« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Płynne przewijanie stron w Firefox

To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 02:58    Temat postu: Płynne przewijanie stron w Firefox Odpowiedz z cytatem

Mam problem z przewijaniem stron w Firefox (być może odświeżaniem). Jak przesuwam suwakiem ręcznie jakąś stronę to jest wszystko w porządku, ale jak używam scroll'a w myszce to jakoś dziwnie skacze. Cóż to może być ? (nadmieniam, że sprawdzałem inną myszkę i to samo).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
heniek
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ustawienia scrolla myszy? też się raz zdziwiłem jak jednym ruchem scrolla mi się strona do dołu przewijała. W ustawieniach możesz wybrać, czy przewijasz kilka linijek czy fragmenty strony.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Lut 07, 2009 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że w moim przypadku jak przewijam np: na dół to automatycznie przewija mi się trochę do góry i tak dziwnie skacze (w ustawieniach myszki grzebałem i nic nie dało).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
To forum jest zablokowane, nie możesz pisać dodawać ani zmieniać na nim czegokolwiek   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum hydepark Strona Główna -> Archiwum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: