« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ojciec Rydzyk zakłada partię

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tomaszek
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 22:26    Temat postu: Ojciec Rydzyk zakłada partię Odpowiedz z cytatem

I co Wy na to?? Zszokowany

http://wiadomosci.onet.pl/1676030,11,item.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 18, 2008 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A niech zakłada, wreszcie się okaże jaki odsetek przygłupów mieszka w Polsce...
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co za bzdury. A najgorsze, że niektórzy w to wierzą. Już trzy lata temu Wybiórcza informowała, że o.Rydzyk zakłada partię "Maryja": http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2554555.html
Portale internetowe też tą wiadomość umieściły na pierwszym miejscu. Zresztą z wczorajszego artykułu wynika, że to posłanka Krupa, a nie o.Rydzyk, zakłada nową partię. Ale tytuł chwytny: "Rydzyk zakłada nową partię". Może ciemny lud to kupi...
Powrót do góry
Tomaszek
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 09:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Co za bzdury. A najgorsze, że niektórzy w to wierzą...... Może ciemny lud to kupi...

CIEMNY LUD - tak właśnie mówi sympatyk PIS o przeciwnikach Ojca R. Cool
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaszek napisał:
derek napisał:
Co za bzdury. A najgorsze, że niektórzy w to wierzą...... Może ciemny lud to kupi...

CIEMNY LUD - tak właśnie mówi sympatyk PIS o przeciwnikach Ojca R. Cool

Pisząc "ciemny lud" mam na myśli wszystkich, którzy łapią się na takie "newsy", bez względu na sympatie polityczne.
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 19, 2008 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Co za bzdury. A najgorsze, że niektórzy w to wierzą. Już trzy lata temu Wybiórcza informowała, że o.Rydzyk zakłada partię "Maryja": http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,2554555.html
Portale internetowe też tą wiadomość umieściły na pierwszym miejscu. Zresztą z wczorajszego artykułu wynika, że to posłanka Krupa, a nie o.Rydzyk, zakłada nową partię. Ale tytuł chwytny: "Rydzyk zakłada nową partię". Może ciemny lud to kupi...

Tylko popatrz 3lata temu nie on chciał zakładać lecz fundacja Nasza Przyszłość, a teraz on sam osobiście chce he he ale i tak w to wątpię Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Prezes ds
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Lut 08, 2008 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KOCHAM OJCA DYKTATORA TO MÓJ WZÓR DO NAŚLADOWANIA Cool
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 14:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ta partia jest skazana na klęske . Chyba że w Turku bo ksiądz z NSPJ mówił ze trzeba modlić się za radio maryja Nie
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 14:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Ta partia jest skazana na klęske . Chyba że w Turku bo ksiądz z NSPJ mówił ze trzeba modlić się za radio maryja Nie

Nie wiem po co to kręcenie głową. Trzeba się modlić za każdego, za Ciebie też Michale. I za Radio Maryja również, aby było coraz lepsze i miało jeszcze więcej słuchaczy.
Powrót do góry
Michał
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli tak to niech ksiądz mówi że trzeba sie modlić za TVN a nie lobbuje dla jednej rozgłośni Nie
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lut 10, 2008 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Michał napisał:
Jeśli tak to niech ksiądz mówi że trzeba sie modlić za TVN a nie lobbuje dla jednej rozgłośni Nie

Za rozgłośniami czy też czasopismami katolickimi takie lobbowanie jest jak najbardziej wskazane. Przyjmując Twój tok myslenia doczekalibyśmy czasów, w których w kościołach zamiast "Niedzieli" sprzedawana byłaby, o zgrozo, "Gazeta Wyborcza".
Powrót do góry
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 14:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Michał napisał:

Za rozgłośniami czy też czasopismami katolickimi takie lobbowanie jest jak najbardziej wskazane. Przyjmując Twój tok myslenia doczekalibyśmy czasów, w których w kościołach zamiast "Niedzieli" sprzedawana byłaby, o zgrozo, "Gazeta Wyborcza".

w kościołach - owszem a niech sobie lobbują ile chcą..
ale od przestrzeni publicznej - typu szkoły wara..!

co do rozgłośni...o ile będą funckjonowały na tych samych komercyjnych warunkach- wszystko będzie ok...a tak? mamy biznes na niebiznesowych warunkach..i to jest własnie nierównosć wobec prawa kolego - bez żandych ideologii i religijnego bełkotu..
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 11, 2008 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzmen napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi z tymi szkołami.

jazzmen napisał:
co do rozgłośni...o ile będą funckjonowały na tych samych komercyjnych warunkach- wszystko będzie ok...a tak? mamy biznes na niebiznesowych warunkach..i to jest własnie nierównosć wobec prawa kolego - bez żandych ideologii i religijnego bełkotu..

Radio Maryja rzeczywiście było niejednokrotnie dyskryminowane, chociażby przy przydziale częstotliwości. Przypomnę, że już kilka lat temu Sejm w specjalnej uchwale wypomniał dyskryminowanie Radia Maryja w wielu przypadkach, a potwierdziła to Najwyższa Izba Kontroli.
Powrót do góry
Prezes ds
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 20:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech pomagają biednym , a nie sami trzepią kasę jeżeli jest piekło Oni tam będą pierwsi panie darku !!!
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
jazzmen napisał:

Nie wiem o co Ci chodzi z tymi szkołami.

jazzmen napisał:

Radio Maryja rzeczywiście było niejednokrotnie dyskryminowane, chociażby przy przydziale częstotliwości. Przypomnę, że już kilka lat temu Sejm w specjalnej uchwale wypomniał dyskryminowanie Radia Maryja w wielu przypadkach, a potwierdziła to Najwyższa Izba Kontroli.

o to mi chodzi, że w szkołach publiczych są obecne symbole religijne i naucza się tam jednej słusznej religii prowadząc indoktrynację w miejscach do tego nie przeznaczonych...
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes ds napisał:
Niech pomagają biednym , a nie sami trzepią kasę jeżeli jest piekło Oni tam będą pierwsi panie darku !!!

Na takim poziomie antykościelnych frazesów nie będziemy dyskutować.
Powrót do góry
Tomaszek
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Lut 13, 2008 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzmen napisał:
o to mi chodzi, że w szkołach publiczych są obecne symbole religijne i naucza się tam jednej słusznej religii prowadząc indoktrynację w miejscach do tego nie przeznaczonych...

Brawo JAZZMEN!!! Święta racja. Zlikidować religię w szkołach, a kasa jaką zaoszczędzi państwo na wypłatach dla katechetów przeznaczyć na finansowanie obiadów dla dzieci, szklanki mleka czy kakałka. A religia dla chętnych w budynku plebana jak było kiedyś - wtedy dowiemy się ile tak na prawdę mamy katolików w Polsce! Jęzor
Powrót do góry
Prezes ds
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Prezes ds napisał:

A wiesz gdzie to mam ..................,a po drugie Niesiołowski to twój kumpel z ZCHN-u farbujecie się jak......................., nasi radni w Turku,a bida z nędża wokół i same supermarkety , gdzie jest ta wielka LIGA PR
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 16:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes ds napisał:
derek napisał:
Prezes ds napisał:

A wiesz gdzie to mam ..................,a po drugie Niesiołowski to twój kumpel z ZCHN-u farbujecie się jak......................., nasi radni w Turku,a bida z nędża wokół i same supermarkety , gdzie jest ta wielka LIGA PR

W ZChN-ie nigdy nie byłem i tym bardziej Niesiołowski moim kumplem nie był. A jeśli chodzi o supermarkety, to nie kto inny jak Unia Europejska podważa naszą ustawę, twierdząc, że narusza europejskie prawo i ogranicza konkurencję.
Powrót do góry
Prezes ds
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Prezes ds napisał:
derek napisał:
Prezes ds napisał:

W ZChN-ie nigdy nie byłem i tym bardziej Niesiołowski moim kumplem nie był. A jeśli chodzi o supermarkety, to nie kto inny jak Unia Europejska podważa naszą ustawę, twierdząc, że narusza europejskie prawo i ogranicza konkurencję.

Masz pan rację tylko jako radny coś pan zrobił w tej sprawie ?, gdzie praca dla kobiet ? chcemy żyć godnie i uczciwie !!! mam dośc gadania o komunie Ci ludzie juz odeszli i nie wrócą ,a dlaczego juz inni kradna i mataczą pod szyldem nowej Polski ?
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 17:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prezes ds napisał:
Masz pan rację tylko jako radny cos pan zrobił w tej sprawie ?, gdzie praca dla kobiet ?

Ja radnym nie jestem i nigdy nie byłem. A z tego co wiem, to bezrobocie w Turku i powiecie szybko spada. Proponuję poczytać ostatni dodatek samorządowy w "ET".
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bezrobocie spada, bo ludzie uciekają z miasta- taka prawda. Uciekają za granice, do innych miast. Sam jestem tego doskonałym przykładem, a dodam tylko że wśród znajomych mam jeszcze kilka/ kilkanaście podobnych przypadków. Smutne to, ale prawdziwe. I dopuki nie spojrzymy prawdzie w oczy to nic rozsadnego nie stworzymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lut 14, 2008 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sergio napisał:
Bezrobocie spada, bo ludzie uciekają z miasta- taka prawda. Uciekają za granice, do innych miast. Sam jestem tego doskonałym przykładem, a dodam tylko że wśród znajomych mam jeszcze kilka/ kilkanaście podobnych przypadków. Smutne to, ale prawdziwe. I dopuki nie spojrzymy prawdzie w oczy to nic rozsadnego nie stworzymy.

Nie tylko. Wystarczy przejrzeć dane o ilości nowo utworzonych miejsc pracy. Pojawia się coraz więcej ofert pracy, powoli, ale jednak rosną płace. Oczywiście nadal zbyt wiele osób nie ma pracy, zwłaszcza dobrze płatnej, i wyjeżdża za granicę.
Powrót do góry
Tomaszek
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Ja radnym nie jestem i nigdy nie byłem. A z tego co wiem, to bezrobocie w Turku i powiecie szybko spada. Proponuję poczytać ostatni dodatek samorządowy w "ET".

W żadne tego typu dodatki nie wierzę, bo są one tworzone na potrzeby piaru politycznego a prawda jest troszkę inna. A tak na marginesie dodatek w Echu był zrobiony przez Obserwatora pod dyktando Starosty Uśmiech
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 10:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oferty owszem pojawiaja się, tylko że pojawiają się one w każdym mieście. Chodzi mi o to, że są to oferty głównie dla pracowników fizycznych. I to, że tych miejsc pracy jest w ofercie wiecej to nie zasługa władz lokalnych a ogólnego trendu na naszym rynku pracy... Jesli chcesz dziś popracować po studiach to niestety ale Turek oferte ma baaaaardzo ubogą pod tym względem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lut 15, 2008 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tomaszek napisał:
derek napisał:

W żadne tego typu dodatki nie wierzę, bo są one tworzone na potrzeby piaru politycznego a prawda jest troszkę inna. A tak na marginesie dodatek w Echu był zrobiony przez Obserwatora pod dyktando Starosty Uśmiech

Tylko mi chodzi o suche dane dotyczące spadku bezrobocia i ilości utworzonych nowych miejsc pracy. Wiadomo, że każdy zasługi może przypisać później sobie. Nie wiem kto pokrył koszty tego dodatku w "Echu", ale równie dobrze można by powiedzieć, że TS nic złego na swój temat nie powie w TV Turek.
Powrót do góry
Prezes ds
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Lut 17, 2008 16:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Tomaszek napisał:
derek napisał:

Tylko mi chodzi o suche dane dotyczące spadku bezrobocia i ilości utworzonych nowych miejsc pracy. Wiadomo, że każdy zasługi może przypisać później sobie. Nie wiem kto pokrył koszty tego dodatku w "Echu", ale równie dobrze można by powiedzieć, że TS nic złego na swój temat nie powie w TV Turek.
TEN RADNY MA RACJĘ JEST WIELKI TO SUPER TUR NA BURMISTRZA GO!!! Palacz
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: