« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Chińskie knajpki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Albercik321
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 11:56    Temat postu: Chińskie knajpki Odpowiedz z cytatem

Witam. Czy są w Turku jakieś chińskie knajpki? Chodzi mi o taką prawdziwą chińską knajpkę, w której gotują chińczycy i są dania chińskie podawane z ryżem, surówkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, przy INTERMARCHE, po prawej stronie w "rzędzie" Oczko
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 18:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PePe napisał:
Tak, przy INTERMARCHE, po prawej stronie w "rzędzie" Oczko

Większość klientów zamawia tam dania na wynos. Dlaczego? Wejdź i przekonaj się Jęzor
Powrót do góry
chrupek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Lip 10, 2010 23:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a szkoda ze nie ma u nas chińskiej knajpy z prawdziwego zdarzenia gdzie można by było na miejscu zjeść pałeczkami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 06:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ta knajpa przy Intermarche to tragedia Rambo
Powrót do góry
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 09:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem co macie do tej knajpy, jedzenie maja bardzo dobre
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja osobiście nie mam zastrzeżeń do jedzenia, wręcz przeciwnie. Często tam zamawiam i raczej nigdy się nie zawiodłem. Szkoda tylko, że miejsce w którym mieści się ta knajpa już takich pozytywnych emocji nie budzi Jęzor
Powrót do góry
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 12, 2010 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I to właśnie miałem na myśli.
Powrót do góry
KawałGnoja
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

panie i panowie
otworzyli nową chińską knajpę z prawdziwego zdarzenia w tym tygodniu a mieści się ona na przeciwko postoju taxi ...zapomniałem adres ulicy Uśmiech ale jest to zaraz obok centralnej ( w bramie )
smacznego lol
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KawałGnoja napisał:
panie i panowie
otworzyli nową chińską knajpę z prawdziwego zdarzenia w tym tygodniu a mieści się ona na przeciwko postoju taxi ...zapomniałem adres ulicy Uśmiech ale jest to zaraz obok centralnej ( w bramie )
smacznego lol

A kucharzy TAM jakiś skośnooki?? Bo jak nie to raczej cienko widzę...
Zaletą żarcia od Chinćika (pisownia zbliżona do szyldu, kto był, ten wie) jest, że gotuje skośnooki (czy to Chinćik, czy Wietnamćik cholera wie). Gdyby jeszcze popracował nad otoczką... gdyby buda wyglądała jak bar w Chinach (wg naszych wyobrażeń), gdyby można było zjeść na talerzu (miseczce?) i pałeczkami (dla widelcomanów opcja dodatkowa...). Dawno tam nie jadłem, jednak sczerze polecam. A na Mickiewicza zawitam z ciekawości. Jak Chińczyka nie ujrzę... to będzie ostatnia wizyta Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
KawałGnoja
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lip 13, 2010 22:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
KawałGnoja napisał:
panie i panowie
smacznego lol

A kucharzy TAM jakiś skośnooki?? Bo jak nie to raczej cienko widzę...
Zaletą żarcia od Chinćika (pisownia zbliżona do szyldu, kto był, ten wie) jest, że gotuje skośnooki (czy to Chinćik, czy Wietnamćik cholera wie). Gdyby jeszcze popracował nad otoczką... gdyby buda wyglądała jak bar w Chinach (wg naszych wyobrażeń), gdyby można było zjeść na talerzu (miseczce?) i pałeczkami (dla widelcomanów opcja dodatkowa...). Dawno tam nie jadłem, jednak sczerze polecam. A na Mickiewicza zawitam z ciekawości. Jak Chińczyka nie ujrzę... to będzie ostatnia wizyta Oczko

chińczyk w chińskich knajpach w Polsce to hłyt maketidody panie Marianie Oczko a tak na poważnie skośnooki to on był no i w gadce rodem z kabaretu AMM
w tym tygodniu na każde żarcie 20% zniżki
Powrót do góry
Rafcio
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak cenowo jest na Mickiewicza ??
Ceny podobne do tych u chińczyków obok Inter ??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Albercik321
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki koledzy za tak liczne odpowiedzi. No niestety macie rację - ta knajpka przy InterMarche, to totalna porażka... Rambo Ale jedzenie mają faktycznie dobre. Szkoda, że na miejscu nie ma tak miło i przytulnie Beksa
Jeszcze jakby ktoś podał konkretny adresik tej knajpki, o której pisał kolega KawałGnoja. No i czy tam gotuje prawdziwy skośnooki, czy to jakaś ściema.
Powrót do góry
KawałGnoja
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rafcio napisał:

w tym tyg zniżka 20% na każde żarcie ogólnie jest bardzo duży wybór a odpowiadając na post Albercika na przeciwko postoju Taxi na Mickiewicza (obok centralnej) dobra kończę się wypowiadać w tym temacie bo robię skośnym gamoniom darmową reklamę Uśmiech buziaki
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KawałGnoja napisał:
Rafcio napisał:

w tym tyg zniżka 20% na każde żarcie ogólnie jest bardzo duży wybór a odpowiadając na post Albercika na przeciwko postoju Taxi na Mickiewicza (obok centralnej) dobra kończę się wypowiadać w tym temacie bo robię skośnym gamoniom darmową reklamę Uśmiech buziaki

A ten upust to od czego mamy odjac, skoro nie mamy i tak cen Jęzor

Ostatnio zmieniony przez Adas dnia Sro Lip 14, 2010 18:45, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lip 14, 2010 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Albercik321 napisał:

Jeszcze jakby ktoś podał konkretny adresik tej knajpki, o której pisał kolega KawałGnoja.

Od ronda Oczko jedziesz na centrum do samego końca. Masz możliwość skręcić w prawo lub w lewo - skręcasz w ledwo i za 30-50m. masz po prawej stronie "knajpkę" Uśmiech
Powrót do góry
Albercik321
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Lip 18, 2010 09:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki Uśmiech
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lip 23, 2010 13:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nikt z forumowiczów do tej pory nie podzielił się swoimi wrażeniami związanymi z nowym lokalem, więc postanowiłem przetrzeć szlak Oczko

Odwiedziłem dziś lokal na ul Mickiewicza. Przybrał nazwę "Bar Bambus". Na początek może wrażenia estetyczne... Od razu powiem, że zdecydowanie inne od tego co czeka nas "u chińczyka" przy Intermarche. Na zewnątrz taras z jednym skromnym stolikiem (myślę, że zmieściłoby się jeszcze kilka). W środku 3 stoliki, przy każdym 4 krzesła. Całość prezentuje się estetycznie - czysto!!! i "nowo". Zupełnie inne standardy niż u konkurencji. Różnice są kolosalne! Wnętrze jest jasne, nie widać kuchni, która znajduje się w osobnym pomieszczeniu. Ma to swoje plusy, ponieważ nie jesteśmy skazani na duszące zapachy przygotowywanych potraw, co ma miejsce w Hanoi. Odniosłem wrażenie, jakbym był w jednej z lubianych pizzerii w Koninie. No więc przyszedł czas na zamówienie czegoś do jedzenia. Dla niezdecydowanym do dyspozycji jest duża tablica menu nad głową i karta menu. Pozycji w menu jest sporo. Jest bardzo podobne do tego w Hanoi, z tym że można zamówić wszystkie pozycje. Nie są one powykreślane. Ceny podobne.

Wrażenia pozytywne dotyczą nie tylko samego lokalu. Przyjmującą zamówienia jest bardzo miła i sympatyczna, młoda Pani Oczko Dla wiadomości Mariana i nie tylko, kucharz jest skośnooki i... młody.

No więc zamówiłem potrawę, która zamawiałem często w Hanoi, a mianowicie kurczaka w sosie słodko-kwaśnym. W celach porównawczych oczywiście Jęzor Danie było gotowe w ok. 10 minut. Nie będę się rozwodził na temat walorów smakowych, bo to rzecz gustu. Powiem tylko, że bardzo mi smakowało. Sos gęsty, wyrazisty, dużo kawałków kurczaka i innych składników, ryż lepszej jakości niż w Hanoi, surówka na pewno nie "sklepowa". Generalnie rewelacja Uśmiech
Podsumowując, lokal na pewno zyskał we mnie stałego klienta. Z pewnością odwiedzę jeszcze nie raz Bar Bambus, lub też (bo jest taka możliwość) zamówię coś na telefon. Moim zdaniem, jeżeli lokal będzie trzymał taki poziom, zdobędzie sobie sympatię wśród Turkowian lubiących kuchnię orientalną i odbierze klientów Hanoi, który na chwilę obecną przegrywa na całej linii. Aha... Mały minus za brak ulotek z menu. Nie są jeszcze przygotowane.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: