« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Matrix, a profesjonalizm i głupota PiSu
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 22:34    Temat postu: Matrix, a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

Dzisiejsza prezentacja multimedialna młodych posłów PiS to szczyt niewiedzy, niekompetencji, głupoty ... dopisujcie dalej wg uznania Jęzor

http://deser.gazeta.pl/deser/1,83454,4953862.html
a tutaj dochodzi jeszcze piractwo ... ręce opadają i ONI rządzili naszym krajem??????

Toż to banda głupców ten cały PiS. A tu jeszcze u nas takich bałwanów zaciekle broni derek (podobno nauczyciel matematyki). Facet nie błaźnij się dalej, bo ci Tusk nie da więcej podwyżek Diabełek

Już w odruchu miłosierdzia pominę błędy ortograficzne w tej ich prezentacji Jęzor Diabełek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 23:05    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

kerut napisał:
pominę błędy ortograficzne w tej ich prezentacji Jęzor Diabełek

Może nie pomijaj... bo ja ich nie zauważyłem... a z ortografii jestem dobry.
Chyba, że czegoś nie widziałem, więc oświeć mnie, albo po prostu błędów nie ma.
(mam wrażenie, że nie wiesz co piszesz... no miej odwagę Bardzo szczęśliwy )

A co do prezentacji... szkoda słów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 23:11    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
kerut napisał:
pominę błędy ortograficzne w tej ich prezentacji Jęzor Diabełek

Może nie pomijaj... bo ja ich nie zauważyłem... a z ortografii jestem dobry.
Chyba, że czegoś nie widziałem, więc oświeć mnie, albo po prostu błędów nie ma.

A co do prezentacji... szkoda słów

No cóż, ci młodzi pisowcy na jednym ze slajdów napisali "przewoRZenie".
Taaaaak, przed fleszami i kamerami wszystkich stacji telewizyjnych tak się wystawić Diabełek
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy jest to na prezentacji z podanego przez Ciebie linka???
Chyba nie, a jeśli jest to wybacz, ale ekranik w tym portalu Gazety jest ciut za mały by można odczytać...

Jeśli napisali "przeworzenie" to nic ich nie tłumaczy....
Znaczy się tłumaczy ich przynależność do tej partii... Jęzor
Powrót do góry
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Lut 22, 2008 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
Czy jest to na prezentacji z podanego przez Ciebie linka???
Chyba nie, a jeśli jest to wybacz, ale ekranik w tym portalu Gazety jest ciut za mały by można odczytać...

Wybacz, ale mam tę przewagę and Tobą, że jestem w Polsce i mam możliwość oglądania polskichtelewizji. Owo "przeworzenie" osobiście widziałem w TVN24.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kerut napisał:
mam tę przewagę and Tobą, że jestem w Polsce i mam możliwość oglądania polskich telewizji

Ja w Polsce nie jestem, ale Tvn mam... tyle, że nie oglądam ;P
Telewizja kłamie Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W całej tej szopce nie ten błąd był najważniejszy.

Może derek mi wytłumaczy dlaczego PiS przedstawia liderów PO jako pozytywnych bohaterów? Może dotarło w końcu do nich, że J. Kaczyński jako agent Smith to negatywny bohater?

A Neo (Tusk) razem z Morfeuszem (Ćwiąkalski) uratowali ludzi przed Matrixem (światem J. Kaczyńskiego) Diabełek
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 00:12    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

kerut napisał:
Dzisiejsza prezentacja multimedialna młodych posłów PiS to szczyt niewiedzy, niekompetencji, głupoty ... dopisujcie dalej wg uznania Jęzor

No cóż, prawda w oczy kole. Rządy Platformy jak na razie rozczarowały i te pierwsze 100 dni w porównaniu z rządem Marcinkiewicza czy Kaczyńskiego to jedna wielka porażka. Mówią, że jak się zdecydowanych reform nie rozpocznie w ciągu tego okresu, to nie przeprowadzi się ich w ogóle. Mam wrażenie, że nie tylko rząd niewiele robi, ale również Parlament okazuje się mało potrzebny w tej kadencji.

P.S. Kerut poucza innych, a do tego jego tematu powyżej też polonista może się przyczepić.
Powrót do góry
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 01:35    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
kerut napisał:

No cóż, prawda w oczy kole.

hmmm ... no cóż

Cytat:
Neo żył w Matrixie, później walczył z Matrixem... czy to nie jest zbyt
czytelna analogia?
PiSowcy strzelili sobie samobója, przedstawiając przeciwnika jako wybawcę i jak najbardziej pozytywnego bohatera, w dodatku kradnąc zdjęcia do swojego filmiku...

PiSowcy to jednak głupcy z jednej sekty Diabełek
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 11:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe to sie postarali karierowicze. I co oni tym chcieli osiągnąć? Chyba chcieli w kogos rzucić błotem a sami sie ubabrali. Protesty pieleniarek, ewakuacja szpitali tob yło już za rządów PiSu i co? Jedyne co wtedy zrobili to olali całą sprawe, a na dodatek sięgnęli do metod rodem z ZSRR czyli zakłucanie komórek pilegniarek. i oni jeszcze śmią kogoś atakować? raczej powinni przeprosic i wyjść.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najczęściej tak jest - jak ktoś chce coś osiągnąć za wszelką cenę to mu nie wychodzi ... PiS w krytyce Rządu przekroczył barierę śmieszności, pomijając fakt, że znowu strzelił sobie w stopę czy samobuja (jak kto woli). Wszystko układa się w logiczną całość i za to należy się PiSowi wielka pochwała - chociaż raz prawdę jaka jest pokazali ....
Otóż - pozytywni bohaterowie Matrixa (tutaj Tusk, Pitera, Ćwiąkalski) żyją i działają w świecie rzeczywistym, robiąc swoje - robiąc to co ludziom w kampanii obiecali. A obiecali rozliczenie rządów PiSowych, obiecali pokazanie niegodziwości jakich iS się dopuścił itd.... Dla PiSu to tematy zastępcze, PiS próbuje z rzeczywistych faktów, z dokonanych czynów jakich się dopuścił zrobić Matrix, urojenie... a jednak niszczenie dokumentów, laptopów, umorzenia długów itp to fakty niezaprzeczalne - to miało miejsce więc jest rzeczywistością, nie urojeniem i wymysłem... naciski na prokuraturę i wymiar sprawiedliwości, łamanie prawa przez CBA, wykorzystanie specsłużb do walki politycznej, rozwalenie wywiadu itd - to jest badane i wiele osób twierdzi, że zostanie udowodnione - bo miało miejsce, było rzeczywistością, bo sprawdzenie w końcu było obiecane w kampanii... PiS realizację obietnic wyborczych przedstawia jako matrix a tempo pracy rządu i ilość ustaw jako rzeczywistość ... gratuluję.
derek
Cytat:
Kerut poucza innych, a do tego jego tematu powyżej też polonista może się przyczepić.

poprawność językowa obowiązuje wszystkich i wszędzie, ale przyznasz chyba, że kerut wypowiada się tutaj, na naszym hp, PiSowa konferencja Matrixa szła na cały kraj, świat nawet ... błedy należy ważyć tymi kategoriami właśnie - tam nie powinny się zdarzyć - tyle...
i jeszcze jedno - Marcinkiewicz ocenił rząd na dobre 4, więc porównanie sugerujące porażkę totalną w stosunku do dobrych dokonań rządu Marcinkiewicza wydaje mi się mocno hybione ..
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Hehe to sie postarali karierowicze. I co oni tym chcieli osiągnąć? Chyba chcieli w kogos rzucić błotem a sami sie ubabrali. Protesty pieleniarek, ewakuacja szpitali tob yło już za rządów PiSu i co? Jedyne co wtedy zrobili to olali całą sprawe, a na dodatek sięgnęli do metod rodem z ZSRR czyli zakłucanie komórek pilegniarek. i oni jeszcze śmią kogoś atakować? raczej powinni przeprosic i wyjść.

Jeśli mi by się ktoś do domu wpakował to też miałbym prawo go wyrzucić. Okupacja kancelarii premiera była nielegalna, a nie przypominam sobie aby środowisko dzisiejszej PO robiło problem chociażby wtedy, gdy Kamila-Sowińska wyrzucała z Ministerstwa Skarbu posła Gabriela Janowskiego.

haze napisał:
Dla PiSu to tematy zastępcze, PiS próbuje z rzeczywistych faktów, z dokonanych czynów jakich się dopuścił zrobić Matrix, urojenie... a jednak niszczenie dokumentów, laptopów, umorzenia długów itp to fakty niezaprzeczalne - to miało miejsce więc jest rzeczywistością, nie urojeniem i wymysłem... naciski na prokuraturę i wymiar sprawiedliwości, łamanie prawa przez CBA, wykorzystanie specsłużb do walki politycznej, rozwalenie wywiadu itd - to jest badane i wiele osób twierdzi, że zostanie udowodnione - bo miało miejsce, było rzeczywistością, bo sprawdzenie w końcu było obiecane w kampanii...

Haze znowu piszesz bzdury. Z oskarżeń o umyślne niszczenie laptotów nawet "Ćwiąkała" się wycofał. Najpierw urządził pokazówkę na konferencji prasowej, a później się z tego wycofał i nie skierował wniosku do prokuratury twierdząc, że nie ma dowodów. Przy okazji laptop, który rzekomo był zepsuty, dziwnym trafem się uruchomił i to jeszcze przed kamerą TVN-u.
Łamanie prawa przez CBA? Proszę konkrety. Miały być już dawno, ale po kompromitacji z raportem Pitery dziwię się, że jeszcze ten temat ciągnięcie.
Wykorzystywanie specłużb do walki politycznej? Miała być wielka sensacja o podsłuchach za rządów PiS-u. Utajniono nawet posiedzenie Sejmu. I co? Znowu kapiszon...
Jeśli ktoś wierzy, że PO cokolwiek rozliczy, to żyje jeszcze złudzeniami. Zamiast ścigać morderców laptopów za 4 tys zł. (podobno naprawa została oceniona na 5 tys.) i umorzeniem długów, które i tak były nie do odzyskania, niech Platforma raczej zajmie się sprawą umorzenia przez Pawlaka półmilionowego długu spółce paliwowej czy wytłumaczy dlaczego skapitulowaliśmy przed Eureko.

Ostatnio zmieniony przez derek dnia Sob Lut 23, 2008 14:41, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Jeśli mi by się ktoś do domu wpakował to też miałbym prawo go wyrzucić. Okupacja kancelarii premiera była nielegalna.

hej hej! to ja jestem dla premiera szefem, dzięki memu (lub Twemu) głosowi został on tym kim został, ja mam prawo go zwolnic (w wyborach np.), za moje podatki on funkcjonuje, kancelaria jest budynkiem publicznym wiec nawet jak wiem ze są tam ławki to se mogę wejść i posiedzieć. Kancelaria nie jest własnością Premiera tylko państwa, czyli tez moją.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Nobody napisał:

Jeśli mi by się ktoś do domu wpakował to też miałbym prawo go wyrzucić. Okupacja kancelarii premiera była nielegalna, a nie przypominam sobie aby środowisko dzisiejszej PO robiło problem chociażby wtedy, gdy Kamila-Sowińska wyrzucała z Ministerstwa Skarbu posła Gabriela Janowskiego.

Dobrze dobrze, ale niech teraz nie stoja tak za pielęgniarkami i nie ujadają na rządzących że szpitale są zamykane skoro to samo działo się wcześniej kiedy PiS rządził i nin z tym nie robił.
Do tego młode wilczki PiSu zapomniały że żeby gryźć najpierw trzeba mieć żabki a poprzez takie prezentacje i złodziejstwo ząbki stracili zanim wyrosły.
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:
derek napisał:

Jeśli mi by się ktoś do domu wpakował to też miałbym prawo go wyrzucić. Okupacja kancelarii premiera była nielegalna.

hej hej! to ja jestem dla premiera szefem, dzięki memu (lub Twemu) głosowi został on tym kim został, ja mam prawo go zwolnic (w wyborach np.), za moje podatki on funkcjonuje, kancelaria jest budynkiem publicznym wiec nawet jak wiem ze są tam ławki to se mogę wejść i posiedzieć. Kancelaria nie jest własnością Premiera tylko państwa, czyli tez moją.

Bzdury kompletne. Nawet do szkoły publicznej tak łatwo nie wejdziesz i sobie nie posiedzisz, jeśli nie jesteś jej uczniem. O takich instytucjach jak Sejm czy ministerstwa już nie wspominając (chyba nie byłeś nigdy w Sejmie). Tymbardziej okupacja urzędu państwowego jest przestępstwem. Premier Kaczyński i tak zachował się tutaj powściągliwie.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Premier Kaczyński i tak zachował się tutaj powściągliwie.

Szczególnie zagłuszając telefony komórkowe peilegniarek. Zapewne dbał o bezpiczeństwo państwa Oczko
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Bzdury kompletne. Nawet do szkoły publicznej tak łatwo nie wejdziesz i sobie nie posiedzisz, jeśli nie jesteś jej uczniem.

o dziwo mimo mundurkow i identyfikatorow do gimnazjow i liceow jest teraz duzo latwiej sie dostac i przebywac niz kilka lat temu...

Cytat:
O takich instytucjach jak Sejm czy ministerstwa już nie wspominając (chyba nie byłeś nigdy w Sejmie). Tymbardziej okupacja urzędu państwowego jest przestępstwem. Premier Kaczyński i tak zachował się tutaj powściągliwie.

Powsciagliwie ? ze zagluszal telefony i stosowal na pielegniarkach przemoc symboliczna ? Takie zachowanie w stosunku do swego "pracodawcy" jak prezentowal Pyra's jest blizsze komunizmowi niz demokracji. Przed chwila tez na konwencji PIS darl ryja jak najwieksi mowcy PZPR.
Powrót do góry
kerut
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 15:34    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
Kerut poucza innych, a do tego jego tematu powyżej też polonista może się przyczepić.

Pomóżcie proszę, gdzie ja zrobiłem błędy ortograficzne lub inne? Czytam temat i nie mogę dojrzeć. Gdzie to jest do cholery?? Czyżby jedynie w chorej wyobraźni dereka?
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 16:07    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

kerut napisał:
derek napisał:

Pomóżcie proszę, gdzie ja zrobiłem błędy ortograficzne lub inne? Czytam temat i nie mogę dojrzeć. Gdzie to jest do cholery?? Czyżby jedynie w chorej wyobraźni dereka?

Wróć do szkoły to Cię nauczą.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 18:34    Temat postu: Re: Matrix a profesjonalizm i głupota PiSu Odpowiedz z cytatem

derek napisał:
kerut napisał:
derek napisał:

Wróć do szkoły to Cię nauczą.

Derek nie ośmieszaj się. Jeśli widzisz błędy, to je wskaż, a nie zachowuj się jak dziecko.
Tak jak wskazał kerut na moje "żądanie".
Tylko potwierdzasz opinię o PISie i ich zwolennikach. Brawo.

PS. Czy mamy polonistę na HP?? Niech przejrzy tekst keruta i oceni.
Wg mnie jest OK.
A to oznacza, że pan derek się kolejny raz ośmieszył. ("pan" celowo z małej) ;P
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polonistą nie jestem, ale sam temat " Matrix a profesjonalizm i głupota..." brzmi jakoś niespójnie ... albo jedno, albo drugie - tymbardziej, że pierwsze spostrzeżenia autora tematu brzmią
Cytat:
Dzisiejsza prezentacja multimedialna młodych posłów PiS to szczyt niewiedzy, niekompetencji, głupoty ...

aleeee - nawet jeśli to błąd to tylko na naszym małym skromnym hp a byk ortograficzny w prezentacji transmitowanej przez TV - śmiać się czy płakać, nie wiem ???
Co do pielęgniarek - derek znowu wciska kłamliwe sugestie - prostowałem już wiele razy i widać muszę prostować dalej... Panie pielęgniarki dostały się do kancelarii premiera na jego zaproszenie ... inaczej, podejrzewam, że służby BOR nie wpuściły by ich tam ... premier zmienił zdanie i rozmowę z paniami uzależnił od zakończenia protestu pod jego kancelarią, pielęgniarki czekały aż gospodarz łaskawie zechce przyjąć zaproszonych gości ... tyle. W tym kontekście fakt zagłuszania i podsłuchiwania swoich gości nadaje sprawie dodatkowej pikanterii, a wypowiedzi polityków PiSowych z premierem na czele, którzy jasno i uporczywie zaprzeczali, że zagłuszanie ma miejsce, zapewniali, wręcz, że nie zagłusza się pań ... to jest wiarygodność polityków PiSu...
To była rzeczywistość i trzeba ją wyjaśnić i rozliczyć...
PiS boi się odpowiedzialności za swoje niegodziwości i próbuje z rzeczywistości stworzyć matrix. próbuje uciekać w matrix ratując swoją du...
Ale to ostatnie podrygi ... Polacy to widzą...
Dowód jest prosty - tak beznadziejny, nieudolny, niekompetentny, momentami zdradziecki i zbrodniczy wg PiSu rząd popiera blisko 60% społeczeństwa...
Czy PiS uważa i próbuje wmówić tym ludziom, że żyją w matrixie, że nie mają racji, wręcz, że są głupi ???
Powrót do góry
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 18:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Matrixie to co najwyżej żyje poprzednia ekipa (PiS, LPR, Samoobrona).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
nawet jeśli to błąd(...), a byk ortograficzny w prezentacji transmitowanej przez TV

Dokładnie... kerut pisał szybko tytuł tematu i wyszło troszkę "bez ładu i składu", ale porównywanie tego błędu do błędu Ortograficznego z prezentacji.
Przypomina metody SB/UB/Matrixa/Dereka (niepotrzebne skreślić) Oczko
Przecież człowiekowi bez dysleksji od razu rzuci sie w oczy błąd ortograficzny....
A tym bardziej, że prezentację przygotowali ludzie wykształceni, a Ci co ją prezentowali powinni obejrzeć ją wcześniej i błąd wyłapać... myślę, że obejrzeli, ale czemu nie wyłapali??? Ocenę pozostawię Wam Oczko
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 20:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To pewnie wina Układu lol Także to że porównywanie ludzi z PO do pozytywnych bihaterów Matrixa i przypisywanie im złych cech, czyli zaprzeczanianie samemu sobie. Do tego złodzieje. jak takim wogóle można wierzyć? Robią szopke na żywo i takie coś. Zawsze myślałem że ci ludzie mają naród za ciemnote ale żeby aż tak sie z tym nie kryć?
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Do tego złodzieje. jak takim wogóle można wierzyć? Robią szopke na żywo i takie coś. Zawsze myślałem że ci ludzie mają naród za ciemnote ale żeby aż tak sie z tym nie kryć?

Jesteś pewien, że złodzieje, skoro tego określenia używasz? Poznałem stanowiska obu stron i nie jestem tego taki pewien. Zresztą te błędy ortograficzne, sprawa piosenki, jakieś karykatury z ulotki PiS-u czy nawet pisanie rozprawek na temat pozytywnych cech bohaterów Matrixu to dla mnie odwracanie uwagi od spraw najważniejszych, od podsumowania 100 dni działania rządu.

A co do wypowiedzi Mariana (tak, z dużej litery) to jest to na tyle żałosne i dziecinne, że nie będę tego szerzej komentował.
Powrót do góry
Tomaszek
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Lut 24, 2008 23:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najsmutniejsze dla mieszkańców powiatu i miasta powinno być to, że głównym autorem tego pajacowania był ten wielki niepierdołowaty polityk PIS Adam HoFman urodzony w Kaliszu a wybrany z naszego okręgu. Zenada .......
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

derek napisał:

Nobody napisał:
Do tego złodzieje. jak takim wogóle można wierzyć? Robią szopke na żywo i takie coś. Zawsze myślałem że ci ludzie mają naród za ciemnote ale żeby aż tak sie z tym nie kryć?

Jesteś pewien, że złodzieje, skoro tego określenia używasz? Poznałem stanowiska obu stron i nie jestem tego taki pewien. Zresztą te błędy ortograficzne, sprawa piosenki, jakieś karykatury z ulotki PiS-u czy nawet pisanie rozprawek na temat pozytywnych cech bohaterów Matrixu to dla mnie odwracanie uwagi od spraw najważniejszych, od podsumowania 100 dni działania rządu.
A co do wypowiedzi Mariana (tak, z dużej litery) to jest to na tyle żałosne i dziecinne, że nie będę tego szerzej komentował.

Cytat:
Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem złoży do sądu pozew przeciwko PiS o naruszenie dóbr osobistych. Decyzja zapadła podczas spotkania z prawnikami - powiedział Łukasz Rybarski z Kabaretu pod Wyrwigroszem.
Pozew ma trafić do sądu w ciągu najbliższych kilku dni. Jako zadośćuczynienie Kabaret będzie się domagał, by PiS "pomógł Donaldowi marzyć", finansując jedno z zapowiadanych przez Tuska 2012 boisk sportowych. - Trzy razy odmówiliśmy PiS-owi udostępnienia piosenki, do tekstu której mamy prawa autorskie, a mimo to związano nasz wizerunek z partią. To zabójstwo dla kabaretu - powiedział Łukasz Rybarski z Kabaretu pod Wyrwigroszem.

http://wiadomosci.onet.pl/1698957,11,item.html
Są jeszcze jakieś wątpliwości ... - wiem, rozstrzygnie sąd i nie ma co przed szereg wyłazić, ale jak dla mnie ZŁODZIEJE... skoro ktoś odmawia i to trzykrotnie to po jakiego było ruszać nie swoje ???
Co do "ODWRACANIA UWAGI" - hmmm ... teraz wszystko co złe ze strony PiSu a krytykowane przez kogokolwiek to "Temat zastępczy" - ciekawe
Powrót do góry
derek
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haze napisał:
derek napisał:

Nobody napisał:

Cytat:
Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem złoży do sądu pozew przeciwko PiS o naruszenie dóbr osobistych. Decyzja zapadła podczas spotkania z prawnikami - powiedział Łukasz Rybarski z Kabaretu pod Wyrwigroszem.
Pozew ma trafić do sądu w ciągu najbliższych kilku dni. Jako zadośćuczynienie Kabaret będzie się domagał, by PiS "pomógł Donaldowi marzyć", finansując jedno z zapowiadanych przez Tuska 2012 boisk sportowych. - Trzy razy odmówiliśmy PiS-owi udostępnienia piosenki, do tekstu której mamy prawa autorskie, a mimo to związano nasz wizerunek z partią. To zabójstwo dla kabaretu - powiedział Łukasz Rybarski z Kabaretu pod Wyrwigroszem.

http://wiadomosci.onet.pl/1698957,11,item.html
Są jeszcze jakieś wątpliwości ... - wiem, rozstrzygnie sąd i nie ma co przed szereg wyłazić, ale jak dla mnie ZŁODZIEJE... skoro ktoś odmawia i to trzykrotnie to po jakiego było ruszać nie swoje ???

To żeby zachować obiektywizm przywołajmy jeszcze stanowisko drugiej strony:
Cytat:
Działaliśmy zgodnie z prawem - tak Przemysław Gosiewski z Prawa i Sprawiedliwości odpiera zarzuty Kabaretu pod Wyrwigroszem. Zdaniem artystów, na wczorajszej konwencji PiS bezprawnie użyto ich piosenkę "Donald marzy".
Zgodnie z polskim prawem, materiały, które są materiałami upublicznionymi, są powszechnie dostępne, jeżeli się wpłaci stosowne kwoty na ZAiKS. PiS dopełnił wszystkich procedur i przepisów, które są związane z wykorzystaniem materiałów muzycznych i filmowych - tłumaczy Gosiewski.

http://fakty.interia.pl/szukaj/news/pis-donald-marzy-wykorzystalismy-legalnie,1064426

haze napisał:
Co do "ODWRACANIA UWAGI" - hmmm ... teraz wszystko co złe ze strony PiSu a krytykowane przez kogokolwiek to "Temat zastępczy" - ciekawe.

Ależ krytykujcie ile tylko chcecie jak to PiS kradnie muzykę, robi błędy ortograficzne czy też zamieszcza w ulotkach niemoralne obrazki. Tylko jeśli obserwuję te tematy na czołówkach "newsów" to mam prawo się zastanowić, czy to nie jest próba odwrócenie uwagi od "osiągnięć" Tuska.

I nieco z innej beczki. Jeszcze kilka miesięcy temu jeden z hydeparkowiczów krzyczał dużymi literami prawie w co drugim poście "DARMOZJADY DO ROBOTY!!!", jak dobrze pamiętam. Teraz ma ku temu powód, ale tego nie robi. Parlament za nasze pieniądze się urlopuje, a projekty ustaw zgłaszane przez opozycję są blokowane.
http://fakty.interia.pl/kraj/news/marszalek-sejmu-blokuje-projekty-pis,1065083
DO ROBOTY DARMOZJADY!!!
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dziwnym zbiegiem okoliczności sprzedaż detaliczna skoczyła o 20,9%, a że jest ona dośc mocno powiązana z nastrojami społecznymi nie trzeba nikogo przekonywać... Może PO ograniczając posiedzenia sejmu które czasami bardziej przypominały w poprzedniej kadencji zwykła awanture, ma racje. Dzięki temu ludzie nie sa katowani ciągłymi przepychankami. A w tym samym czasie mozna solidnie przygotować pakiet ustaw, które później bedzie trzeba przegłosować. Pożyjemy zobaczymy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lut 25, 2008 19:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też krzyczałem "DO ROBOTY" - nie tylko nicpoń... kilku innych użytkowników hp również
Sęk w tym, że tamten rząd sprawował władzę sposobem "od awantury do awantury" z pośpiesznie na kolanie pisanymi bublami legislacyjnymi, które często lądowały w koszu TK. Dobrze wiedzieli, że tworzą coś wbrew prawu, wbrew konstytucji... ale tworzyli bo tak wypadało i trzeba było coś robić ... a większość wysiłków skupiała się na utrzymaniu lub tworzeniu nowej (starej) koalicji itd...
Śmiem twierdzić, że gdyby nie błędy w finansowaniu partii i werdykt komisji to wyborów by nie było i żylibyśmy w tym bagnie do dzisiaj... tyle
Obecnie "Robota" idzie pełną parą, tam, gdzie ma iść - w zaciszu gabinetów, poza blaskiem fleszy i atmosferą wiecznej awantury i skandalu, w zmorzonym trudzie konsultacji społecznej itd...
Osobiście wolę "raz a dobrze" ... poczekajmy na efekty i nie ekscytujmy się tak tymi magicznymi 100 dniami...
Mam prawo do własnej oceny, każdy ma prawo, derek (z małej litery celowo - nazwa własna Oczko ) też, więc nie przymuszajmy nikogo do wznoszenia jakichkolwiek okrzyków ...
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: