-TO MOZE JA JUZ ODPOWIEM -NIE PRZECIEZ W MEDIACH O TYM SIE NIE MOWI .Reasumując tą krótka wypowiedź żydzi to jedna z najbardziej rasistowskich grup etnicznych Uśmiech

P.S.Mimo wszystko pozdrawiam wszystkich gorących orędowników demokracji toleranacji oraz wszystkiego co europejskie lol

P.S.2. Wolałbym aby ludzie niezorientowani w sprawach kibicowskich(nie piłkarskich!!)nie wymądrzali się gdyż tak naprawde wiedze na ten temat maja zapewne szczątkową,żeby nie powiedzieć mikroskopijną Uśmiech Oczko

P.S.3. Jesli ja was toleruje to może wy mnie też z łaski swojej byscie tolerowali?? lol Jak tolerancja to dla wszystkich!! Uśmiech

P.S.4. Nobody nie ma jak to w jednym słowie skrytykować konstruktywnie czyjes poglądy-najlepiej i najłatwiej jest rzucić oskarzenie o rasizm i taka osoba juz ma przyszyta łatkę "rasisty"-to w obecnym czasie bardzo częste oskarżenie i muszę juz do niego przywyknąc Oczko

Ostatnio zmieniony przez berni14 dnia Sob Cze 23, 2007 23:22, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jest ważne czy Żydzi są rasistowscy, czy nie.
Nikt nie broni Tobie mysleć źle o Żydach (zresztą wielu z nas ma do "nich" zastrzeżenia), ale robienie tutaj antyżydowskiego przekazu nie jest mile widziane.
Nie jest ważne, czy ma to związek z kibicowaniem czy też nie. Jest to wyraźnie rasistowski avatar, myślę, że Admin spokojnie tę sprawę powinien rozwiązać. Tutaj do niego apel...
Ty nas tolerujesz... oj dzięki wielkie... ale my nie powinniśmy tolerować jakichkolwiek oznak rasizmu...
Ciekawe, czy dobrze rozszyfrowałem te literki "kkk"??
Sądząc po Twoich przekonaniach pewnie tak Yyyy...
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tutaj się myslisz;To że żydzi są rasistowscy i etnocentryczni ma ogromne znaczenie dla świata:konflikt w palestynie w Libanie,posiadanie przez takie panstwo broni masowego rażenia.Czy to nie jest ważne??CZY POLITYCZNA POPRAWNOSC MUSI WYZNACZAC WZORCE PRAWIDłOWEGO MYśLENIA?Czy nie wolno głosno mówić swoich poglądów w państwie DEMOKRATYCZNYM??Wiem,wiem że artykuł 14(o ile dobrze pamietam) konstytucji zabrania propagowania poglądów totalitranych ,ale gdzie ja tu sie odwołuje do totalitaryzmu??Może mi któs powiedziec??

P.S.1 Jesli chodzi o moj avatar nie widzę w nim żadnego pierwiastka rasistowskiego ani ksenofobicznego.To jest avatar wyśmiewający antyrasistowską akcję "wykopmy rasizm ze stadionów"-dla ludzi nie intersujących się kibicowaniem nie ma w tym nic złego.Jednakże ta akcja i jej podobne jest inspirowana przez Stowarzyszenie "Nigdy Więcej"-która słynie z propagowania antyrasizmu i doszukiwania się przejawów antysemityzmu i ksenofobi na stadionach(decydowanie o tym jakie flagi o jakiej tresci mogą wisieć na płocie a jakie nie).Wystarczy wykładu na temat mojego avataru Oczko

P.S.2 Literki KKK to nic innego jak Kulturalny Klub Kibica Uśmiech Chyba że o takim czymś nie słyszałes to niezmiernie przepraszam Oczko

Otrzymałeś ostrzeżenie. Czekam do godziny 20.00 na zmianę avataru na taki, który nie będzie obraźliwy. Nie interesuje mnie Twoje tłumaczenie. - admin
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 11:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co te kilka powyższych postów ma wspólnego z tematem ???
Masz rację berni14 - każdy "umoczony" może się obawiać, ale nie masz racji twierdząc, że ci "czyści" mogą spać spokojnie...
Już nawet zostawię sprawę preparowania dokumentów - odniosę się tylko do działalności IPN. Otóż oni badają dokumenty, nie osoby. Wystarczy jakikolwiek wpis, próba podjęcia współpracy, zwerbowania (często nieudana), wystarczy jakikolwiek świstek, który każdy wyjeżdżający do pracy za granicę MUSIAł podpisać - tyle wystarczy coby na takiej lub innej liście "agentów" się znaleźć. A jak się znalazłeś i się nie godzisz to możesz swych praw dochodzić przed sądem - tyle, że po drodze w tzw międzyczasie stracisz pracę, pozycję, dobre imię itd itp...
To jest chore i tyle... każdy ma prawo do obrony a jeżeli IPN wciąga kogokolwiek na listę agentów to powinno to być udokumentowane niezbicie... opluć w majestacie prawa każdego i w każdym (najczęściej wygodnym dla siebie czasie) - to lustracja wg PiSu...
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sorry za offtop, ale kolega berni14 gra nam troche na nosie. Jak dla mnie obecny jego avatar jest tak samo rasistowski jak poprzedni... Szkoda, że nie mam możliwości i nie jestem moderatorem, bo już dawno zrobiłbym z kolegą porządek.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay napisał:
Sorry za offtop, ale kolega berni14 gra nam troche na nosie. Jak dla mnie obecny jego avatar jest tak samo rasistowski jak poprzedni... Szkoda, że nie mam możliwości i nie jestem moderatorem, bo już dawno zrobiłbym z kolegą porządek.
Spokojnie, ma czas do 20.00 na zmianę avataru.
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
A co te kilka powyższych postów ma wspólnego z tematem ???
Masz rację berni14 - każdy "umoczony" może się obawiać, ale nie masz racji twierdząc, że ci "czyści" mogą spać spokojnie...
Już nawet zostawię sprawę preparowania dokumentów - odniosę się tylko do działalności IPN. Otóż oni badają dokumenty, nie osoby. Wystarczy jakikolwiek wpis, próba podjęcia współpracy, zwerbowania (często nieudana), wystarczy jakikolwiek świstek, który każdy wyjeżdżający do pracy za granicę MUSIAł podpisać - tyle wystarczy coby na takiej lub innej liście "agentów" się znaleźć. A jak się znalazłeś i się nie godzisz to możesz swych praw dochodzić przed sądem - tyle, że po drodze w tzw międzyczasie stracisz pracę, pozycję, dobre imię itd itp...
To jest chore i tyle... każdy ma prawo do obrony a jeżeli IPN wciąga kogokolwiek na listę agentów to powinno to być udokumentowane niezbicie... opluć w majestacie prawa każdego i w każdym (najczęściej wygodnym dla siebie czasie) - to lustracja wg PiSu...

Aha,już rozumiem twój tok myślenia.A czym według ciebie powinno sie charakteryzować niezbite udokumentowanie??A nie bierzesz tego pod uwage że ktoś wreszcie chce zrobić raz na zawsze porządek z tym całym bajzelem wśród opozycji Znak zapytania Z tego co ja widzę to ty chyba chciałbys wymazać grzeszki ludzi opozycji.W sumie racja każdy kto sie dotyka opozycji(jakby nie bylo największej świetej krowy jaką jest Platforma i nie tylko ona oczywiście)napewno jest złym człowiekiem bo działa na szkodę opozycji i ważył sie podniesć rekę na partia z drugiego obozu... Marzyciel Paranoja lol Yyyy...
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

berni14 napisał:

...A nie bierzesz tego pod uwage że ktoś wreszcie chce zrobić raz na zawsze porządek z tym całym bajzelem wśród opozycji Znak zapytania Z tego co ja widzę to ty chyba chciałbys wymazać grzeszki ludzi opozycji....

Nooo brawo berni14 - wreszcie dostrzegłeś do czego PiSowi lustracja w ich formie potrzebna...
"zrobić porządek z opozycją" powiadasz - a agenci swoi PiSowi mogą spać spokojnie, IPN czuwa nad ich bezpieczeństwem... opozycyjni niech się martwią bez względu na to czy agentami byli czy też nie, wystarczy jakiś wpis znaleźć (lub umieścić) i już...
Nie wiesz czym są dobrze udokumentowane zarzuty ??? dam przykład - teczkę premiera sprawdzano, badano i analizowano (nie wiem, pół roku blisko) by dojść do wniosku, że dokumenty obciążające są ponad wszelką wątpliwość spreparowane... dlaczego tak się nie postępuje z innymi teczkami ??? Pani Gilowska w "przyspieszonym trybie" została zautolustrowana - a nie każdy nazywa się Kaczyński czy Gilowska. Ci z mniej szczęśliwymi nazwiskami mogą udowadniać swoją niewinność latami tracąc po drodze wszystko... tylko czy o to chodzi ??? od kiedy ktoś musi udowadniać swoją niewinność, najpierw trzeba by jemu udowodnić winę - prawda???
Nie wiem, czy coś nie tak z czytaniem ze zrozumieniem u Ciebie ??? pisałem już o tym wielokrotnie. IPN bada dokumenty, stwierdza fakt wystąpienia jakiegoś nazwiska w dokumentacji operacyjnej SB i to jest juz podstawą do rozpoczęcia procesu niszczenia człowieka. Charakter wpisu to już sprawa danego człowieka i on musi udowodnić, że jest tam napisane np. że nie podjął współpracy - tyle, że to może trwa ć i kilka lat...
skoro uważasz, że to jest w porządku to współczuję...
Ale co ja mówię - traktujesz przecież IPN, teczki itd jako bat na opozycję, narzędzie do zrobienia porządku z tą "wstrętną Platformą". W tym świetle to jako "święte krowy" jawi się koalicja z PiSem na czele
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Cze 24, 2007 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

NIE!!! Ja mam tego kur... wa dość... trochę wypiłem, ale napiszę...
Admin, weź Berniego za mordę... ten z małpą jeszcze jakoś uszedł, ale to:
... toż to jawny faszystowski znak.
Ja sobie nie życzę najmniejszych oznak faszyzmu... nigdy faszyzm nie doprowadził do czegoś dobrego...
Daj mu bana... jeśli jesteś liberałem Jęzor
A jeśli nie jesteś... to choć przez wzgląd na historię Polski, ucisz tego idiotę.
Każdy wie, co oznacza ten drugi znak...
Nie faszystom... Yyyy...
A jego tłumaczenia o kibicach... wierzycie w to??

A co do porządku z opozycją... bądź kimś kto przeszkadza w osiągnięciu celów... proponuję powrót do (chyba) 1934 roku i noc długich noży... likwidacji opozycji NSDAP
Pamiętamy i więcej nie chcemy...
Nawet jeśli ofiarami miałaby być samoobrona... sic!!!!

jedno ze źródeł
Powrót do góry
berni14
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
NIE!!! Ja mam tego kur... wa dość... trochę wypiłem, ale napiszę...
Admin, weź Berniego za mordę... ten z małpą jeszcze jakoś uszedł, ale to:
... toż to jawny faszystowski znak.
Ja sobie nie życzę najmniejszych oznak faszyzmu... nigdy faszyzm nie doprowadził do czegoś dobrego...
Daj mu bana... jeśli jesteś liberałem Jęzor
A jeśli nie jesteś... to choć przez wzgląd na historię Polski, ucisz tego idiotę.
Każdy wie, co oznacza ten drugi znak...
Nie faszystom... Yyyy...
A jego tłumaczenia o kibicach... wierzycie w to??

jedno ze źródeł

Nie spuszczaj się ze szczęscia bo za kilkanaście lat role moga sie odwrócic lol A idiotą to chyba jestes ty bo podkreślasz swoją nieznajomośc historii XX-lecia miedzywojennego.ONR była to organizacja napewno radykalna która używala niekiedy metod agresywnych.Zarazem trzeba powiedzieć że takich środków walki politycznej stosowały organizacje syjonistyczne i komunistyczne.Po prostu takie czasy.A Oenerowcy drogi Panie Mądralo ginęli na froncie II wojny i w obozach śmierci hitlerowców jak i po 44 roku z rąk komunistów.Mniej mądrowania się a trochę szacunku Wykrzyknik
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 13:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie obchodzi mnie co robili przed wojną... ten symbol (nie wyraz) ma wydźwięk nacjonalistyczny, faszystowski.
Pytanie do admina... czy ten avatar może być??
Wg mnie powinien zniknąć, tym bardziej, że w tekstach Berniego non stop zalatuje nacjonalistycznymi hasłami.
Nicpon, mam nadzieję, że coś zrobisz z tym.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 14:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
Nie obchodzi mnie co robili przed wojną... ten symbol (nie wyraz) ma wydźwięk nacjonalistyczny, faszystowski.
Pytanie do admina... czy ten avatar może być??
Wg mnie powinien zniknąć, tym bardziej, że w tekstach Berniego non stop zalatuje nacjonalistycznymi hasłami.
Nicpon, mam nadzieję, że coś zrobisz z tym.
Kroki zostały podjęte. Wielokrotnie prosiłem tego użytkownika o usunięcie avataru. Wielokrotnie sam go usuwałem. Myślę, że dzisiejszy post tego użytkownika dopełnił jego losu na HP.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja proponuję dodatkowo wykasowanie co najmniej kilku postów (głównie autorstwa użytkownika berni14 lub nawiązujących do jego wypowiedzi) zupełnie mijajacych się z tutejszym tematem ...,
Powrót do góry
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Wto Cze 26, 2007 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co szanowni użytkownicy..uważam że trochę przesadzacie z szykanowaniem uzytkownika berni14...o ile jego wczesniejszy avatar faktycznie przekraczał normy, o tyle 2 juz moim skormnym zdaniem nie...jednakże jak widze (zresztą zgadzam sie tutaj po części z bernim14)część forumowiczów nie toleruje poglądów odmiennych od tzw politycznej poprawności...

ja sam nie akceptuje tego co pisze berni14...wiem że sam wielokrotnie przesadzałem w swoich komentarzach odmawiając komuś prawa do własnego zdania...jednakże ostatnimi czasy obserwując niejako z boku hp doszedłem do wniosku ze takim podejsciem zabija sie różnorodność, a forum staje sie kółkiem wzajemnej adoracji...ale to tylko oczywiście moje skormniutkie zdanie Uśmiech

nie znam szczegółów korespondencji admina z berni14 i może łatwo mi mówić...mimo wszystko sądze ze reakcja była niewspółmierna do czynu i tyle

pozdro
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: