« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Mundurki szkolne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Cze 16, 2007 12:37    Temat postu: Mundurki szkolne Odpowiedz z cytatem

Temat mundurków już wałkowaliśmy, ale rozważaliśmy kwestię "być albo nie być" dla umundurowania uczniów...
Teraz może konkrety, bo termin wyboru i zatwierdzenia wzorów mija...
Piszą tutaj uczniowie SP, Gim, bywa że i ich rodzice...
Ciekaw jestem, jaki wpływ mieliście na wybór fasonu mundurka w swojej szkole, czy mundurek Wam się podoba, ile kosztuje, ile sztuk zakupujecie itd... I w ogóle co o tym sądzicie... Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
karmilla222
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

yyy ja nie kupuje mundurku xD bo akurat wychodzę z gimnazjum Cool ale moja młodsza siostra jest w 6 klasie podstawówki i po wakacjach idzie do gima lol no i właściwie to nie wie co będzie nosić , nie miała przymiarki ani nic w tym stylu... nie wiem jak to u nich będzie wyglądać 1 klasiści będą mieć chyba mundurki najpóźniej z całej sql Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
SerwerACM
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja będę nosił tylko rok(potem to już raczej mundur WP Oczko ) Teraz ide do 3 klasy więc tylko rok. Ma kosztować 60 zł. Sam go nie widziałem nawet, ale 3 września są przymiarki mundurków Yyyy...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Cze 25, 2007 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypuszczam, że w wielu przypadkach wiedza nt mundurków konczy się na ich cenie - co do wzoru, fasonu, materiału itd już mniej wiadomo, bo wszystko odbywało się w szkołach "na wariackich papierach"...
ale ok - mamy wakacje - cosie na przyszłość przejmować jakimiś mundurami...
Myślę, że we wrześniu temat odżyje i wielu się pochwali jakie to śliczne i zgrabne stroje im zaaplikowano... Yyyy...
tymczasem - miłego wypoczynku - zapomnijmy o szkole na te dwa miesiące Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 17:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wogóle funkcjonuja te mundurki??? We Wrocku wogóle ich nie widze, a ostro szukałem przez ostatnie kilka dni... Jak to w Turcji wygląda??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obowiązek noszenia mundurków jakoś z końcem września wchodzi....
W niektórych turkowskich szkołach dzieci już chodzą umundurowane - jak to wygląda ???
Ano tak, że dzieciaki realizują ten obowiązek tylko w murach szkolnych - nie widziałem jeszcze żadnego umundurowanego paradującego po ulicy...
W szkole chodzą w mundurach bez względu na to czy jest im gorąco (np. po w-fie) czy zimno - w SP 4 maja pod mundurami czerwone koszulki z krótkim rękawem i koniec, tak ma być - a dyrekcja wraz z rodzicami nie bardzo przewidzieli ten najgorszy okres jeżeli idzie o ogrzewanie szkoły....
Ale - poczekajmy końca września - może więcej opinii się tu pojawi...
Wiem np. że obecnie jest praktycznie niemożliwe zakupienie przynajmniej 2 sztuk mundurka - firmy się nie wyrabiają... a dzieci w jednym cały tydzień - szczególnie ślicznie wyglądają te młodsze po plastyce z akwarelą Jęzor sam widziałem... nie wiem ile z nich przyszło w umundurowaniu następnego dnia bo podejrzewam, że trudno wysuszyć odzienie z dość grubego materiału w jedno popołudnie
Powrót do góry
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Wrz 27, 2007 21:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam mundurek na szczęście tylko 1 rok szkolny, potem go uroczyćcie spale albo zatrzmam na pamiatkę po Giertychu Uśmiech . w G1 mundurki sa okropne jkies lipne kamizelki, made in kanion ale torebki foliowe dali gratis Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy .
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: