« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jak niektórzy kierowcy pieknie parkują ;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Motoryzacja
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 26, 2010 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzychutir napisał:
http://www.swietekrowy.pl/ fajna strona idealna w tym dziale Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Najlepsze jest to, że niektóre zdjęcia są bezpodstawne.
Kilku "fotografów" powinno najpierw otworzyć Kodeks Ruchu Drogowego i go przeczytać, a później robić zdjęcia Marzyciel
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj w pracy będąc w jednym z wielu zaułków Turku natknąłem się na coś takiego lol

Uploaded with ImageShack.us
Chyba jakiś szanowny obywatel przychodząc dzień przed zimą do znajomego na dobry trunek zapomniał, ze przybył tam rowerem i został ów jego pojazd na wieki wieków Diabełek A może to i lepiej, ze wrócił do domu na nogach, a nie swoim wehikułem Oczko
Powrót do góry
Brooklynka
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 29, 2010 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PePe napisał:
Chyba jakiś szanowny obywatel przychodząc dzień przed zimą do znajomego na dobry trunek zapomniał, ze przybył tam rowerem i został ów jego pojazd na wieki wieków Diabełek A może to i lepiej, ze wrócił do domu na nogach, a nie swoim wehikułem Oczko

Lepiej, że rower został tam gdzie jest. Jak ja czasem patrzę na te "panie" i "panów" przed 8 w 14 stopniowym mrozie to mi słabo...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Sty 26, 2012 23:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

odgrzany kotlet Cool

dzisiaj wracając z pracy widziałem piękny obrazek
naprzeciwko sklepu Społem "Bombonierka" na pasach stał Mercedes SL (najnowszy) na rejestracji PO, przy sklepie Społem tylko tym z artykułami do kuchni (garki, talerze itp.) stała "lodówka" policyjna (w środku dwóch policjantów, podejrzewam że jednego z opisu będziecie kojarzyć: sztuczna opalenizna, żel na włosach, jeździ prywatnie czarną octavią w combi) niestety nasi "kochani" policjanci nic z tego sobie nie robili że mercedes stoi na pasach...
niestety fotki nie udało mi się zrobić, Pani z Mercedesa odjechała Uśmiech
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 07:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brain napisał:
odgrzany kotlet Cool

naprzeciwko sklepu Społem "Bombonierka" na pasach stał Mercedes SL (najnowszy) na rejestracji PO, przy sklepie Społem tylko tym z artykułami do kuchni (garki, talerze itp.) stała "lodówka" policyjna (w środku dwóch policjantów, podejrzewam że jednego z opisu będziecie kojarzyć: sztuczna opalenizna, żel na włosach, jeździ prywatnie czarną octavią w combi) niestety nasi "kochani" policjanci nic z tego sobie nie robili że mercedes stoi na pasach...

Zimno było...mróz...co będą z ciepłego radiowozu wychodzić.
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brain napisał:
odgrzany kotlet Cool

Pomijając "rysopis" Brain'a, odniosę się tylko do sedna problemu.

Chyba każdy z nas chociaż raz był świadkiem podobnej sytuacji. Niejednorodna interpretacja przepisów, bądź co gorsza brak ich egzekucji ze strony odpowiednich służb to prawdziwy temat rzeka. Oczywiście każdy ma prawo powiedzieć w tym przypadku, że policja ma ważniejsze sprawy na głowie, że stróże prawa są zawaleni robotą, że to tylko ludzie, itd. OK, to wszystko prawda, ale kiedy w błahej sytuacji sami zostajemy ukarani mandatem, sceny które opisał Brain wyzwalają w nas złość, poczucie niesprawiedliwości i nie jest nam do śmiechu.
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Sty 27, 2012 23:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay napisał:
Pomijając "rysopis" Brain'a, odniosę się tylko do sedna problemu.

Chyba każdy z nas chociaż raz był świadkiem podobnej sytuacji. Niejednorodna interpretacja przepisów, bądź co gorsza brak ich egzekucji ze strony odpowiednich służb to prawdziwy temat rzeka. Oczywiście każdy ma prawo powiedzieć w tym przypadku, że policja ma ważniejsze sprawy na głowie, że stróże prawa są zawaleni robotą, że to tylko ludzie, itd. OK, to wszystko prawda, ale kiedy w błahej sytuacji sami zostajemy ukarani mandatem, sceny które opisał Brain wyzwalają w nas złość, poczucie niesprawiedliwości i nie jest nam do śmiechu.

dokładnie o to mi chodzi Uśmiech

w wakacje zostało mi przetrzepane auto przez tego samego "pana" tylko dlatego, że stałem z grupką znajomych...

a tak właśnie do wiadomości ogólnej: Policjanci nie mają prawa sprawdzić auta, gdy stoi zaparkowane i nie jest załączony zapłon Oczko
Powrót do góry
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brain napisał:
odgrzany kotlet Cool

Mam takie szczere pytanie i oczekuję szczerej przemyślanej odpowiedzi. Czy jeśli zamiast tego nowego SL, stała tam przykładowo jakaś stara fiesta, czy pisałbyś ten post i czy tak bardzo by Cię to raziło ? Pomińmy tą "niesprawiedliwość", że nie było interwencji.

Osobiście widzę dość często takie lub podobne parkowania przez różne samochody i jakoś z tym żyję Uśmiech
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 02:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adas napisał:
Mam takie szczere pytanie i oczekuję szczerej przemyślanej odpowiedzi. Czy jeśli zamiast tego nowego SL, stała tam przykładowo jakaś stara fiesta, czy pisałbyś ten post i czy tak bardzo by Cię to raziło ? Pomińmy tą "niesprawiedliwość", że nie było interwencji.

Osobiście widzę dość często takie lub podobne parkowania przez różne samochody i jakoś z tym żyję Uśmiech

również bym napisał Oczko i również by mnie raziło, bo gdybym ja w pracy "olał" tak swoje obowiązki po prostu by mnie zwolnili, ewentualnie nie dostał bym jakiegoś dodatku (nie wiem co robili, ale na pewno nie reagowali Uśmiech )

a tak po za tym to temat jest o "pięknym parkowaniu" i nie ma tutaj znaczenia czy to będzie Audi, najnowszy Merc czy pięknie zadbany Polonez z początku produkcji, z tego co pamiętam każdy w Polsce jest sobie równy Uśmiech a przy okazji napisałem co nie co o Policji w naszym mieście Uśmiech (bez urazy dla tych którzy dobrze wykonują swój zawód, ponieważ nie twierdze, że każdy taki jest Uśmiech )

P.S. dlaczego ktoś miałby odp. nieszczerze? Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
janek oc-f
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie przeraża to co dzieje się teraz w ramach rekrutacji nowych funkcjonariuszy.
Jest to ostatni kiedy można się załapać do policji i po 15 latach przejść na emeryturę. W związku z tym ludzie się pchają drzwiami i oknami żeby tylko się załapać.
W efekcie przybędzie nam znów pełno "cfaniaczków" z syndromem Czaka Norrisa, którzy będą się tylko wozić po mieście i oglądać za "dupami" a zamiast się przykładać do pracy będą myśleć tylko ile im do emerytury zostało, bo przecież nie zaciągnęli się do Policji by chronić i służyć. Nie
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Sty 28, 2012 10:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie chcę nikogo bronić, ale może byli w trakcie innej interwencji i w sprawie Mercedesa nie mogli zareagować Oczko
Cytat:
bo gdybym ja w pracy "olał" tak swoje obowiązki po prostu by mnie zwolnili, ewentualnie nie dostał bym jakiegoś dodatku

Jak by tak mieli dokładnie wykonywać swoje obowiązki to połowa samochodów miała by zabrany DR, łącznie z Twoim jak i moim Oczko
Cytat:
a tak właśnie do wiadomości ogólnej: Policjanci nie mają prawa sprawdzić auta, gdy stoi zaparkowane i nie jest załączony zapłon Oczko

bo ?
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 02:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PePe napisał:
Nie chcę nikogo bronić, ale może byli w trakcie innej interwencji i w sprawie Mercedesa nie mogli zareagować Oczko

tego nie wiem i raczej się tego nie dowiemy Uśmiech piszę tylko moje obserwacje

PePe napisał:
Cytat:

bo ?

z tego co ostatnio powiedział mi znajomy policjant (nie z naszej komendy) jest jakiś taki zapis Uśmiech (dokładnego podpunktu czy paragrafu nie znam Oczko ) ale wydaje mi się, że ty Pepe z tego co kojarzę parę twoich postów to chyba jesteś policjantem więc możesz więcej na ten temat się wypowiedzieć Oczko
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 23:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zrobiło się szumu z sytuacji opisanej przez Brain'a.

PePe masz ciekawą pracę odwiedzając zaułki Oczko. Doczytaj sobie uprawnienia Policji podczas kontroli drogowej to znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.

Prawo jest po to, żeby je przestrzegać. Zacznijmy od siebie, a świat będzie lepszy i niepotrzebne będą tego typu tematy.

/*moderowany/
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Nie Sty 29, 2012 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taki mały prztyczek PePe (choć Ty takich problemów nie masz Oczko )

cobra napisał:
Prawo jest po to, żeby je przestrzegać. Zacznijmy od siebie...

http://www.tvn24.pl/-1,1733068,0,1,blue-taxi-w-opocznie-sprawdzaja-komendanta,wiadomosc.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Adas

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 01:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cobra napisał:

Adaś [...]

Źle odczytujesz Mojego posta, chodziło Mi raczej o to, że łatwiej robi się sensację gdy ktoś źle zaparkuje ładniejsze auto. A takie tanie prowokacyjne posty w Moim kierunku powodują jedynie u Mnie śmiech i będą karcone aby nie robić na forum bałaganu.
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 03:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego część mojego postu została usunięta???
To jest ograniczenie mojej wolności słowa!
''Tanie prowokacyjne posty''??
To tylko były proste pytania.
Pan moderator odpowiedział częsciowo na moje pytania, ale jednak usunął część mojego postu nazywając to prowokacją. Proponuje poczytać znaczenie słowa prowokacja.
Jest odpowiedź, a brak pytania.
Ja już mam odpowiedź na dalszą część pytania.
Sprawę zgłaszam do administratora.
Pozdrawiam.
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 09:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak uważasz, powodzenia.

A wracając do tematu sprzed osobistych wywodów kolegi wyżej.. To jak jest wreszcie z tą kontrolą auta zaparkowanego bez załączonego zapłonu ? Uśmiech
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 10:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli Pan Moderator szuka typowej prowokacji to proszę przeczytać to:
Adas napisał:

Prowokacja jest świadomym wymuszeniem określonych zachowań, reakcji lub działań poprzez oddziaływanie na psychikę.

Dla mnie kierowca jest kierowcą niezależnie od tego jakim jeździ autem. Każdy podlega temu samemu prawu, niezależnie od grubości portfela.

Adas jak moderator forum motoryzacyjnego może pisać, że jakoś żyje się z tym, że ktoś łamie prawo o ruchu drogowym? Czy nie irytuje Cię ten fakt Panie Moderatorze?

Zawsze przestrzegam i będę nadal przestrzegać praw kraju, w którym mieszkam, bo patryiotyzm mam we krwi. Neguje i potępiam wszystkie odchyłki od ogólnie przyjętych przez Polskę praw i norm społecznych.

Zaimki osobowe (np. ja, ty, my, wy, oni) piszemy wtedy z dużej litery, kiedy odnoszą się do osoby, z którą korespondujemy. Pisząc te zaimki z dużej litery, odnoszące się do Ciebie (np. ja, moim, mojego, mnie) wykazujesz całkowity brak szacunku dla drugiej osoby. Postawa egoistyczna.

Odnośnie kontroli drogowej auta prawidłowo zaparkowanego to sprawa wygląda tak:
jeśli stoimy przy aucie jesteśmy pieszym uczestnikiem drogi i nie ma mowy o bezpodstawnej kontroli pojazdu. Podstawą do kontroli auta prawidłowo zaparkowanego może być np. brak tablic rejstracyjnych, ślady świadczące o włamaniu do auta, uzasadnione podejrzenie, że w aucie znajdują się materiały niebezpieczne lub niedozwolone. Poza tym kontrola pojazdu może odbyć się TYLKO w obecności właściciela, pomijając sytuacje, w których występuje nagłe zagrożenie życia lub zdrowia bądż uszkodzenie mienia.

Znając wcześniejsze realia mój post będzie przerobiony lub usunięty, więc kto może niech to cytuje, żeby wszyscy mieli możliwość zapoznania się z moim zdaniem, bo wolność słowa gwarantuje mi Konstytucja RP.
Powrót do góry
Adas

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie usuwam/ nie moderuję postów, które coś wnoszą do tematu. Robię to tylko w przypadku osobistych ataków, wszczynających bałagan i nieład.

Prostując niezrozumienie przez Ciebie Mojego postu a raczej tego co miałem na myśli. Nie usprawiedliwiam, nie bronię tamtego źle zaparkowanego auta. Moje pytanie było czysto teoretyczne, bo często idzie się spotkać z zawistnym podejściem ludzi do innych ludzi. I uwierz Mi lub nie, też uważam każdego kierowce za równego, niezależnie jakim autem jeździ. A Moje słowa mówiące o tym, że "jakoś z tym żyję", miałem na myśli, że mam większe problemy w życiu niż źle zaparkowane czyjeś auto. Nie popadajmy w paranoje. A z zaimkami osobowymi nie wiem o co Ci chodzi. W obu przypadkach piszę z dużych liter, bo mam szacunek do siebie i do kogoś.

Jeśli masz jeszcze jakieś spostrzeżenia co do Mojej osoby, zapraszam na PW i po raz kolejny proszę o to aby trzymać się tematu. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 19:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiele postów na HP odbiega czasami znacząco od tematu, ba kończy się czasami osobistymi wycieczkami, a Nicpoń interweniuje tylko w wyjątkowych przypadkach. Oczywiście nie ma zgody na jawne obrażanie kogoś. Myślę, że jeśli w tym przypadku tak było to ktoś stanąłby w obronie Adasia, ktoś inny mógłby stanąć po stronie cobry, a temat sam wróciłby na właściwe tory.

Bardzo łatwo przekroczyć granicę pomiędzy "robieniem porządku" a cenzurą, choć to chyba zbyt poważne słowo. Z drugiej strony, może to i lepiej, że tylko kilka osób ma możliwość moderowania tego forum, bo jeszcze co druga osoba zaczęłaby się bawić "gumką myszką" i nikt by nie wiedział o co w ogóle chodzi czytając posty...

Ot, takie moje osobiste przemyślenia. Przepraszam za OT. Mam nadzieję, że Adaś mojego postu też nie usunie Oczko
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pon Sty 30, 2012 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj tam czepiacie się jakiegoś parkowania na pasach .. jak koło domu chleba jest prawie codziennie łamany przepis.. policja tam często jeździ bo nie raz widziałem i nic z tym nie robi .. a czasem trzeba się przeciskać przez zaparkowane na zakazie auta.. a np koło rynku przy sklepie "ogrodowczyk" kolega stanął na rogu by zawieźć towar na awaryjnych .. dostał już 2 razy mandat. ..
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 07:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubek napisał:
oj tam czepiacie się jakiegoś parkowania na pasach .. jak koło domu chleba jest prawie codziennie łamany przepis.. policja tam często jeździ bo nie raz widziałem i nic z tym nie robi .. a czasem trzeba się przeciskać przez zaparkowane na zakazie auta.. a np koło rynku przy sklepie "ogrodowczyk" kolega stanął na rogu by zawieźć towar na awaryjnych .. dostał już 2 razy mandat. ..

Ogólnie Rynek to jest miejsce gdzie panuje wolna amerykanka. Niektórzy kierowcy mają już tak ciężkie cztery litery, że gdyby była możliwość, to by do sklepu samochodem wjechali.
Jadąc przez Rynek nie widać, czy od strony wewnętrznego chodnika ktoś właśnie nie wszedł na pasy, bo samochody zaparkowane są na łukach ograniczając widoczność do zera.

Tak trudno wyegzekwować tam porządek?? Jeszcze trochę i będzie się tam parkować samochody na środku ulicy.
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Adas napisał:
...I uwierz Mi lub nie, też uważam każdego kierowce za równego, niezależnie jakim autem jeździ.
A z zaimkami osobowymi nie wiem o co Ci chodzi. W obu przypadkach piszę z dużych liter, bo mam szacunek do siebie i do kogoś.

NIE WIERZE, bo mam na to dowody, które są w śmietniku HP.
A z zaimkami osobowymi rzeczywiście nie wiesz o co chodzi, ale jakoś będziesz z tym żył.
Dobra, koniec tematu, ja tam swoje wiem.

Mam jeden ciekawy temat łamania przepisów (wynikających raczej z przyzwyczajenia i wygody) i niedługo wstawie fotkę.

I pytanie odnoszące się do jednokierunkowej ul. Browarnej. Jak myślicie, czy według przepisów ruchu drogowego prawidłowo są wyznaczone miejsca do płatnego parkowania wzdłuż tej ulicy?
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 31, 2012 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cobra napisał:
Mam jeden ciekawy temat łamania przepisów (wynikających raczej z przyzwyczajenia i wygody) i niedługo wstawie fotkę.

czyżby parking pod Urzędem Miasta na ul. Kaliskiej? Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 06:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie to nie parking koło UM, muszę znaleźć chwilę czasu (a z tym jest trochę ciężko), cierpliwości Brain:)

Na razie nie zdradzę co i jak Oczko
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 11:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

pod UM jest znak że parkować można tylko że równolegle z chodnikiem, a wszyscy parkują jak dawniej na skos Jęzor tylko tam jest problem, że wysepki na drzewa są zrobione pod skosem Yyyy...
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Lut 01, 2012 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brain napisał:
pod UM jest znak że parkować można tylko że równolegle z chodnikiem, a wszyscy parkują jak dawniej na skos Jęzor tylko tam jest problem, że wysepki na drzewa są zrobione pod skosem Yyyy...

No niestety..jak zwykle najłatwiej jest zmienić znaki. A to, że parking nieprzygotowany i mniej samochodów może zaparkować, to juz pomysłodawcy nie interesuje.
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 09:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że nie ma nikogo z kim możnaby podyskutować o parkingu wzdłuż ulicy Browarnej, a szkoda Yyyy...
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 10:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co z nim nie tak?
może chodzi Ci o tym że nie ma zachowanych 10m od skrzyżowania przy wjeździe koło Unicornu?
Powrót do góry
cobra
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Mar 01, 2012 11:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważ Brain jedną rzecz: otórz jeśli wyjeźdżamy z drogi jednokierunkowej w dwukierunkową mamy po naszej lewej stronie pas wyłączony z ruchu (pasiasty tró jkąt), żebyśmy mieli dobrą widoczność na pojazdy nadjeźdżające z lewej. Dlaczego wyjeźdżając z któregokolwiek z trzech parkingów, gdzie obowiązuje ruch dwukierunkowy na ul. Browarną, gdzie jest ruch jednokierunkowy mamy ten trójkąt z lewej? Nie powinien on być z prawej strony? Jeden policjant z drogówki powiedział mi kiedyś, że to jest po to, aby wyjechać z parkingu blisko tego trójkąta i upewnić się, że nic nie nadjeźdża. Ale jeśli jakieś auto będzie jechało i chciało skręcić na parking to wymusimy mu pierwszeństwo.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Motoryzacja Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Skocz do: