« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Telekomunikacja SA
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kwiatuszek:)
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 14:28    Temat postu: Telekomunikacja SA Odpowiedz z cytatem

Witam. Co myślicie o pracy telemarketerki w Telekomunikacji Polskiej .

Ostatnio zmieniony przez kwiatuszek:) dnia Czw Lut 24, 2011 17:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 17:40    Temat postu: TP.SA Odpowiedz z cytatem

Praca telemarketerki w Turku to oszustwo. Wykorzystywanie ludzi to chyba ich motto. Praca jest na czarno, nie dostanie się żadnej umowy, więc niby powinno się więcej zarabiać (zero podatków odciąganych) ale na koniec miesiąca oszukają i nie wypłacą. W Turku były 2 takie biura, zostało 1. Ostrzegam zastanówcie się zanim pójdziecie tam pracować.
Powrót do góry
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zgadzam sie z bamuko. Wielka i znana firma ale niestety wybierają złych szefów do placówek. Prawda to że były takie dwie ale została jedna i mam nadzieje że ostatnia chodz mniejmy nadzieje ze i ta jedna niedługo zniknie. Same kłamstwa i oszustwa jak to oni mówia na początku UMOWA tak oczywiście bedzie WYPŁATA bedzie duza, wystarczy dzwonic i zarabiac. A co do czego przychodzi ani umowy ani kasy i do tego placówka z dnia na dzień zamknieta. Z tą drugą jest nie lepiej robią identycznie wiec też ostrzegam nie dajcie sie i najpierw podpiszcie umowe gdzie bedzie napisane ile bedziecie zarabiac bo inaczej zostaniecie bez niczego.
Powrót do góry
roseanne
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też pracowałam jako telemarketerka w telekomunikacji prawie 4 miesiące i nie mogę narzekać. Dostałam umowę o prace, co prawda na pól etatu ale mi to nie przeszkadzało, wyplata tez zawsze była na czas wiec może jest jeszcze jakaś inna tpsa w Turku???? Uśmiech A co do umowy to się zgadzam, zawsze podpisujcie umowe wtedy nikt was nie oszuka.
Powrót do góry
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 16, 2011 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

haha widze ze ktoś broni swojego:)nie okłamujmy sie w Turku były dwa takie biura a zostało jedno i nic sie w nim nie zmieniło no chyba że SZEF.Szkoda bo ogólnie lubie tą firme i nic do niej nie mam,no ale o reszcie to szkoda mówic.
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Lut 17, 2011 15:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobrze mówisz kwiatuszek Oczko. Miejmy nadzieję że jest zmiana szefa ale wątpię w to. Roseanne ciekawi mnie jak oni ci mogli dać umowę na pół etatu skoro nikomu nie dawali. Nie wiem czemu ich bronisz, skoro dobrze wiesz jak było.
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Pią Lut 18, 2011 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Praca telemarketerki...hmmm w Turku to paranoja. Trzeba mieć jakieś pojęcie o życiu jak chce się być szefem a z doświadczenia wiem, że żaden nie nadaje się na ten "stołek". Niech sobie robią co chcą, no w tej chwili już jeden tylko. On się kiedyś nadzieje na kogoś i będzie żałował. W tej chwili już nikt nie chce tam pracować, bo co zarabiać 300 zł?? śmiech HAHAHAH
Ty nadawaj przez telefon, a on nawet nie zapyta jak tam, co tam, a gdy już zapyta i powiesz, że kiepski rejon to jeszcze Cię wyśmieje, bo to Twoja wina, że tepsa ma tak wysoki abonament, że mało kto go chce. Jak chcesz faktycznie coś zarobić, to trzeba kłamać, że tani abonament.
A co do umowy to trochę ktoś przesadza, że umowa na pół etatu przecież boją się że pójdziesz na chorobowe lol tyle czsu pracujesz na czarno i przychodzisz do pracy a jak dostaniesz umowe to zaraz na chorobowe...
Powrót do góry
ZIOMek
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Lut 21, 2011 23:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiatuszek:) napisał:
Zgadzam sie z bamuko. Wielka i znana firma ale niestety wybierają złych szefów do placówek. Prawda to że były takie dwie ale została jedna i mam nadzieje że ostatnia chodz mniejmy nadzieje ze i ta jedna niedługo zniknie. Same kłamstwa i oszustwa jak to oni mówia na początku UMOWA tak oczywiście bedzie WYPŁATA bedzie duza, wystarczy dzwonic i zarabiac. A co do czego przychodzi ani umowy ani kasy i do tego placówka z dnia na dzień zamknieta. Z tą drugą jest nie lepiej robią identycznie wiec też ostrzegam nie dajcie sie i najpierw podpiszcie umowe gdzie bedzie napisane ile bedziecie zarabiac bo inaczej zostaniecie bez niczego.

A nie uczyli że zgodnie z prawem "umowa o prace jest ustna, ale pracodawca ma obowiązek w dniu rozpoczęcia pracy przedłożyć (do podpisu) umowę na papierze
wraz z wszystkimi ustaleniami czyli wynagrodzeniem , czasem pracy i ewentualnymi warunkami dodatkowymi?
Oj naiwności , nie masz dokumentu nie zaczynasz. Inaczej taki pseudo szef może cię kopnąć w tyłek po miesiącu i nic mu nie zrobisz.
Dotyczy to każdej pracy.
Proszę poczytać kodeks pracy co wam się należy i czego można od was wymagać. Uśmiech
http://www.prawo-pracy.pl/graf/Kodeks_pracy.pdf
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 10:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jeśli taki palant daje Ci umowe o dzieło to może nią sobie tyłek wytrzeć, zostajesz bez ubezbieczenia a on ma w *****. umowa jest - jest.
Tepsa w Turku to wyzysk, wyzysk, wyzysk !!!
Powrót do góry
ciekawska
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie ze wszystkimi tu na forum. Nawet wczoraj pan do mnie dzwonil z propozycja o praca i rozmowa byla super kompetentna pytam sie gdzie znajduje sie biuro tej telekomunikacji pan odpowiedzial mi oczywiscie lecz jak sie spytalam kto jest wlascicielem,szefem.ajentem to pan sie jąka i mi mowi ze tu nie ma szefa:) i sie zwyczajnie rozłączył haha no coz troche nie logiczne jest siedziba pracownicy i bez szefa takie bez panskie tam stoi haha. Oj oj panie D.....nie ładnie tak kłamać.
Powrót do góry
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 16:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze ze mój temat sie coraz bardziej rozwija super ,może to nauczy pana do mówienia prawdy i dawania umowy bo takto chyba skonczy sie łatwe zarabianie pieniędzy na bezbronnych i nieświadomych pracownikach:)) Aha jeszcze jedno mnie zastanawia czy pani --roseanne--to czasem nie jest dziewczyna pana D..... Uśmiech świat jest taki mały
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"Aha jeszcze jedno mnie zastanawia czy pani --roseanne--to czasem nie jest dziewczyna pana D..... Uśmiech świat jest taki mały"
też mi się coś tak wydaje Uśmiech
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 18:31    Temat postu: TP.SA Odpowiedz z cytatem

Kwiatuszku forum się rozwija bo Telekomunikacja Polska w Turku już dużo osób wykiwała. A pani --roseanne-- to napewno dziewczyna pana D.... "szefa" Telekomunikacji w Turku. Ktoś musi bronić interesu szkoda tylko że sam pan "szef" nie raczy zabrać głosu tu na forum, widać że się boi. Hahaha
Pozdrawiam Oczko
Powrót do góry
nieznajoma
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak sobie czytam to wszystko i czytam i czytam... i powiem jak było i jak ja to widze... zarobić idzie wiadomo prowizja im wiecej sprzedaż tym wiecej zarobisz a sprzedac sie dalo. Same wiecie jak było, czasem przychodzac do pracy na 8 zaczynałyśmy pracować o 11 albo później bo nam sie nie chciało, podzwoniłyśmy pół godzinki i znowu przerwa a szefa przecież nie było często całymi dniami, wiec ja tam nie mam żalu ze zarobilam 300 zl bo na 8 godzin pracy pracowalam 2-3 godz. Pewnie ze były dziewczyny ktore sie przykladaly i wyszly na swoje. A jesli chodzi o oszustwa, niewypłacanie kasy to nie w moim przypadku, dziewczyny z którymi pracowałam tez sie nie zalily, wiec moze to nie za moich czasów. Nie wiem jak było w drugim biurze więc się nie wypowiadam... Zastanawia mnie natomiast to skąd kwiatuszek zna tak dobrze sytuacje w obu tych biurach???? czyżby została oszukana w jednym i poszla dac sie oszukac do drugiego?????? pogratulowac zapalu do pracy i oddania firmie:D Pozdrawiam:)
Powrót do góry
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 19:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no zawiode cie nieznajoma niestety nie mialam okazji pracować u pana D.... bo napewno o nim myslisz i go bronisz. No ale znam bardzo dobrze osoby ktore pracowały w tych dwuch biurach i powiem jedno o nich KŁAMSTWO. A moze wolisz zebym wymieniła imiona i nazwiska pani M i pana D oraz gdzie znajduje sie ich biuro:) i co nadal twierdzisz ze kłamie. wiec lepiej ty nie kłam bo jak masz kłamac to lepiej sie nie wypowiadaj bo sobie szkodzisz. pozdrawiam

Ostatnio zmieniony przez kwiatuszek:) dnia Czw Lut 24, 2011 17:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 20:36    Temat postu: TP.SA Odpowiedz z cytatem

Taaa moze i pracowalo sie z przerwami ale jaka paca taka praca. Kady dobrze wie jaki tam jest wyzysk czowieka. I mowie tu o 2 biurach. Znam dziewczyny ktre pracoway w drugim biurze i tu Cie nieznajomo zadziwie bo narzekay. Ale co interesu trzeba jako broni, prawda nieznajomo? Haha. A skoro mowa o szefach, to tak jedenego nie bylo prwie caymi dniami a drugi owszem by ale tylko ciaem a mylami gra sobie w gry kiedy inni dzwonili.
Powrót do góry
barbie1
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat mnie tez dotyczy ten temat zgadzam się z nieznajoma, pracowałam u pana D. Nigdzie nie ma idealnych szefów ale u niego akurat nie było źle.
Powrót do góry
ciekawska
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oooo prosze to jednak ten pan co dzwonił to mnie kłamał bo twierdził ze to biuro telekomunikacji nie ma szefa a jednak sie nam zguba znalazła hmm tylko ciekawe po co pan D...kłamał czyżby miał cos na sumieniu. Rambo
Powrót do góry
zyga
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ciekawe jest to że ci co bronią tych ludzi piszą swoje pierwsze posty Uśmiech
Powrót do góry
zyga
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaa może i pracowało się z przerwami ale jaka płaca taka praca. Każdy dobrze wie jaki tam jest wyzysk człowieka. I mowie tu o 2 biurach. Znam dziewczyny które pracowały w drugim biurze i tu Cie nieznajomo zadziwię bo narzekały. Ale co interesu trzeba jakoś bronić, prawda nieznajomo? Haha. A skoro mowa o szefach, to tak jednego nie było prawie całymi dniami a drugi owszem był ale tylko ciałem a myślami grał sobie w gry kiedy inni dzwonili.

Sorki ale dodaję jeszcze raz bo przy dodawaniu zrobiły się malutkie błędy i niektórzy mogli by nie zrozumieć.

"Ciekawe jest to że ci co bronią tych ludzi piszą swoje pierwsze posty Uśmiech" Też mnie to Ciekawi zyga, pewnie specjalnie zakładane konta a pisze jedna i ta sama osoba lol
Powrót do góry
gosciu
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiatuszek:) napisał:
no zawiode cie nieznajoma niestety nie mialam okazji pracować u pana D.... bo napewno o nim myslisz i go bronisz. No ale znam bardzo dobrze osoby ktore pracowały w tych dwuch biurach i powiem jedno o nich KŁAMSTWO I OSZUSTWO. A moze wolisz zebym wymieniła imiona i nazwiska pani M i pana D oraz gdzie znajduje sie ich biuro:) i co nadal twierdzisz ze kłamie. wiec lepiej ty nie kłam bo jak masz kłamac to lepiej sie nie wypowiadaj bo sobie szkodzisz. pozdrawiam

Oj chyba ktos tu sobie szkodzi kobieto tyle wypowiedzi na czyjs temat a nawet tam nie pracowalas twoje zdanie juz znamy daj sie wypowiedziec innym
Powrót do góry
gosciu
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyga napisał:

masz racje:) tez zwrocilem na to uwage ale ci co oczerniaja tez pisza tu pierwsze posty Uśmiech
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Lut 22, 2011 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak pierwsze posty, ale to dlatego ze temat na tym forum byl zalozony aby uswiadomic innym ludzia jak dziala TP.SA w Turku. A gosciu co napiszesz? Bedziesz jak to mowisz oczernial czy bronil tak jak pani M, o przepraszam jak pani nieznajoma. No i kwiatuszek czesto sie wypowiada bo to ona zalozyla pytanie na forum, domyslny pan jest naprawde.
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 00:07    Temat postu: do gościa Odpowiedz z cytatem

Tutaj wszyscy maja takie samo zdanie na temat Tepsy pana D i pani M jak Kwiatuszek a Ty jak masz ochote bronić to próbuj, ciekawe czyje zdanie będzie silniejsze Bardzo szczęśliwyCool
Rambo Diabełek Rambo Diabełek Rambo Diabełek Rambo Diabełek Rambo Diabełek
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a co do pierwszych postów to akurat ten temat na hp wydaje sie ze nas dotyczy, poniekąd stąd te pierwsze posty
Powrót do góry
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 12:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj gosciu sam sie pogrążasz:) zaciekawie cie tym co napisze:)po I Skąd masz pewność ze nie pracowałam w telekomunukacji:) A po II jak bym prawdy nie znała to bym nawet nie zaczynała tego tematu:)
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 13:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a może gościu to sam Pan D???? lol
Powrót do góry
roseanne
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 13:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kwiatuszek po co pytasz co sadzimy o tpsa skoro i tak od razu razem z bambuko podważasz zdanie odmienne od twojego i wszystkich macie tu za panią M i pana D zaraz pewnie ktoś będzie prezesem tpsa który broni honoru i dobrego imienia firmy:D ja nikogo nie bronie, piszę tylko co sądzę bo myślałam że po to jest założony temat, nie mówię że nie zostałyście oszukane ale weźcie pod uwagę że pewnie wiele osób się przewinęło w tych tpsa i najwidoczniej bywało różnie. Mam wrażenie ze próbujecie nie dopuścić aby wypowiadane tu opinie były nawet w najmniejszym stopniu pozytywne dlaczego aż tak wam na tym zależy a może to prywatne porachunki?? jakaś nieszczęśliwa miłość?? Pozdrawiam i życzę powodzenia:D
Powrót do góry
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 13:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nieszczęśliwa miłość haha sorry za szczerość ale wiem jak wyglądają szefowie tepsy więc wybacz Jęzor oczywiście każdy ma inny gust i wypowiadam sie za siebie.A forum jest po to zeby sie wypawiadać ile sie chce i jak sie chce więc jak ci sie coś nie podoba to sie nie wypowiadaj i bedzie oki.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: