« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Premier Kaczyński: zasady zobowiązują
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 23:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Yeti, zanim zaczniesz wyliczać grzechy komuś, przeproś za kłamstwo własnej partii, że nie będziecie brać dotacji z budżetu, a po wyborach sięgnęliście po kasę. Obiecaliście też społeczeństwu koalicję PO-PiS, a po przegranych wyborach tej obietnicy nie spełniliście.

Eh..Darku, bo widzisz są dotacje i subwencje. Odrazu jeszcze jedna uwaga. Odpowiedzcie sobie na pytanie, kiedy PO stało sie partią? Bo napewno nie było nią w 2001 roku. Wtedy też owszem po wyborach nie brało, ale subwencji. Z resztą, bo nie mogło taka prawda! Dotacje oczywiście przyjęli. Taka forma rekompensaty kosztów kampanii, która przysługuje też komitetom wyborczym także obywateli. Ale przed następnymi wyborami oczywiście PO stało się mądrzejsze i zarejestrowało się, jako partia.
To taka moja mała uwaga.
Subwencja, dotacja, komitet wyborczy, partia polityczna prawie to samo, ale jednak prawie robi różnice.
Pozdrawiam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie jest takie. Jeśli chodzi o największy grzech PiS-u to niewykorzystanie nadarzającej się szansy na zreformowanie polskiej polityki finansowej w szczególności zrównoważenie budżetu i nie obniżenie podatków.
Bo kiedy jak nie w czasie największego rozkwitu gospodarczego reformować finanse państwa, przeprowadzać cięcia podatkowe?? W tej kwestii zawsze uważam, że fiskus powinien brać jak najmniej. Obywatel i przedsiębiorca zawsze sam wie jak najlepiej wykorzystać kapitał finansowy. Wysokie podatki to tylko zbędne babranie się państwa w redystrybucje przy okazji, której zawsze ginie gdzieś po drodze część pobranych od podatnika pieniędzy. Nie podoba mi się wizja państwa egalitarnego.
To dobrze, że za rządów koalicji PiS, LPR i Samoobrony udało się, chociaż obniżyć składkę rentową. Dobrze zarówno dla pracodawców jak i pracowników, bo po obu stronach zmniejszono wymiar składki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Paź 16, 2007 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to dorzucamy ...
1. W tym programie (Teraz My) moja noga nie postanie...
2. Nie będzie haków i brudnej kampanii...
3. Nie wykorzystamy służb specjalnych w kampanii....
4. Komisje śledcze w okresie kampanii nie spełnią swych zadań...
Cytat:
Szef klubu PiS Marek Kuchciński zapowiedział w TVN24, że w środę do marszałka Sejmu trafi wniosek dotyczący powołania sejmowej komisji śledczej w sprawie - jak powiedział - "łapówki przyjętej" przez posłankę Beatę Sawicką (niezrzeszona, wcześniej PO).

http://wiadomosci.onet.pl/1624831,11,item.html

sprawa Sawickiej musi zaczekać w kolejce - najpierw wcześniejsze tak usilnie blokowane przez PiS - sprawa Blidy i prowokacji CBA ...
A tak w ogóle to na to chamstwo, warcholstwo i .... brak mi słów ... to lekarza dobrego potrzeba...

Dalej dorzucamy - bo próba zatajenia i przemilczenia prawdy (choćby czasowo) to też oszustwo
5. Przemilczenie listu z wystąpieniem z PiSu przez Marcinkiewicza....
widzę, że doszliście do wniosku, że nie ma co wyliczać bo i tak odchodzi ... Ja nie odpuszczam tak łatwo i wyliczam dalej ...
6. Wynik poniżej 280 mandatów uznałbym za przegraną. I powód do zdymisjonowania całego kierownictwa i przegnania naszych wszystkich spin doktorów. ... jako odwołany prezes partii będę dumał w samotności nad niewdzięcznością narodu...
http://wiadomosci.onet.pl/1631218,11,item.html
premier twierdzi, że żartował - a ja zacząłem się zastanawiać kiedy jeszcze żartował - czy mówiąc o uczciwości, czy może wuyliczając sukcesy rządu, czy może wtedy jak zapowiadał rychłą budowę autostrad i stadionów i zapewniał, że do Euro zdążymy ???
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: