« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Problem z wejściem na mikrofon

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Sie 22, 2007 16:17    Temat postu: Problem z wejściem na mikrofon Odpowiedz z cytatem

A więc trochę opisze sytuację.
Mam gitarę, piec gitarowy i 2 komputery starszy i nowy.
Mając gitarę elektryczną standardowo można ją podłaczyc pod piec gitarowy i uzyskujemy na nim wzmocniony dzwięk z gitary. Z tyłu pieca mam dodatkowo dwa wejscia na duże jacki, jedno "send" drugie "return". Pod wejscie send podłączam kabel i jego koniec poprzez przejsciówkę z dużego na mały jack podłączam do komputera pod mikrofon, i to na starym komputerze jest w 100% sprawne.
Jednak nie jest tak na nowym. Nowy komputer to laptop compal hel80, i nie wiem czy to może wina karty dzwiękowej czyc zegokolwiek, w każdym bądź razie zrobiłem kilka czynności aby sprawdzić co jest grane.
1. Podłączyłem bezpośrednio gitarę do nowego komputera, nie korzystajac z pieca. No i jest dzwięk na komputerze.
2. Rozkręcałem piec aby sprawdzi to wejscie send, ale tma było wszystko w porządku, a poźniej znów podłaczyłem piec pod stary komputer no i działało. Wiec piec dobry.

no i może ma ktoś jakieś pomysły co może być nie tak, bo to chyba jakiś problem z oprogramowaniem bo wszystko (komputer, piec, kable) działają ale nie w tej konfiguracji jaka mi jest potrzebna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: