« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracje w Turku.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Martulka
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brooklynka napisał:
W Patrze jest taniej, jednak jedzenie bardziej mi spakuje ze Sphinx'a.

Mnie niestety zdarzyło się ostatnio rozczarować jedzeniem ze Sphinx'a... niby sieć restauracji, niby odgórne rozporządzenia i jedzenie powinno smakować tak samo w każdej restauracji tej firmy, a jednak... to nie było to samo, co wcześniej. Mam nadzieję, że to był tylko taki chwilowy spadek formy, ale już od kilku osób słyszałam, że troszkę tam juz wszystko kuleje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG Tlen
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Maj 10, 2010 22:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Martulka napisał:
Brooklynka napisał:
W Patrze jest taniej, jednak jedzenie bardziej mi spakuje ze Sphinx'a.

Mnie niestety zdarzyło się ostatnio rozczarować jedzeniem ze Sphinx'a... niby sieć restauracji, niby odgórne rozporządzenia i jedzenie powinno smakować tak samo w każdej restauracji tej firmy, a jednak... to nie było to samo, co wcześniej. Mam nadzieję, że to był tylko taki chwilowy spadek formy, ale już od kilku osób słyszałam, że troszkę tam juz wszystko kuleje.

Chyba kiedyś zdarzyło mi się już pisać na HP o restauracji Sphinx. Jadłem w wielu lokalach tej sieci, w wielu miastach. Po wielokrotnym odwiedzeniu Sphinx'a doszedłem do przewrotnego wniosku, a mianowicie, lepiej nie zamawiać ulubionego dania, bo w każdej z restauracji smakowało inaczej i można było się niemile zaskoczyć. No chyba że ta sama potrawa smakowała lepiej niż zjedzona wcześniej Jęzor Lepiej było wybrać z menu coś nowego, bo przynajmniej nie mogłem porównać smaku tej potrawy. Co do obsługi też bywało różnie. No i tym sposobem, już jakiś czas temu, restauracja Sphinx straciła klienta. Dziękuję.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: