« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wybory 2007 (lokalnie)
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 17:04    Temat postu: Wybory 2007 (lokalnie) Odpowiedz z cytatem

Kto z turkowian ma największe szansę na dostanie się do parlamentu?
Wydaje mi się, że jeśli ktokolwiek ma jakies szanse, to jedynie przedstawiciele PO lub PiS. Z innych ugrupowań nie widzę żadnej możliwości. Więc kto?

Platforma - Zesiukowa czy Młynarczyk? nie wiem kto startuje
PiS - cholera nie za bardzo znam tę ferajnę, może ten sołtys, co zwą go starostą? a może i Kałużny?

Macie jakieś inne typy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 18:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O tak Kałużny to murowany kandydat hehe
Jakos nikogo nie widze od nas w Sejmie.
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 19:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z turkowskiego PiSu nie znam nikogo i przyznam, że nie specjalnie mnie interesują członkowie tej partii. Ale nie jest tajemnicą, że znam kilku turkowskich platformersów i liczę, że pani Zesiuk będzie kandydować. Poprzednim razem niewiele zabrakło, więc kto wie... Czasu jest niewiele. Jakbyście wiedzieli kto kandyduje, to od razu wrzućcie jakieś info Uśmiech
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
Ale nie jest tajemnicą, że znam kilku turkowskich platformersów i liczę, że pani Zesiuk będzie kandydować. Poprzednim razem niewiele zabrakło, więc kto wie...

W tym roku Zesiukowa nie miała okazji biegać z wieńcem dożynkowym po każdej gminie, więc szanse mniejsze. No chyba, że pójdzie w ślady radnej Szklanko i zacznie ludziom lody rozdawać na ulicy. Choć to też ryzykowne, bo na dworze zimno. Jęzor
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 23:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

W tym roku Zesiukowa nie miała okazji biegać z wieńcem dożynkowym po każdej gminie, więc szanse mniejsze. No chyba, że pójdzie w ślady radnej Szklanko i zacznie ludziom lody rozdawać na ulicy. Choć to też ryzykowne, bo na dworze zimno. Jęzor
Wątpię, żeby spora (jednak, niestety niewystarczająca) ilość głosów zdobytych ostatnim razem była wynikiem robienia wieńców. Z tego co wiem, pani Zesiuk zaskarbiła sobie otwartością, chęcią rozmowy z ludźmi i uśmiechem. Najwięcej głosów dostała w Turku, a w Turku wieńce dożynkowe obchodzą ludzi tyle co zeszłoroczny śnieg.
Myślę, że największe szanse będzie mieć kandydat, który zacznie wreszcie mówić o tym co interesuje ludzi. Marzy mi się kandydat, który nie będzie za każdym razem mówić czego to przeciwna partia nie zrobiła, który nie będzie wytykać błędów innych, taki, który postawi kwestie przyszłości przed rozpamiętywaniem. Bo jeśli kandydat będzie tylko gadać, że opozycja nie zrobiła tego, a Kwaśniewski był pijany, a SBcja się czai itp. to nikt nie będzie chciał go słuchać. Ludzie są zmęczeni i chca wreszcie usłyszeć co ma im do zaoferowania konkretny kandydat. Więc mam prośbę do lokalnych działaczy politycznych - oszczędźcie sobie wyzwiska i wypominanie co kto zrobił, a czego nie. Zacznijcie mówić do rzeczy. Nie obiecujcie 3 mln mieszkań, nie obiecujcie niczego. Pokażcie, że macie pojęcie na temat ludzkich problemów. Wysłuchajcie ich.
Widzieliście pierwsze odcinki "Ekipy"? Marzy mi się premier Konstanty Turski - idealista, który nie chce błyszczeć, ale chce coś zrobić dla tego kraju.
Tak, teraz będę nawoływać znajomych do pójścia na wybory, ale jeśli znowu nam zgotujecie piekiełko, to już nigdy nie pojawię się w lokalu wyborczym. Wy, politycy, właśnie politycy lokalni, powinniście odbudować zaufanie elektoratu do polityków. Nie zmarnujcie tej szansy, bo to może być ostatnia szansa. Potem będzie obojętność. Wsłuchajcie się w głos ludzi, a nie w głos zaplutych i zakłamanych "panów z Warszawki".
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
nicpon napisał:
Ale nie jest tajemnicą, że znam kilku turkowskich platformersów i liczę, że pani Zesiuk będzie kandydować. Poprzednim razem niewiele zabrakło, więc kto wie...

Hehe zazdrość co?
Powrót do góry
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 11:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
derek napisał:
nicpon napisał:

Hehe zazdrość co?

oczywiscie ze zazdrosc, a co innego ;]
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 15:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Hehe zazdrość co?

Nie wiem co tu jest do zazdroszczenia. Zesiukowa kiedyś wydawała mi się przyjazną, kulturalną i na poziomie osobą. Ale do czasu. Po jej, delikatnie mówiąc, niewłaściwym zachowaniu na pierwszej sesji Rady Powiatu, zupełnie zmieniłem o niej zdanie. Ale tą kandydatkę jeszcze mogę strawić. Za to Anitki Pieścikowej nigdy. Chyba nie mieli już innych kandydatów na tej lewicy. Oby przepadła z kretesem.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A kto tam od was znaczy z LPRu będzie startował? Jednak jakoś nie sądze aby mógł sie równac z Panią Zesiuk jeśli chodiz o uzyskanie poparcia wyborców.
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Wrz 12, 2007 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
A kto tam od was znaczy z LPRu będzie startował? Jednak jakoś nie sądze aby mógł sie równac z Panią Zesiuk jeśli chodiz o uzyskanie poparcia wyborców.

Masz rację. Jęzor Natomiast na Twoje pytanie teraz nie odpowiem. Wszystko w swoim czasie.
Powrót do góry
ankhu
Maniak

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jednego kandydata macie juz w pslu, a kimze bedzie ta druga wszechpolska postac Znak zapytania Chytry
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli idzie o LPR to żadnych szans im nie daję...
kasaj miał nosa, wyczuł co się święci i szybciutko do potężniejszego PiSu zwiał - i wcale mu nie przeszkadza już głosowanie np. ws zmiany konstytucji itp.
ale - co tam - dajmy mu luz - niech się w PiSie wykazuje....
Myślę, że p.Zesiuk będzie naszym posłem i nie wiem, co derek miał na myśli tak krytycznie odnosząc się do niejakiego wystąpienia Zesiukowej - konkrety albo nic nie mów, bo operując takimi ogólnikami wpisujesz się tylko w taktykę oszczerczych niedomówień i insynuacji powszechnie stosowaną przez PiSowych ujadaczy
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 15:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
Myślę, że p.Zesiuk będzie naszym posłem i nie wiem, co derek miał na myśli tak krytycznie odnosząc się do niejakiego wystąpienia Zesiukowej - konkrety albo nic nie mów, bo operując takimi ogólnikami wpisujesz się tylko w taktykę oszczerczych niedomówień i insynuacji powszechnie stosowaną przez PiSowych ujadaczy

Miałem na myśli jej słowa skierowane pod adresem starosty Bartosika. Wolę ich nie powtarzać. Kto je słyszał, wie o co chodzi.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
haze napisał:

Miałem na myśli jej słowa skierowane pod adresem starosty Bartosika. Wolę ich nie powtarzać. Kto je słyszał, wie o co chodzi.

Więc jednak się wpisujesz....
Ja tym sposobem też się wpiszę, ale pozytywnie...
Miałem okazję poznać p. Zesiukową jako poważną, odpowiedzialną, ułożoną i zorganizowaną osobę, nienagannie wręcz przykładowo kulturalną, pełną sympatii i dobroci dla ludzi, pozytywnie usposobioną, naładowaną energią i wiara w człowieka, w jego dobre intencje i zamiary - co mówiła, jak się zachowywała - kto widział i słyszał ten wie o co chodzi ...
Powrót do góry
yeti02
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 00:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
haze napisał:

??????
Pierwsza sesja została zdominowana przez wybór starosty. Jak wszyscy wiedzą p. Irena Zesiuk została zaproponowana na tę funkcję i po prostu wygłosiła fantastyczne przemówienie. Zwróciła m.in. uwagę na przymioty jakie powinien posiadać kandydat na tak eksponowane stanowisko. Nie powiedziała nic innego niż to co od wielu lat powtarza swoim uczniom - żeby po prostu się uczyli, bo tego nikt im nie odbierze, a ugruntowana wiedza otwiera wiele drzwi. I żeby mieli marzenia.

No cóż, te słowa rzeczywiście mogły boleśnie zapaść w pamięci staroście i jego poplecznikom w stylu dereka.

I to tyle. Wszystko odbyło się na poziomie, kultruralnie, a że padło kilka prawdziwych słów, no cóż ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 07:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yeti02 napisał:
I to tyle. Wszystko odbyło się na poziomie, kultruralnie, a że padło kilka prawdziwych słów, no cóż ...

Odniosłem inne wrażenie, to przemówienie było poniżej poziomu przyzwoitości i kultury. I nie tylko ja to tak odebrałem, lecz wiele innych osób. Radna Zesiuk została nawet upomniana przez przewodniczącego Rybackiego.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przy całej sympatii dla p. zesiuk...na tej sesji trochę przesadziła..
Powrót do góry
tureczek
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Wrz 15, 2007 21:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że Pani Zesiuk zostanie naszym posłem. Ma mój głos za to, że jest otwartą i odpowiedzialną kobietą. Jęzor
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że obecnie jedynym sensownym kandydatem, na którego warto zagłosować jest Karol Mac. Startujący z listy PSL-u nr na liście 18-ty.
Myślę, że jeśli zorganizuje dobrą kampanie ma naprawdę szanse uzyskać dobry wynik może nawet mandat!
Karol może być głosem młodych. Jest ambitny, ma dobre pomysły, doświadczenie w działalności politycznej. Jest zresztą współpracownikiem społecznym posła Eugeniusza Grzeszczaka. Od kilku lat działa też społecznie w naszym regionie.
Wybór jego osoby i zrównoważona polityka PSL-u może pozytywnie wpłynąć na nasz powiat.
Dlatego polecam wszystkim rozsądnie myślącym głosowanie na tego kandydata.
Karol Mac lista PSL miejsce 18!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 00:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:
Wydaje mi się, że obecnie jedynym sensownym kandydatem, na którego warto zagłosować jest Karol Mac. Startujący z listy PSL-u nr na liście 18-ty.
Myślę, że jeśli zorganizuje dobrą kampanie ma naprawdę szanse uzyskać dobry wynik może nawet mandat!
Karol może być głosem młodych. Jest ambitny, ma dobre pomysły, doświadczenie w działalności politycznej. Jest zresztą współpracownikiem społecznym posła Eugeniusza Grzeszczaka. Od kilku lat działa też społecznie w naszym regionie.
Wybór jego osoby i zrównoważona polityka PSL-u może pozytywnie wpłynąć na nasz powiat.
buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
ehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
ehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
heheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
eheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheheh
ehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
ehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe
prędzej bym zagłosował na Marczewskiego
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 07:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:
Karol Mac lista PSL miejsce 18![/b]

Nicpoń, może zaczniemy pobierać symboliczne opłaty za ogłoszenia wyborcze Jęzor

Nr 18... hehe dobre dobre
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 08:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A dlaczego symboliczne - w końcu kampania kosztuje ... Jęzor
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:

Ahaaa dobrze wiedzieć że cos robił bo jakoś do tej pory nie wiedziałem nic o poczynaniach tego Pana. Cos tam kiedyś było słychac ale to mu raczej nie wyszło na dobre. Jednak tak jak napisał nicpon na zakonczenie swojego posta Jęzor
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 15:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:
rob_pil napisał:
buehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehehe...

Ja wprawdzie zwolennikiem PSL-u nie jestem, ale wolałbym abyś podał jakieś konkrety zamiast tego zbyt długiego komentarza. Osobiście uważam, że czas wysłużonych "działaczy" się powoli kończy i warto stawiać na młodych. W PSL-u zmiana pokoleniowa jest szczególnie potrzebna.
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 17:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

[quote="nicpon"]
rob_pil napisał:

Dlaczego małym druczkiem???
Wstydzisz się tego, że wolisz wprowadzić do parlamentu osoby o przeszłości M.M.M. a odbierasz szanse młodej, ambitnej, dynamicznej osobie, z dobrymi pomysłami i bez PRL-owskiej przeszłości???
Powrót do góry
nicpon
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil napisał:
nicpon napisał:
rob_pil napisał:

Wstydzisz się tego, że wolisz wprowadzić do parlamentu osoby o przeszłości M.M.M. a odbierasz szanse młodej, ambitnej, dynamicznej osobie, z dobrymi pomysłami i bez PRL-owskiej przeszłości???
Małym druczkiem.... hmmm... była to z mojej strony pewna prowokacja i chęć wzmocnienia mojej wypowiedzi (podobnie jak przydługa onomatopeja). Ale wybaczcie, tak na prawdę, nie chciałbym zobaczyć żadnego z tych panów na Wiejskiej. Co do p. Maca, to po prostu nie uważam go za osobę kompetentną do sprawowania tak zaszczytnej i odpowiedzialnej funkcji jaką jest funkcja posła na sejm RP.
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nicpon napisał:

Wstydzisz się tego, że wolisz wprowadzić do parlamentu osoby o przeszłości M.M.M. a odbierasz szanse młodej, ambitnej, dynamicznej osobie, z dobrymi pomysłami i bez PRL-owskiej przeszłości i niewplątaną w układy???
Wiadomo łatwo narzekać, mówić jak jest źle, ale jak trzeba pomóc, poprzeć to niestety nie ma, komu...
A gdzie odpowiedzialność za kraj za ojczyznę?
Może Tobie faktycznie podoba się wizja Polski z przed 1989 roku!?
Przecież możemy powołać do parlamentu wszystkich posłów z tamtego okresu.
Zbudujmy II PRL!!!
Dla osób z problemami ze wzrokiem: cyt „prędzej bym zagłosował na Marczewskiego” - nicpon
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rob_pil....
A opłatę za umieszczanie ogłoszeń wyborczych już uiściłeś ??? Jęzor
Powrót do góry
szczota
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

koleś wyluzuj, albo tabletke sobie jakąs weź, nicpon po prostu nie uważa kolesia za kompetentnego, a ty wysuwasz mu takie oskarzenia i w takim tonie jakbys go chciał spalic na stosie bo ma inne poglądy.

nicpon, jakbyś mógł to weź zedytuj swojego posta, i porób pare spacji w tym swoim "bueheh" aby się wiersze pozawijały.
//
Powrót do góry
rob_pil
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zamieściliście numeru konta... Uśmiech Więc nie mam jak!
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: