« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Eliminacje MŚ 2010

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Orion
Maniak

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 14:09    Temat postu: Eliminacje MŚ 2010 Odpowiedz z cytatem

Ufff przyszlo przewietrzenie po slabiutkich ME -
Cytat:
Skład reprezentacji Polski:

Bramkarze: Łuaksz Fabiański, Łukasz Załuska, Wojciech Kowalewski

Obrońcy: Maciej Kowalczyk, Seweryna Gancarczyk, Michał Żewłakow, Marcin Wasilewski, Piotr Polczak, Wojciech Wojtkowiak, Bartosz Bosacki, Mariusz Jop

Pomocnicy: Jakub Błaszczykowski, Jacek Krzynówek, Mariusz Lewandowski, Tomasz Bandrowski, Rafał Murawski, Rafał Boguski, Roger, Wojciech Łobodziński,

Napastnicy: Euzebiusz Smolarek, Łukasz Piszczek, Robert Lewandowski, Paweł Brożek

Najbardziej żal.pl tego ze jest nadal Jop i Krzynowek...

Najblizsze mecze z San Marino i Slowenia
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jointmaniak
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Sie 26, 2008 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Orion napisał:
żal.pl

Nie
Powrót do góry
ankhu
Maniak

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cieszy brożek i lechici.
i zawsze będę twierdził, że kuszczak jest lepszym bramkarzem niż fabiański.
Powrót do góry
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Sie 28, 2008 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kuszczak pewnie jest lepszy od Fabiańskiego, ale jest jeden problem. Jak to Leo nie raz i nie dwa juz powiedział- rozmowa z Kuszczakiem zawsze kończyła się stwierdzeniem tego pierwszego: a ja gram w Manchester United, a Leo na to i co z tego? Widać, że Tomek troche za bardzo obrósł w piórka i selekcjoner postanowił go troche utemperować. Myślę, że w dłuższej perspektywie Kuszczakowi wyjdzie to tylko na dobre. Nabierze troche pokory, której troche mu dzis brakuje. Poza tym to nadal bardzo dobry bramkarz z pewnością mocny punkt w kazdym zespole w którym sie pojawi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Sie 29, 2008 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OK OK Zasady zasadami, ale nie wiem czemu nie ma najlepszego polskiego bramkarza czyli Boruca. Jak widzę Fabiańskiego w bramce to od razu ciśnienie mi skacze. Chłopak potrfi wybronić wszystkie piłki, ale jakoś dziwnie nie sprawia wrażenia pewnego bramkarza. Kuszczak w sumie to samo. Cieszy mnie powołanie dla Boguskiego. Oby pokazał cos podobnego do tego co grał z Beitarem, z Barca trochę przygasł, ale wiadomo czemu. zaskocvzenie że w kadrze jest Lewandowski oby tylko na tym nie stracił. Ogólnie skład bardzo ciekawy.
Powrót do góry
Adam Radzimski
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sob Sie 30, 2008 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też mi się bardzo podoba.Pozdrawiam.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 21:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Man of the match: Łukasz Fabiański jak narazie.
Może uda się dowieźć te 1:0 do końca meczu. Trzeba było Krzynówka wprowadzić żeby się dowiedzieć że trzeba strzelać na bramkę aby dać szanse na popełnienie błędu bramkarzowi i obronie. Masakrycznie to wygląda. Po Słowenii myślałem, że gorzej się nie da, ale gdyby piłkarzy San Marino nie onieśmielała trema w najważniejszych momentach to przegrywalibyśmy już 2:0, no 2:1. Szok.
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem w szoku... w obu meczach ze slabeuszami od pocztku gramy defensywnie i jestesmy zamykani w zamku hokejowym! To byla jakas parodia! Sadzilem ze w obu meczach zagramy ustawieniem - Fabian - 4 obroncow - 1 pomocnik srodkowy (Murawski) - 2 ofensywnych pomocnikow srodkowych (Roger i Piszczek to parodia! tam mialby grac Boguski z Bandrowskim) - 3 napastnikow (w tym 2 skrzydlowych bez zadan defensywnych) czyli Ebi, Lewy i Kubas...
A my ze slowenia gramy 4-2-3-1 z 2 defensywnymi ktorzy sobie sami przeszkadzaja i Roger ktory przebywal na boisku bo tyle mozna o jego udziale powiedziec.
Z San Marino uwazalem ze przydaloby sie zrobic mlocke - 10-0 np. i zagrac 1-3-1-2-2-2 aby ich zniszczyc, zdemolowac i wdeptac w boisko, grac szybko, z pomyslunkiem, po ziemi, na 1-2 kontakty, szeroko i co najwazniejsze szybko i dynamicznie, bez ataku pozycyjnego ktory poprostu dzis nasza repreze osmieszal bo nic z niego nie wynikalo, dno i beznadzieja...

Oceny za oba mecze:
Fabian - 9, bohater eliminacji jak na razie
Kowalczyk - 0, slownie ZERO, nigdy wiecej!
Zewlakow - 3, za mecz ze Slowenia nawet wystawic mu ocene to byloby za duzo
Wasyl - 0
Wojtokowiak - 4
Bosacki - (jak Zewlakow)
Jop - 1, beznadziejny... czemu nie wszedl Polczak k...a ?!
Blaszczykowski - 7!
Krzynowek - 1, Ulek, szukaj nastepcy dla Jacka bo jest do dupy
Lewy#1 - 5
Bandrowski - 3
Murawski - 2, smiech na sali! i żal.pl aby musial ze zmeczenia zejsc z boiska...
Roger - 0, statysta
Smolarek - 1, nie mogl se pograc bo jakis listonosz na obronie nie lapal sie na jego kiwki i zwody
Piszczek - 3, jako prawy pomocnik bylby dobry, jako napastnik nie istnial, jako ofensywny pomocnik bezbarwny
Lewandowski - 5, czemu nie gral od samego poczatku ? mial 1 100% akcje i ma 1 gol
Sagan - 2, wiatrorob...
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sro Wrz 10, 2008 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno się z Tobą nie zgodzić. Jeśli ktokolwiek myślał, że jadąc do San Marino uda się grać z kontrataku to chyba klepki zostawił w domu. teraz już wiemy, że skonstruować jakąś akcje to nasi umieją ale chyba na treningu bo w konfrontacji z amatorami kompletnie nie dali razy, właściwie po 1 połowie ktoś kto by nie wiedział kto jest kto powiedziałby, że w niebieskich strojach graja Polacy bo właśnie ci zawodnicy byli lepsi. Fabian uratował nam punkt bo gdyby strzelec karnego a potem właściwie sam na sam gość zachował zimną krew to by było 2:0 i wtopa. Zresztą już jest bo styl gry jest beznadziejny. A po co komu Roger w reprezentacji to ja nie wiem. Nigdy nie byłem zwolennikiem jego obecności w kadrze, po co nam obcokrajowiec który zagrał może 2 mecze przyzwoicie i wcale nie lepiej niz choćby Smolarek czy ktokolwiek inny na tej pozycji?
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie moge, co za frajerzy!
Tylko tyle i az tyle Yyyy...
Powrót do góry
Adam W Radzimski
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Trudno się z Tobą nie zgodzić. Jeśli ktokolwiek myślał, że jadąc do San Marino uda się grać z kontrataku to chyba klepki zostawił w domu. teraz już wiemy, że skonstruować jakąś akcje to nasi umieją ale chyba na treningu bo w konfrontacji z amatorami kompletnie nie dali razy, właściwie po 1 połowie ktoś kto by nie wiedział kto jest kto powiedziałby, że w niebieskich strojach graja Polacy bo właśnie ci zawodnicy byli lepsi. Fabian uratował nam punkt bo gdyby strzelec karnego a potem właściwie sam na sam gość zachował zimną krew to by było 2:0 i wtopa. Zresztą już jest bo styl gry jest beznadziejny. A po co komu Roger w reprezentacji to ja nie wiem. Nigdy nie byłem zwolennikiem jego obecności w kadrze, po co nam obcokrajowiec który zagrał może 2 mecze przyzwoicie i wcale nie lepiej niz choćby Smolarek czy ktokolwiek inny na tej pozycji?

Nie będę się z wami kłócił, ale dziś z San Marino Polacy zgrają atakiem pozycyjnym, czyli totalnym atakiem i tylko trzema obrońcami. Właśnie tak się zaczęło i już jest 1:0 dla naszych.
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to skończyło się na 10-0 Uśmiech i to nie jest żart prima aprilis'owy Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sro Kwi 01, 2009 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie ma co zachwycać się wysoką wygraną (choć chwała za to), ale i nie ma co wieszać psów za porażkę z Irlandią. Boruc zawinił ale on ma problemy osobiste i to go tłumaczy, Leo zrobił błąd (choć czyż wystawienie Załuski byłoby korzystniejsze??) ale, czy 1 błąd to powód do dymisji???

Pytanie do wszystkich... mając "pozycję" zgodzilibyście się na pracę, pod warunkiem, że 1 błąd i dyscyplinarka??? (w przypadku LEO odejście teraz to dyscyplinarka).....?
Powrót do góry
Adam W Radzimski
użytkownik zbanowany

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Marian_ napisał:
Nie ma co zachwycać się wysoką wygraną (choć chwała za to), ale i nie ma co wieszać psów za porażkę z Irlandią. Boruc zawinił ale on ma problemy osobiste i to go tłumaczy, Leo zrobił błąd (choć czyż wystawienie Załuski byłoby korzystniejsze??) ale, czy 1 błąd to powód do dymisji???

Pytanie do wszystkich... mając "pozycję" zgodzilibyście się na pracę, pod warunkiem, że 1 błąd i dyscyplinarka??? (w przypadku LEO odejście teraz to dyscyplinarka).....?

Osobiście to nie mam pretensji do Leo, że zwolnił Boruca, gdyż mamy wielu dobrych bramkarzy i tak to się powinno odbywać, że gdy jeden zawini to zaraz powinien się znaleźć następny na jego miejsce. A wracając do meczu z San Marino to najwyższe noty według mnie powinni dostać Ebi, Robert Lewandowski i Rafał Boguski. Ta porażka z Irlandią trochę pokrzyżowała nam plany, ale ja wciąż jestem dobrej myśli i uważam, że wygramy grupę.
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Czw Kwi 02, 2009 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fakt Boruc zawalił 1 bramkę z Irlandią, ale bez przesady. Jeszcze wróci w super stylu bo godnych następców jak narazie nie widzę.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Godnych następców" jest przynajmniej kilku...
Boruc zawalił ewidentnie 2 bramki (1 i 3) a Benhaker nikogo nie wywalił...
Wyraźnie mówiono, że to była wspólna decyzja, po rozmowie z zawodnikiem itd... Brawo dla publiczności za wsparcie dla Boruca podczas meczu...
Myślę, że Marianowi szło o "dyscyplinarkę" dla trenera - moim zdanie dopóki jest szansa na wypełnienie obietnicy (awans) nic nie można zmieniać a sama dyskusja szkodzi zespołowi...
Co do szans...
Musimy wygrać wszystko (w co wierzę) i wówczas 2 miejsce w grupie mamy pewne. Musimy kibicować rywalom Słowacji. przy dobrym bilansie bramek urządza Nas ich 1 remis (z kimkolwiek) i wychodzimy z grupy bezpośrednio - i to obstawiam...
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 18:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A 3 to jaki wielki jego błąd? Że nie zadbał żeby walcem przed meczem po boisku organizatorzy przejechali? Albo o to że Żewłakow podawał za mocno w światło bramki chociaż było mówione, aby takich piłek nie grać? Żewłakow zawalił najwięcej.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Doświadczony zawodnik widzi na jakiej gra murawie i liczy się z takimi fikołkami. Borucowi doświadczenia trudno odmówić... napastnik aż tak blisko nie był, mocno nie nacierał i można było spokojnie piłkę opanować, delikatnie do boku sobie zgrać i dopiero wywalać (nawet gdyby podskoczyła to byłby ją w stanie dogonić). Można było wszystko, tylko nie z pierwszej ładować... Błąd ewidentny - ale zdarza się najlepszym - taka dyscyplina i tyle...
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale nawet obrońca-amator wie że do bramkarza piłki nie gra się w światło bramki Oczko
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wina Boruca, mógł przyjąć, a on nie trafił w piłkę (nie odskoczyła mu w bok...), wina Żewłakowa... lepiej walić w trybuny niż w światło...
Ale i tak wg mnie większą odpowiedzialność ponosi Boruc.
Daleki jestem jednak od skreślania Boruca, jest to bardzo dobry bramkarz, teraz ma problemy ale jak go nie zniszczymy, jeszcze wiele dla reprezentacji dokona.

Haze masz rację, miałem na myśli dyscyplinarkę LEO.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Kwi 03, 2009 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Ale nawet obrońca-amator wie że do bramkarza piłki nie gra się w światło bramki Oczko

Co nie umniejsza winy bramkarza...
Żewłakow odgrywał prawie z połowy boiska - wszyscy wiemy w jakim ono było stanie... Wg Ciebie Żewłakow grał na innej murawie??? zagrywał z murawy w idealnym stanie a tylko Boruc miał doły i pagórki??? Media pokazały tylko kiks bramkarza, ale zagrywający do niego mógł mieć podobnego fikołka i dlatego zagrał jak zagrał - stąd odwołuję się do doświadczenia, którego Żewłakowowi też odmówić nie można - ale On nie był tym ostatnim w tej sytuacji - dlatego procentowo rozpisał bym winę w proporcjach 30/70...
jeszcze raz podkreślam - nie umniejsza to klasy ani Boruca, ani Żewłakowa - zdarza się i tyle...
A tak co do tamtego meczu to nie tylko im się zdarzyło... ZAPOMNIEĆ I KONIEC
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wez ktos zwolnij Benia bo na starosc coraz slabszy sie robi.

A przeciez Awram jest wolny, Berndt jest wolny, Luis Felipe jest wolny, Jose pewnie jakby dostal te 10 mln rocznie tez by nas poprowadzil, Franek jest wolny, a najbardziej to bym chcial aby kadre wzorem Guardioli poprowadzil jakis wybitny, mlody, utalentowany polski szkoleniowiec, taki ktory rozegral kilka milionow spotkan w swej karierze w tym kilka na boisku a reszte w PES'a i FM'a... na przyklad taki Radzio Majdan.

Radek na trenera kadry, Swiru na asystenta i kurde zaden policjant im nie podskoczy!
Powrót do góry
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luis Felipe już nie jest do wzięcia, podpisał kontakt z potęgą Ubzeckiej piłki Jęzor
Powrót do góry
Orion
Maniak

PostWysłany: Wto Cze 09, 2009 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
Luis Felipe już nie jest do wzięcia, podpisał kontakt z potęgą Ubzeckiej piłki Jęzor

No ale Luiz Aragones jest wolny Jęzor
No i gwiazda polskiej mysli szkoleniowej Radzio M. jeszcze jest wolny, choc ostatnio sie pojawia z mamusia ;]
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: