« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Restauracje w Turku.
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dena
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Wto Cze 02, 2009 11:29    Temat postu: apropo 69... Odpowiedz z cytatem

Słuchajcie... Jakiś rok może dwa lata temu wybrałem się z rodzicami do 69 na obiad. Wszystko było ładnie pięknie zamówiliśmy, zjedliśmy do póki nie dostaliśmy rachunku... Okazało się, że w kartach "menu" były podane ceny netto a przecież normalnie płacimy z podatkiem... oczywiście nigdzie o tym nie wspomniano... z tego co wiem to na dzień dzisiejszy są już podane ceny brutto... tu nie chodzi jak w przypadku adasia o 2 czy nawet 10 zł... tu chodzi o uczciwość... której brak...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

GŁ@BU$ napisał:
A wiadomo kiedy otwarcie ? Może jakieś konkretniejsze informacje?
Też by mnie ta informacja interesowała Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adek
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a moim zdaniem odnośnie 69 to powinniście porozmawiać z szefem a nie jechać po pracownikach bo być możne ktoś kto jest kto je zatrudnia nie dał im nowego menu i na barze leży stare, a dziewczyny muszą się z tego tłumaczyć.

a co do naleśnikarni też chętnie bym się dowiedział co kiedy i jak.
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Cze 06, 2009 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulotki są z ofertą całą i cenami, ale od kiedy otwarte nie napisali Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Adek
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 01:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jaka oferta jesli mozna wiedziec.
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 13:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Żeby nie było że jakaś reklama Jęzor
1. Naleśniki wytrawne
2. Naleśniki słodkie
3. Pierogi domowe
4. Makarony
5. Potrawy z ryżu
6. Potrawy z gyrosem
7. Sałatki
8. Napoje gorące
9. Napoje chłodzące Jęzor
A to nie jest już czasem otwarte, bo wczoraj tam przejeżdżałem to ławka na zewnątrz była, parasol? Tylko minus do 21.00 tylko otwarte.
Powrót do góry
dena
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adek napisał:
a moim zdaniem odnośnie 69 to powinniście porozmawiać z szefem a nie jechać po pracownikach bo być możne ktoś kto jest kto je zatrudnia nie dał im nowego menu i na barze leży stare, a dziewczyny muszą się z tego tłumaczyć.

a co do naleśnikarni też chętnie bym się dowiedział co kiedy i jak.

Kolego sympatyczny,
Menu podają kelnerki do stołu. Nikt tutaj ich nie oskarża.
Jak przychodzę do restauracji i zostawiam spore pieniążki za obiad, to oczekuję, że będę traktowany porządnie, bez żadnych oszustw. Prawdopodobnie winny jest tutaj właściciel. Kontakt z nim jest prawie nie możliwy... Nikt z pracowników nie poda Ci do niego numeru, z resztą nie będę biegał za nim i mu zwracał uwagi. Stracił klienta i możliwości zarobku. Jeżeli nie traktuje serio swojej pracy to już tylko i wyłącznie jego sprawa.

Kolejny przypadek z 69

W marcu odwiedziłem ten lokal, ponieważ wraz z kilkoma klasami z mojej szkoły chcieliśmy wynająć pub (ten w piwnicy pod 69)
Samo złapanie go w pracy graniczyło z cudem. Kiedy tylko się zjawiałem, jego nigdy nie było. Po prostu pech jak to powiedziała pracująca tam pani.
Po kilku wizytach w końcu go zastałem, więc zaczęliśmy rozmawiać o mojej propozycji.
Uzgodniliśmy, że zapłatą za wynajem dołu na noc będzie zostawienie od 2-4 tysięcy złotych w barze. Jak wiemy to nie są małe pieniądze. Wstępnie się zgodził. Kazał zostawić do siebie numer i stwierdził, że oddzwoni. Minął tydzień - cisza. Zjawiłem się a urocza kelnerka powiedziała, że wyjechał sobie na tydzień odpocząć i nie można mu przeszkadzać, oczywiście numeru nie mogłem dostać... To jak on postępuje to już jego sprawa, ale traktowanie klienta jest na bardzo niskim poziomie. Na szczęście po drugiej stronie 69 otworzyli piwiarnię.
Dziękuje za takie traktowanie klienta, więcej nie skorzystam z żadnych usług oferowanych przez tego Pana i 69.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Adek
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiec tak wiem jak jest z szefem lokalu 69 nie musisz mi tłumaczyć, dogadać się z nim graniczy niemal z cudem tak samo jak zastać go w lokalu bądź sie z nim skontaktować. ja osobiście nie chodzę już do 69 na żadne jedzenie ponieważ moim zdaniem jest tam drogo, osobiście nie zostałem nigdy tam oszukany ale z tego co piszecie to faktycznie jest tam coś nie tak z tym menu i powinno to zostać jakoś rozwiązane bo jest to oszustwo tylko wydaje mi sie ze szef tej knajpy za szybko tego nie zrobi ponieważ jest mu to na rękę.
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ciekawie... ja bym chyba zapłacił cenę z Menu, grzecznie podziękował i wyszedł Uśmiech
Tak jak wcześniej pisaliście, nie chodzi o 2zł. a o zasadę Oczko

Co do naleśnikarni... muszę się tam kiedyś wybrać Chytry
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Cze 10, 2009 18:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Był ktoś już w tej naleśnikarni?
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A jak wrażenia z SORENNTO ? (na Łąkowej po PARADISO)
Byłem tam ostatnio i powiem szczerze, że byłem pozytywnie zaskoczony. Jest na prawdę fajnie i elegancko jak na restaurację przystało Uśmiech Dodatkowo ceny niskie w porównaniu do innych lokali w Turku Oczko
Ogólem jestem bardzo na Tak i na pewno będę bywał tam częściej Palacz
P.S.
Ktoś się orientuje czy właściciel się zmienił czy jest ten sam co miał PARADISO ?
Powrót do góry
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 19:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A menu podobne do poprzedniego?
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Sie 09, 2009 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za często w Paradiso nie bywałem także nie mam porównania Yyyy...
Powrót do góry
ankhu
Maniak

PostWysłany: Wto Sie 11, 2009 12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właścicielem sorento jest bodajże żona właściela paradiso, tak mi się coś obiło. byłem w tamtym tygodniu. menu oprócz wyglądu, się raczej nie zmieniło. za paradiso średnio przepadałem, i teraz pewnie nic się nie zmieni.
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja byłem ostatnio w Koloseum ... i powiem, że rozczarowałem się .. jedzenie nie było zbyt smaczne, a obsługa troszkę do bani. Było nas kilka osób każdy coś zjadł ... kelnerka zamiast posprzątać ze stołu talerze i inne kufle po piwie po deserach itp ... nie zrobiła tego tylko na sile chciała wcisnąć kolejne zamawiane rzeczy na stolik. Dopiero po zwróceniu uwagi te naczynia zostały posprzątane.
Powrót do góry
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Nie Lis 22, 2009 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubek napisał:
Ja byłem ostatnio w Koloseum ... i powiem, że rozczarowałem się .. jedzenie nie było zbyt smaczne, a obsługa troszkę do bani. Było nas kilka osób każdy coś zjadł ... kelnerka zamiast posprzątać ze stołu talerze i inne kufle po piwie po deserach itp ... nie zrobiła tego tylko na sile chciała wcisnąć kolejne zamawiane rzeczy na stolik. Dopiero po zwróceniu uwagi te naczynia zostały posprzątane.

to az dziwne, bylem tam jakis czas temu i cala obsluga Mi sie bardzo podobala.. moze jakas "swieza" ?
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 00:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy "świeża" bo tam nie chodzę Jęzor no ale szkoda, że tak się dzieje, ale każdy wie, że rola obsługi to też posprzątanie ze stołu.
Powrót do góry
Kaarola
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W koloseum to było fajnie jakies 5 lat temu. Zanim opuściłam Turek uważałam , że to jedna z lepszych restauracji jakie znam. Będąc ostatnio w Turku wraz z mężem wybraiśmy się na kolacje własnie do Koloseum i...... szok totalny. Obsługa super. i na tym sie kończy. rozumiem , że te kobitki maja taka pracę i to rozumiem, ale po co wciskać komuś na siłe lampke szampana i kawełek bułki z pomidorem??? jedzenie niestety drogie jak na Turek i oczywiście znikome ilości na talerzach. Rozczarowało mnie to miejsce... kiedys to oaza spokoju, można było posiedziec w tle fajna muzyka leciała a teraz???
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio jedynie to muszę pochwalić Piwniczną, bo przynajmniej to co jem się poprawiło, w 69 podoba mi się pomysł z promocjami na każdy miesiąc, ale tam zależy jaki kucharz jest... raz jest dobre i dużo raz mało i niezbyt smakowe Uśmiech W sorento też źle nie jest.
Powrót do góry
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Lis 23, 2009 19:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O właśnie wybieram się i wybieram do tego Sorrento i jakość dojść nie mogę Bardzo szczęśliwy Warto tam iść?
Powrót do góry
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 00:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bardzo by mnie ucieszyła informacja że w Turku planuje się otwarcie restauracji "Sphinx" Wiem wiem zaraz będzie że to szajs tak jak MC ale ja na to mam...... wiadomo smakuje to się wcina.
Podobno miasto musi spełniać jakieś tam warunki odnośnie ilości mieszkańców itd. a szkoda jestem pewien że byłby tam ruch.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzikman napisał:
Bardzo by mnie ucieszyła informacja że w Turku planuje się otwarcie restauracji "Sphinx" Wiem wiem zaraz będzie że to szajs tak jak MC ale ja na to mam...... wiadomo smakuje to się wcina.
Podobno miasto musi spełniać jakieś tam warunki odnośnie ilości mieszkańców itd. a szkoda jestem pewien że byłby tam ruch.

Również bym bardzo się z takiej inwestycji ucieszył, ale moim zdaniem byłaby ona kompletnie nie trafiona i nie przynosiła zamierzonych zysków.
Mieszkańców pewnie mamy o kilka tysięcy za mało to raz.. drugim czynnikiem jest to, że do restauracji Sphinx chodzą zazwyczaj młode osoby, a ich w Turku brakuje! Studenci w rozjazdach po swoich miastach akademickich, a absolwenci szkół wyższych nie wracają do Turku..
Drugim bardzo istotnym czynnikiem jest aspekt finansowy. Są tańsze restauracja niż Sphinx i wydaje mi się, że ludzie tam by chodzili się stołować. BO nie ma co ukrywać ale kwestie siana są coraz bardziej istotnym elementem życia.Nawet w przypadku wybierania jakości żarcia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Adam
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Lut 17, 2010 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzikman napisał:

nie będę ukrywał że wolałbym KFC, żarciem w Sphinx-ie jakoś nie mogę się najeść. Z drugiej strony za takie pieniądze wolałbym iść najeść się do syta w innym miejscu ... a po takie chrupiące skrzydełka z kurczaka ... trzeba do Kalisza jeździć. nie mówię tu o najedzeniu się ale to zawsze odmiennik od pizzy, tortolini czy innego dania
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 10:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Byliście w "Pod Papugami" po zmianach ? Uśmiech
Ja wczoraj wieczorkiem sobie tam wszedłem i oczom swoim nie wierzyłem Zszokowany lokal zmienił się i to bardzo... Jak dla mnie jest tam teraz bardzo pozytywnie Oczko Dodatkowo MENU dostało pizzę średnią i dużą Uśmiech Czy coś się jeszcze tam zmieniło to nie wiem, bo nie znam na pamięć po kolei każdego oferowanego jedzenia Jęzor
Powrót do góry
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 12:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adam napisał:
Muzikman napisał:

nie będę ukrywał że wolałbym KFC, żarciem w Sphinx-ie jakoś nie mogę się najeść. Z drugiej strony za takie pieniądze wolałbym iść najeść się do syta w innym miejscu ... a po takie chrupiące skrzydełka z kurczaka ... trzeba do Kalisza jeździć. nie mówię tu o najedzeniu się ale to zawsze odmiennik od pizzy, tortolini czy innego dania

Myślę że za te pieniądze najesz się do syta i to smacznie w Patrze.
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 17:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PePe napisał:
Byliście w "Pod Papugami" po zmianach ? Uśmiech
Ja wczoraj wieczorkiem sobie tam wszedłem i oczom swoim nie wierzyłem Zszokowany lokal zmienił się i to bardzo... Jak dla mnie jest tam teraz bardzo pozytywnie Oczko Dodatkowo MENU dostało pizzę średnią i dużą Uśmiech Czy coś się jeszcze tam zmieniło to nie wiem, bo nie znam na pamięć po kolei każdego oferowanego jedzenia Jęzor

Jeżeli chodzi o samą pizze z "Papug" to opinie są podzielone chyba dokładnie po połowie. Jednym smakuje (do tego grona ja się zaliczam), innym nie. To, co wg mnie było do poprawy to właśnie wielkość samej pizzy. Pewnie takich głosów było więcej skoro wprowadzono nowe opcje do menu. Dwie głodne, czy trzy mniej głodne osoby Jęzor spokojnie najedzą się nową dużą pizzą. Co do samego lokalu, w "Papugach" przeszkadza mi głownie zapach. Wychodząc z lokalu ciuchy są przesiąknięte zapachem z kuchni. Na to pewnie nie ma rady i pewnie jest tak jak było.
Powrót do góry
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamrot napisał:
Adam napisał:
Muzikman napisał:

Potwierdzam!! Tylko moim zdaniem troche małe porcje ale ogólnie bardzo smaczne.
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay napisał:
Wychodząc z lokalu ciuchy są przesiąknięte zapachem z kuchni. Na to pewnie nie ma rady i pewnie jest tak jak było.

wolę ten zapach niż zapach fajek...
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brain napisał:
Jay napisał:
Wychodząc z lokalu ciuchy są przesiąknięte zapachem z kuchni. Na to pewnie nie ma rady i pewnie jest tak jak było.

wolę ten zapach niż zapach fajek...

Jak dla mnie bez różnicy, ciuszki i tak muszę iść do prania i tak Oczko
Nigdy wszystkim się nie dogodzi Jęzor A jak macie ochotę na pizzę, a nie chcecie "pachnąć" to zawsze można sobie do domu zamówić Uśmiech
Powrót do góry
Brooklynka
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Kwi 18, 2010 16:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamrot napisał:
Adam napisał:
Muzikman napisał:

W Patrze jest taniej, jednak jedzenie bardziej mi spakuje ze Sphinx'a.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: