« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Premier Kaczyński: zasady zobowiązują
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 03:10    Temat postu: Premier Kaczyński: zasady zobowiązują Odpowiedz z cytatem

NO TO PRZYPOMNIJMY KŁAMCZUCHOWI TE JEGO…

ZASADY!!!

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem
2. Nie będzie koalicji z Samoobrona
3. Cieszę się, ze będę na pierwszej linii walki z Samoobrona (J).
4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy
5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sadu lub przeciwko komu toczą się sprawy sadowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS
6. W-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70
7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań.
8. Wprowadzimy szybko niższe podatki.
9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku.
10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa.
11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD.
12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje.
13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld).
14. Zredukujemy administrację państwową
15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR.
I wiele, wiele innych ...
Dla mnie, raz dane słowo, jest święte... (Jarosław Kaczyński 10 VII 2006)

Nie wiadomo tylko śmiać się, czy płakać.
Zaskakujące jest tylko, że potrafią oni bezczelnie, zgodnie z goebelsowską konsekwencją powtarzać od nowa te kłamstwa, co już robią w ramach kampanii wyborczej ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yeti, zanim zaczniesz wyliczać grzechy komuś, przeproś za kłamstwo własnej partii, że nie będziecie brać dotacji z budżetu, a po wyborach sięgnęliście po kasę. Obiecaliście też społeczeństwu koalicję PO-PiS, a po przegranych wyborach tej obietnicy nie spełniliście.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 10:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Yeti, zanim zaczniesz wyliczać grzechy komuś, przeproś za kłamstwo własnej partii, że nie będziecie brać dotacji z budżetu, a po wyborach sięgnęliście po kasę. Obiecaliście też społeczeństwu koalicję PO-PiS, a po przegranych wyborach tej obietnicy nie spełniliście.
I tu leży początek tego bagna (żeby nie powiedzieć gorzej), w którym leży polska polityka. Nikt nie odnosi się do swoich błędów, nikt ich nie tłumaczy. Tylko wyciąga się błędy opozycji. I tak zamiast konstruktywnej dyskusji mamy naparzanie godne pięciolatków z piaskownicy. Nie uwłaczając pięciolatkom.
Robertocarlos miał rację, sport jest taki piękny: Radwańska wygrała z Szarapową, Tur ciągle niepokonany, niedługo zacznie skakać Małysz...
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek....
jak długo jeszcze sprawę dotacji będziesz wytykał ??? nie masz więcej atutów ???
Mam nadzieję, że po wygraniu wyborów PO tak skutecznie prawo zmieni, że (jak proponowała) nikt subwencji nie będzie brał - bo w imię czego moje złotówki mają wspierać np. LPR czy PiS ???
Idąc tokiem rozumowania jakie nam PiS z Kaczyńskimi i Ziobrą na czele narzuca - to mamy niewiarygodnego premiera, ministra sprawiedliwości i większość podstawowych żołnierzy PiSowych, którzy to przynajmniej kilkakrotnie z prawdą się mijali...
Koalicja PO PiS - nawet teraz nie odpuszczacie ???
Wiadomo, że wszystkie resorty siłowe obsadził PiS i ani myślał czegokolwiek oddać (widać po co im to było)... PiS wyznaczał Platformie kandydatów np na marszałka - bezczelność (delikatnie mówiąc), PiS się zachłysnął władzą i swą arogancją doprowadził do tej chorej sytuacji - sprytnie zwalając wszystko na opozycję... pamiętamy te rozmowy - oficjalnie negocjowano a pod stołem (brydżowym...) rozdawano karty... Każda krytyka, zwrócenie uwagi na niebezpieczeństwa podejmowanych decyzji itd nazywano atakiem, nagonką itp... tyeraz widać kto miał rację - i widać jak sprytny Kaczor nagina rzeczywistość i robi ludziom wodę z mózgu (w imię kampani, w imię zasad, w imię dobra Polski)
...Kampanię robi dobrą, sam jestem ciekaw jej rozwinięcia bo zapowiedzi są bardzo irytujące - jeżeli okaże się prawdą wykorzystanie służb i wszystkich innych środków (a jest tego trochę) to TS tylko czeka...
...Zasadę wyznaje jedną - brak zasad...
...dobro Polski ma głęboko w kuprze - liczy się tylko władza...
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Hola hola nie tak prędko. kto pierwszy zaczął kłamać? Zrestzą bądź że obiektywny i nie usparwiedliwiaj kłastwa PiSu czyli partii rządzącej kłamstwami inneych partii. PiS nałgał już tyle że tam ludzie honoru nie mają chyba. Bezrobocie spada, przestepstwo spada, liczba mieszkańców Polski... spada. Też mi sukcesy hehe kolejne kłastwo w stytystce!
Powrót do góry
ajven
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda jest taka, że za dwa - góra trzy miesiące Pan Premier i jego zasady znajdą się przed komisją śledczą. Mam nadzieje, że zostanie rozliczony za wszystkie kłamstwa i grzechy które popełnił. Przez dwa lata Polska zamieniła się w państwo policyjne o ustroju dalekim od normalnej demokracji. W tej chwili nikt nie może spać spokojnie, bo przecież każdego ranka można zostać obudzonym przez rosłych Panów z CBA (czyt. policji politycznej). Obecnie w naszym kraju nie udowadnia się winy, trzeba udowodnić niewinność -a i to jest trudne, bo nikt tak naprawdę nie wie jakie "dowody" zostały spreparowane w danej sprawie przez służby specjalne. Życie w Polsce przypomina trochę Matrixa - fikcja miesza się z rzeczywistością. Mam nadzieję, że wkrótce wszyscy bez wyjątków zrozumieją, że polityka PiSu nie rozwija kraju, ale coraz bardziej upodabnia go do Kuby. Pan Kaczyński powinien się wreszcie obudzić i zdać sobie sprawę z tego, że jeden Fidel Castro w historii świata wystarczy.
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Bezrobocie spada, przestepstwo spada, liczba mieszkańców Polski... spada. Też mi sukcesy hehe kolejne kłastwo w stytystce!

No przecież prawie wszystkie partie walczyły o otwarcie rynków pracy dla Polaków w krajach w UE, więc nie wiem dlaczego dopiero po czasie się narzeka. Można było takie zjawisko przewidzieć. Mimo wzrastających płac jeszcze długo nie dogonimy Europy zachodniej w wysokości zarobków.

ajven napisał:
Przez dwa lata Polska zamieniła się w państwo policyjne o ustroju dalekim od normalnej demokracji.

Jakoś nie zauważam tego państwa policyjnego, ani też zagrożenia demokracji.

ajven napisał:
W tej chwili nikt nie może spać spokojnie, bo przecież każdego ranka można zostać obudzonym przez rosłych Panów z CBA (czyt. policji politycznej).

Uczciwi Polacy mogą spać spokojnie. W przeciwieństwie do skorumpowanych polityków, źródeł przecieków czy zwykłych bandziorów.
Powrót do góry
nokia
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 18:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derku komu płace wzrosły to wzrosły, mam nadzieje że ludzie ci tego nie wybaczą !!!
Powrót do góry
polonus
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Wrz 02, 2007 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani
Pokazowa konferencja prokuratotów
to odwrócenie uwagi od konkretów, a zajęcie
się sprawawawi trzeciorzędnymi.
Po pierwsze należało wykazać, że akcja CBA była legalna.
Po drugie: nie wykazano żródła przecieku.

Niestety to może wykazać tylko KOMISJA ŚLEDCZA,
ale jej PiS boi się jak diabeł święceonej wody.
Nikt uczciwy prawa nie powinien się bać [z wyjatkiem PiS]-
tak obłudnie twierdzi PiS.

Kwestia niewiarygodności Kaczmarka...
To sprawa trzeciorzędna w sprawie,
skoro pochodził z układu Kaczyńskiego.
Ale zrozumiał swój błąd, za co Polaków przeprosił,
że tak długo był zafascynowany swoimi mocodawcami
i tkwil w tym układzie.
A jaka jest wiarygodność Kaczyńskiego?
Do listy jaką podał na początku yeti można jeszcze wiele dołożyć.
Zarzuty że Kaczmarek, Kornatowski, Marzec, Netzel, Krauze
Marcinkiewicz(?) należeli do układu...
Ale hersztami tego układu są... Kaczyńscy.
Może sprawdzi się przepowiednia Wałęsy,
że na koniec Kaczyński aresztuje ? Kaczyńskiego,
wszak Lech Kaczyński to bliski znajomy
zarówno Kaczmarka jak i Krauzego.

Giertych twierdził, że wie od J.Kaczyńskiego że mają haki m.in. na Tuska.
PiS zaprzeczal temu.
Teraz sam Ziobro przyznał że mają takie haki
na Tuska, Olejniczaka, Giertycha, Leppera.
Ziobro zaprzeczał o podsłuchu Leppera,
a sam go podsłuchiwał do czego się przyznał
pokazując dyktafon.

Czy to są ludzie wiarygodni?
Dlaczego Ziobro nie poda się do dymisji skoro kłamie i mataczy,
mówi że nikt nie może być ponad prawem,
a sam stoi ponad prawem i jest sędzią we własnej sprawie.
Sam był żródłem przecieku do Kaczmarka.
Wiedzieli o tym również bezprawnie premier, prezydent, a ilu inych?

Kluczowa sprawa. Dlaczego Tusk nie chce odwołania rządu i powołania komisji śledczej?
Mogą być dwa scenariusze tej sytuacji.

Scenariusz 1) PiS i PO realizują układ naprzemiennych rządów
w systemie dwupartyjnym, dlatego należało najpierw pozbyć się
mniejszych konkurentów: LPR i Samoobrony.
Co o tym świadczy?
- BRAK ZAPOWIADANEJ PRZED WYBORAMI KOALICJI PO-PiS
- przejmowanie posłow LPR i Samoobrony
(powstanie kolaboranckiego wobec PiS koła RLN z Kowalskim i Cepilem)
- rozdmuchanie afery Łyżwińskiego,
- nagonka medialna na Giertycha,
- po odwołaniu Leppera była próba PiSu, aby Giertych przejął posłow
Samoobrony i przekazał Kaczyńskiemu, ale Giertych napisał
słynny list do prezydenta, w którym obnażył SBeckie metody PiSu,
dlatego został odwołany; gdyby byl wierny Kaczyńskim nadal byłby
w rządzie tak jak Kowalski z koła RLN.
- obecnie powołanie komisji śledczej wzmocniłoby LPR i Samobronę,
co jest niezgodne z ukądem PO PiS.
Oczywiście wzajemne ataki medialne PO i PiS są tylko
taktyczną zasoną dymną dla realizacji systemu dwupartyjnego.
Patrzące na ręce takim rządom, nawet małe partie, byłyby zagrożeniem
dla metod sprawowania władzy - takich jak mamy obecnie.

Scenariusz 2) PiS ma takie haki na PO i jego ludzi
(po obejrzeniu prezentacji prokuratorskiej nie mam złudzeń<
że inwililowany mógłbyc każdy; skoro podsłuchiwano swoich
to tym bardziej obcych)
że powstał układ na słynnym 4-godzinnym spotkaniu u prezydenta,
i teraz PO musi być posłuszne PiSowi w tej kluczowej kwestii.
Ten scenariusz może być również wzmocnieniem i gwarantem
scenariusza pierwszego.
Dla odwrócenia uwagi i dezorientacji wyborców można wywołać jakieś
medialne spektakularne kłótnie.

Biorąc pod uwagę podsłuchowe osiagnięcia PiSu
wielce prawdopodobne jest szantażowanie Ojca Rydzyka,
poprzez nielegalne zdobycie nagrań jego wykładów.
Opublikowane przez organ prasowy PiSu czyli "Wprost"
części nagrań mogło stać się ostrzeżeniem dla RM,
ze mogą opublikować jeszcze bardziej pikantne treści.
W tej sytuacji RM będzie zmuszone popierać w nadchodzących
wyborach PiS nawet jeśli zorientowane jest
w obłudnym działaniu PiS.
Nieprzypadkowo zbiegły sie w czasie: publikacja taśm O Rydzyka
i zdymisjonowanie wicepremiera Leppera.

Dlaczego Giertych postawił na Kaczmarka?
1) Stawiając wniosek o konstruktywne wotum nieufności
nalezy podać kandydatana premiera, podając Kaczmarka
umozliwił mu bezpieczny powrót do kraju i swobodę wypowiedzi,
bo inaczej byłby aresztowany a zastraszony
i w kajdankach i w odosobnieniu nie byłby skłonny do tak
otwartych zeznań jak przed speckomisją;
2) jest to kandydatura tymczasowa, Giertych twierdzi
że kandydatem takim może być ktoś nawet z PO, ale PO
nie podjęła kwestii z opisanych wyżej powodów.

To takie moje prywatne śledztwo, na podstawie
zestawienia różnych faktów.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Nobody napisał:
Bezrobocie spada, przestepstwo spada, liczba mieszkańców Polski... spada. Też mi sukcesy hehe kolejne kłastwo w stytystce!

No przecież prawie wszystkie partie walczyły o otwarcie rynków pracy dla Polaków w krajach w UE, więc nie wiem dlaczego dopiero po czasie się narzeka. Można było takie zjawisko przewidzieć. Mimo wzrastających płac jeszcze długo nie dogonimy Europy zachodniej w wysokości zarobków.

Chyba tobie wzrosły zarobki i jakimś tam 10% pracujących ludzi! Rząd nie robi nic z tym aby zatrzymac młodych, zdolnych ludzi po studiach, oni od razu myślą o wyjeździe bo w Polsce nie ma przysżłości ja coraz bardziej sie o tym przekonuję. Raczej nie zagrzeje to długo miejsca po studiach i chyba rządowi to pasuje bo bezrobocie i przestępczość spada hehe jest sie czym pochwilić. Do tego odkąd rzdzi PiS z kraju wyjcechało więcej ludzi niż do momentu wyboru PiS. Przypadek? Po za tym tylko za grabnicą obecnie docenia sie Polaków, nadal trudno znaleźć dobrze płatną prace w Polsce. I jesczze te śmiesnze podtaki od obywtelstwa. Człowiek jedzie pracować za granice a tu ci jesczze podwójne opodatkownia dowalą. Miało to być niby zniesione ale nie wiem czy już tego nie ma.
Niedługo wybory ciekawe czym nas nakarmią łgarze z PiSu. Może podbiją stawke do 5 mln mieszkań i wtedy z kraju wyjedzie kolejne 3 mln młodych zdolnych ludzi.
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 11:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Chyba tobie wzrosły zarobki i jakimś tam 10% pracujących ludzi! Rząd nie robi nic z tym aby zatrzymac młodych, zdolnych ludzi po studiach, oni od razu myślą o wyjeździe bo w Polsce nie ma przysżłości ja coraz bardziej sie o tym przekonuję. Raczej nie zagrzeje to długo miejsca po studiach i chyba rządowi to pasuje bo bezrobocie i przestępczość spada hehe jest sie czym pochwilić. Do tego odkąd rzdzi PiS z kraju wyjcechało więcej ludzi niż do momentu wyboru PiS. Przypadek? Po za tym tylko za grabnicą obecnie docenia sie Polaków, nadal trudno znaleźć dobrze płatną prace w Polsce. I jesczze te śmiesnze podtaki od obywtelstwa. Człowiek jedzie pracować za granice a tu ci jesczze podwójne opodatkownia dowalą. Miało to być niby zniesione ale nie wiem czy już tego nie ma.
Niedługo wybory ciekawe czym nas nakarmią łgarze z PiSu. Może podbiją stawke do 5 mln mieszkań i wtedy z kraju wyjedzie kolejne 3 mln młodych zdolnych ludzi.

Poprzez obniżenie składki emerytalnej pensje wzrosły o wiele większej grupie pracowników niż wspomniane 10 proc. Twierdzenie, że to z winy PiS-u ludzie wyjeżdżają na zachód jest czystą demagogią. I będą nadal wyjeżdżać, obojętnie czy rządzić będzie PiS czy PO.
Powrót do góry
Partyzant
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Poprzez obniżenie składki emerytalnej
Na dwa miesiące przed wyborami Uśmiech

derek napisał:
większej grupie pracowników niż wspomniane 10 proc
Tzn ilu? 10,5?? a może 10,6?? Mojej żonie wynagrodzenie wzrosło o 10zł... A może chodzi o diety naszych radnych?? A może chodzi o nagrody dla urzędników m.in. z Ministerstwa Pracy?? bez komentarza...

derek napisał:
Twierdzenie, że to z winy PiS-u ludzie wyjeżdżają na zachód jest czystą demagogią
W przypadku wyjazdu ludzi nie tylko praca ma znaczenie ale także jak są traktowani. Przykłąd: Marcinkiewicz... narobił pozytywnego wrażenia, popularności PiSowi i bye bye... a teraz twierdzi się że wyrządzono mu krzywde (buahahaha) nominując go na premiera. Chodzi o atmosfere i idiotyzm jaki zaczyna tu panować... sam sie zastanawiam czy nie dac se spokoju i jechać gdzieś gdzie jest normalnie.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 13:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Buahahahahahaha połozyłeś mnie tym tekstem:
Cytat:
Twierdzenie, że to z winy PiS-u ludzie wyjeżdżają na zachód jest czystą demagogią

Po czesci masz tylko rację. Większośc tych co wyjeżdża jako 2 powód poda ci że w tym kraju nie można już normalnie żyć i jest to wina ludzi z PiSu. Naprawdę profesjonalnie likwidują ludiz któzy wyrazili się krytycznie o Premierze powaznie (czyt. Tymochowicz chociaż nigdy nie wiadomocz y to rzeczywiście nie było jego skrzywienie chodzi o znalezione zdjecia).
Wracając do demagogii to hmm "Zasady zobowiązują" z ust Pisowców brzmi to doprawdy przekomicznie, śmiesznie. Jakie zasady pytam? Zasadą że kłamią, oszukują, walczą z wirtualnym "Układem"? Tak można w nieskończoność a co by im nie wyszło, co by im sie nie podobało i co by nie zrobiła opozycja to zawsze jest na kogo zwalić prawda? Zawsze znajdzie jakiś "Układ" no i PO. Ale zasady zobowiązują. Wierz mi kto ma chociaż troche oleju w głowie nie zagłosuje na PiS. Nie tym razem. Są przegrani i wcale nie są lepsi do poprzedników.
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 13:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Partyzant napisał:
derek napisał:
Poprzez obniżenie składki emerytalnej
Na dwa miesiące przed wyborami Uśmiech

A co to ma do rzeczy? Składka jest obniżona od 1 lipca, wtedy jeszcze trwała koalicja i o wcześniejszych wyborach nie było mowy. Kolejna obniżka będzie od stycznia.

Partyzant napisał:
derek napisał:
większej grupie pracowników niż wspomniane 10 proc.
Tzn ilu? 10,5?? a może 10,6?? Mojej żonie wynagrodzenie wzrosło o 10zł... A może chodzi o diety naszych radnych?? A może chodzi o nagrody dla urzędników m.in. z Ministerstwa Pracy?? bez komentarza...

Wszystkim pracownikom została obniżona składka, niedługo także i pracodawcom, więc będzie to 100 procent.

Nobody napisał:
Większośc tych co wyjeżdża jako 2 powód poda ci że w tym kraju nie można już normalnie żyć i jest to wina ludzi z PiSu.

Nie wiem skąd wiesz, że większość. Pewnie zrobiłeś jakiś sondaż. Normalnie w tym kraju nie żyło się normalnie od dawna, ani za komuny, ani za postkomuny. Cieszę się, że ktoś tę normalność nareszcie przywraca.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 16:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak włąściwie nie mogłem sie spodziewać innej odpowiedzi. jak kts kogo popierasz mówi większość to nigdy nie wątpisz że to rzeczywiście większość, ale jak już ktoś inny to zaraz gdzie są sadaże. Tak na marginesie od kiedy wierzysz sadażom? Napisałem że większość bo wieksza cześć moich znajomych (bliższych i dalszych) wyjechała min. dlatego że tutaj nie było sensu szarpać sie z tymi (p)osłami na górze i czekac czego to ci wspaniali nie wymyślą. Zwineła manele i piszemy do siebie meile heh Jeszcze kilku znajomych także nosi sie z zamiarem zmiany kraju bo tutaj na serio nie ma co siedzieć. Natomiast wszyscy podkreślają że takiej sytuacji w polityce jaka jest obecnie nie było od 17 lat (wszędzie podsłuchy, podsłuchiwac moze każdy kto popiera PiS i jest to ok, ale jak podsłuchuje inny to już jest z Układu PO albo z... TVN, policja polityczna czyt. CBA powodów jest wiele, za wiele). Normalnie nie bedzie bo zmieniają sie tylko rządzący a ukałdy nadal trwają tylko ludzie inni i wbrew temu co mówią politycy lepiej sie tu wcele nie żyje. Jak mnie zapytasz co mnie tu trzyma to ci odpowiem że tylko jedno: szkoła, ale przecież nie studiuje się wiecznie, prawda?
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ziobro jako uczciwy i prawy (za jakiego się publicznie wielokrotnie podaje - w myśl zasady, że każde kłamstwo powtarzane tysiące razy staje się normalką i zaczyna uchodzić za prawdę.. ) powinien się dawno zamknąć i połknąć klucz od kłódki ...
Gołym okiem widać upolitycznienie służb, naciski na prokuratorów itd ... i o dziwo sam pan Ziobro o tym mówi w swych słowotokach - wczoraj na konferencji prasowej zapewniał, że będą kolejne twarde dowody ws przecieku, że daje słowo, wie na pewno że będą i nie będzie żadnych wątpliwości, że w tej chwili ujawnienie ich jest niemożliwe dla dobra śledztwa itd - po czym stwierdza i zapewnia, że jako strona w tej sprawie wyłączył się zupełnie i nie ingeruje w pracę prokuratorów, nie interesuje się ich dochodzeniem a fakty poznaje z mediów - jak wszyscy....
Wiarygodność aż "porażająca" - prawda ???
Kaczmarek jest zupełnie niewiarygodny bo udowodniono mu kłamstwo w jednej sprawie, premier łże aż miło, żołnierze PiSowi (Kurski, Karski, Mężydło itd) biorą przykład z wodza a prokurator generalny i min sprawiedliwości nawet z trybuny sejmowej (o kenferencjach nie wspomnę) łże jak z nut...
A komisja - po co - przecież oni tacy wiarygodni i zapewniają, że wszystko jest ok a Kaczmarek kłamczuch jeden pójdzie do piekła, opozycja pełna obaw po słowach ich byłego pupilka też jest beee - jak mogła mu uwierzyć ???
Ale czekajmy spokojnie - będzie jak z pewnym panem za okupacji....
zabierali żydów, nie reagował... nie był żydem, nie jego cyrk....
zabierali komunistów - nie reagował, nie jego cyrk....
zabierali kalekich, łysych, piegowatych - nie reagował....
przyszli po niego i nie miał już kto reagować... zostali tylko "jedyni wybrani, swoi... prawi i sprawiedliwi..."
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Tak na marginesie od kiedy wierzysz sadażom?

Nigdzie nie napisałem, że wierzę sondażom, ale jeśli platformersi w nie wierzą to mają się czym martwić:
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4456921.html

Nobody napisał:
Napisałem że większość bo wieksza cześć moich znajomych (bliższych i dalszych) wyjechała min. dlatego że tutaj nie było sensu szarpać sie z tymi (p)osłami na górze i czekac czego to ci wspaniali nie wymyślą. Zwineła manele i piszemy do siebie meile heh Jeszcze kilku znajomych także nosi sie z zamiarem zmiany kraju bo tutaj na serio nie ma co siedzieć.

Myślę, że wyjeżdżają w celach zarobkowych, a nie z powodów naszych (p)osłów.

Nobody napisał:
Natomiast wszyscy podkreślają że takiej sytuacji w polityce jaka jest obecnie nie było od 17 lat (wszędzie podsłuchy, podsłuchiwac moze każdy kto popiera PiS i jest to ok, ale jak podsłuchuje inny to już jest z Układu PO albo z... TVN, policja polityczna czyt. CBA powodów jest wiele, za wiele). Normalnie nie bedzie bo zmieniają sie tylko rządzący a ukałdy nadal trwają tylko ludzie inni i wbrew temu co mówią politycy lepiej sie tu wcele nie żyje. Jak mnie zapytasz co mnie tu trzyma to ci odpowiem że tylko jedno: szkoła, ale przecież nie studiuje się wiecznie, prawda?

Bez przesady, te podsłuchy wyolbrzymia opozycja, ale jeśli dzięki temu zdobywa się dowody na takich ludzi jak Kaczmarek czy Kornatowski, to nie mam nic przeciwko podsłuchom. Zresztą, na wszystkie te podsłuchy zgodę wydał sąd, więc nie widzę tu żadnego zagrożenia.
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 18:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Jest to ze soba powiazane - jesli do konca mych studiow sejm nie zrobi nic aby "zwykly" nauczyciel zarabial tyle ile mnie by satysfakcjonowalo (no chociaz te 2000 na konto) to tez wyjade do np. Skandynawii aby uczyc w polskich szkolach tam za kase kilka razy wieksza niz tu.

Co do tego ma PIS ? a no to ze dzieki Zycie i usunieciu LISa z rzadu jest brak glupiego rozdawnictwa przez co deficyt stanie na okolo 20mld na - ale zapewne jak w tamtym roku pozostalych 10mld rzad nie odwazy sie tknac i nadal wzrost pensji w budzetowce bedzie realnie okolo 20-30zł...

Co innego to wyjazdy za granice aby po powrocie cynic - "moi kumple sa w Anglii, robia przy wywozie smieci, zarabiaja tyle ile w Polsce ale sa w Anglii i do nich jade im pomoc"...
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Nobody napisał:
Napisałem że większość bo wieksza cześć moich znajomych (bliższych i dalszych) wyjechała min. dlatego że tutaj nie było sensu szarpać sie z tymi (p)osłami na górze i czekac czego to ci wspaniali nie wymyślą. Zwineła manele i piszemy do siebie meile heh Jeszcze kilku znajomych także nosi sie z zamiarem zmiany kraju bo tutaj na serio nie ma co siedzieć.

Gubisz sie chyba już. Napisałem wcześniej że to nie był główny powód ich wyjazdu, głowny oczywiście to cele zarobkowe bo u nas w niektórych dziedzinach płacą tak że nie opłacaa sie rąk brudzić. Przecież jeszcze nikt nikogo nie przesalduje politycznie (chyba).
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:
Jest to ze soba powiazane - jesli do konca mych studiow sejm nie zrobi nic aby "zwykly" nauczyciel zarabial tyle ile mnie by satysfakcjonowalo (no chociaz te 2000 na konto) to tez wyjade do np. Skandynawii aby uczyc w polskich szkolach tam za kase kilka razy wieksza niz tu.

Marzenie Jęzor Nawet nie myśl, że tyle zarobisz jako nauczyciel. Obecnie stażysta nawet połowę tego nie ma. Trzeba by było dobre parę lat popracować na taką sumkę, z dodatkami razem. Ale kto tyle wytrzyma, czekając aż zacznie zarabiać w miarę normalnie.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety... śmiem twierdzić, że w Polsce za naszego życia i życia naszych dzieci dobrze nie będzie.
Żeby w Polsce dobrze zarobić, trzeba oszukiwać, lub tyrać jak osioł... lub wykorzystywać pracowników jak niewolników.
Jestem w Norwegii, ludzie pracują dużo mniej niż w Polsce, dużo wolniej i spokojniej, a zarabiają duże pieniądze. Oczywiście i ceny są dużo wyższe, ale co uderza tutaj... spokój ludzi, brak stresu. Ludzie płacą wysokie podatki, ale za to państwo daje im mnóstwo od siebie. Jest duże wsparcie dla rodzin, nie wiem na pewno, ale podobno becikowe w Norwegii to prawie 35 tys zł (w przeliczeniu).
Państwo nie ściga obywateli o byle co. Jak jest ciepło, po południu ludzie leżą w parku w Oslo, często w strojach kąpielowych, popijając piwo i robiąc grilla!! U nas nie do pomyślenia, tutaj normalne.
Mnóstwo przykładów można podać... skąd się to bierze??
Bo tutaj nie ma takich oszołomów w polityce jak u nas....
Tutaj Kaczyński by nie miał szans...

PS.Zamierzam wrócić mimo wszystko do Polski... chyba, że coś nieoczekiwanego się zdarzy Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
polonus

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
Niestety... śmiem twierdzić, że w Polsce za naszego życia i życia naszych dzieci dobrze nie będzie.
Żeby w Polsce dobrze zarobić, trzeba oszukiwać, lub tyrać jak osioł... lub wykorzystywać pracowników jak niewolników.
Jestem w Norwegii, ludzie pracują dużo mniej niż w Polsce, dużo wolniej i spokojniej, a zarabiają duże pieniądze. Oczywiście i ceny są dużo wyższe, ale co uderza tutaj... spokój ludzi, brak stresu. Ludzie płacą wysokie podatki, ale za to państwo daje im mnóstwo od siebie. Jest duże wsparcie dla rodzin, nie wiem na pewno, ale podobno becikowe w Norwegii to prawie 35 tys zł (w przeliczeniu).
Państwo nie ściga obywateli o byle co. Jak jest ciepło, po południu ludzie leżą w parku w Oslo, często w strojach kąpielowych, popijając piwo i robiąc grilla!! U nas nie do pomyślenia, tutaj normalne.
Mnóstwo przykładów można podać... skąd się to bierze??
Bo tutaj nie ma takich oszołomów w polityce jak u nas....
Tutaj Kaczyński by nie miał szans...

PS.Zamierzam wrócić mimo wszystko do Polski... chyba, że coś nieoczekiwanego się zdarzy Oczko

I wcale Unia Norwegii nie jest potrzebna.
A u nas Unia się panoszy: niedługo to nawet meble
będą nam ustawiać a raczej wyrzucać w domu,
na razie ustawiają Stocznię Gdańską -jedna pochylnia zamiast trzech,
wytyczają drogi etc.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

I wcale Unia Norwegii nie jest potrzebna.
A u nas Unia się panoszy: niedługo to nawet meble
będą nam ustawiać a raczej wyrzucać w domu,
na razie ustawiają Stocznię Gdańską -jedna pochylnia zamiast trzech,
wytyczają drogi etc.
Eeeee, chyba ta Unia nie jest taka zła. W końcu trochę € skapnęło na "uczelnię" Ojca Tadeusza...
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2007 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:

I wcale Unia Norwegii nie jest potrzebna....

Bo Norwegia jest tak bogata (gaz i ropa), że musiałaby od cholery kasy dopłacać do kasy Unii....
Pomagają biedniejszym, ale bezpośrednio.
U nich jest dobrze nie dlatego, że nie są w unii, ale pomimo tego.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Wrz 04, 2007 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian - mam prośbę....
Popytaj znajomych Norwegów o swój rząd, o ministrów i polityków....
po co ??? ano po to by jeszcze mocniej potwierdzić teorię, iż im lepiej się ludziom żyje, tym mniej się polityką interesują... nie obchodzi ich kto rządzi, ile zarabia, z kim śpi czy do kogo się modli... w Szwajcarii np ponad połowa mojego znajomego nawet nazwiska premiera nie zna, nie mówiąc o ministrach itd, Niemcy też są na bakier - nie znają swego rządu tylko ogólnie potrafią w większości powiedzieć jaka partia jest na stołku, Anglicy ponoć są kompletnymi ignorantami w tej (i nie tylko) dziedzinie, to samo w Belgii i Holandii - przykłady można mnożyć i się potwierdza, bo w Polsce znajomość politycznej śmietanki ma się doskonale no i żyje się jak się żyje....
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 10:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiejszy sondaż "Gazety Wybiórczej" rozłożył mnie na łopatki. Otóż jak informuje GW:

Aż 35 proc. ocen negatywnych zebrał Ziobro. To kolejny wynik, który pokazuje, że minister prokurator - do niedawna mister popularności - pracowicie ciuła sobie wrogów. Donald Tusk zyskał w sondażu PBS DGA 32 proc. oponentów.
Adam Michnik szkodzi chyba raczej mało, skoro tak uważa tylko 26 proc. ankietowanych.

Ciekawe gdzie według GW jest granica pomiędzy "aż 35 proc." dla Ziobry a "tylko 26 proc." dla Michnika?
http://wiadomosci.onet.pl/1600736,11,item.html
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Ciekawe gdzie według GW jest granica pomiędzy "aż 35 proc." dla Ziobry a "tylko 26 proc." dla Michnika?
http://wiadomosci.onet.pl/1600736,11,item.html
Może w tym, że Ziobro trzyma w rękach wymiar sprawiedliwości, a Michnik po prostu redaguje gazetę. Nie wiem, tak kombinuję Oczko
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Wrz 06, 2007 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A misię tak jakoś narzuciło - premier wielokrotnie powtarzał i mówi to przy byle okazji - "My przywracamy w Polsce porządek..."
To ja pytam - jaki porządek ???
O ile mi wiadomo to premier może pamietać jedynie dwa porządki - ten przed 89 rokiem i po (czyli III RP)... skoro III RP przekreślił i z błotem zmieszał to pozostaje jedynie porządek sprzed 89 roku - czyli PRL...
Wiem - wówczas czuł sie najlepiej, to były czasy jego młodości, walki itd...
Czyżby zatęsknił za tymi czasami, czyżby chciał zbudować swoją IV RP na wzór PRL ???
Początki pokazują, że raczej tak - Jedynie słuszne zdanie, jedyna prawda, jedyna władza - to PiS z wodzem naczelnym któremu nawet prezydent potulnie melduje wykonywanie rozkazów... Podsłuchy, inwigilacja, podporządkowanie mediów jak to Giertych określił TVPiS... echhhh

A co do wcześniejszego wątku....
Cytat:
...Zatrzymanie b. szefa MSWiA Janusza Kaczmarka było niezasadne - uznał Sąd Rejonowy dla Warszawy- Mokotowa...
...- Decyzję sądu przyjmuję z respektem, co jednak nie oznacza, że musze się z nią zgadzać – powiedział poseł PiS Tadeusz Cymański...

http://wiadomosci.onet.pl/1601160,11,item.html

Cytat:
...Zatrzymany w lutym przez CBA kardiochirurg Mirosław G. pozwał ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobrę. Chodzi o jego wypowiedź na konferencji prasowej tuż po zatrzymaniu G., że "nikt nigdy przez tego pana życia pozbawiony nie będzie".

http://wiadomosci.onet.pl/1601067,11,item.html

zaraz PiSowi wojownicy przystąpią do ataku i obrzucą wszystkich błotem typu - szaleńczy atak, front obrony przestępoców, obrona układu itd itp...
Ale jak tak dalej pójdzie i sądy zrobią swoje to min Ziobro faktycznie będzie zerem - mam na myśli poparcie Oczko
Powrót do góry
slawek
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Wrz 08, 2007 10:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odrazu pisze ze nie jestem za nikim , jako bezstronnego obserwatora ,zaciekawilo mnie wystapienie Romana Giertycha,
tylko czy takie sprawy musza wyplywac tylko wtedy gdy sie kloca ?
z tego widac ze wszyscy ze wszystkimi ladnie sie kryja jak jest w miare dobrze i pozwalaja sobie na kazde babranie sie w swoim wlasnym bagnie Yyyy...
za tych ludzi nigdy nie bedzie w Polsce dobrze, obojetnie pod jakimi nazwami by sie niekryli. Yyyy...

http://wiadomosci.onet.pl/2639640,1,1,1,relacjetv.html
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamy kolejny przykład zasad i honoru premiera (za przeproszeniem)...
Cytat:
- Premier Kaczyński dał mi słowo honoru, że Antoni Macierewicz będzie powołany tylko na trzy miesiące - powiedział Roman Giertych (LPR) w Radiu Zet...
...- ten zarzut wobec premiera wysunął również Radek Sikorski,...
- Pragnę wyjaśnić, że szef, któremu ufałem, zapewnił mnie solennie, że będzie to nominacja na trzy miesiące - dodał.- Lekkość z jaką Jarosław Kaczyński oznajmił mi później, że w polityce nie wszystkich umów można dotrzymywać sprawiła na mnie porażające wrażenie

http://wiadomosci.onet.pl/1606379,11,1,0,120,686,item.html

Kłamstwo i oszustwo poganiane i podpierane interpretacją faktów na swój jedynie słuszny sposób, naginanie rzeczywistości, insynuacje, obelgi i opluwanie konkurentów (również, a może szczególnie byłych swoich) brak jakichkolwiek hamulców w sięganiu po władzę - oto zasady Kaczyńskiego
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: