« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Telekomunikacja SA
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 14:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

forum jest po to aby każdy kto wie coś o tpsa w Turku się wypowiedział, jeśli ktoś jest w pełni zadowolony z pracy tam to niech pisze (chodź każdy kto zetknął się z tą pracą wie jak było)
chyba ze nas coś ominęło, ciekawa jestem co?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 18:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nas pani roseanne rozbawiła haha nieszczęśliwa miłość i może jeszcze do pana D? ;D A i jeszcze jedno widać nie umie pani czytać bo to nie jest bambuko a BAMUKO. I kto powiedział że ktoś tu podważa czyjeś zdanie,każdy wypowiada się sam, a że są wśród nas Ci co siedzą jeszcze w tym interesie to wiadomo że będą go bronić. Też życzę powodzenia może ktoś się w końcu znajdzie do pracy, bo ponawiane ogłoszenia stają się nudne lol
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niech sobie dodają nowe ogłoszenia, jak ktoś nowy przyjdzie to i tak zapewne na jeden dzień Oczko
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Lut 23, 2011 23:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wem, to jest pewne ze na jeden dzien przyjda pracowac, jesli oczywscie pan D powie prawde o warunkach pracy , w co oczywiscie watpie. Haha Ja powiem szczerze duzo wiem o panu D i pani M i wiem tez ze kiedys pracowalismy razem a nasz wspolny szef to pan Se.... ktory tez jest oszustem. Teraz trzeba bronic bo ty jestes niby szefem, ale gosciu wiesz jak bylo wiec chociaz miej resztki godnosci to powedz.
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słowa pana D gdy przyjmuje nowe dziewczyny do pracy "tutaj dziewczyny zarabiają ponad 1000 zł, jak się chce zarobić to się da" tak tylko trzeba dzwonić z biura i jeszcze z domu żeby faktycznie zarobić, a kalkulując dzwonienie z domu przez cały miesiąc to te 200 trzeba ująć, więc coś za coś.
Nie mówiąc o straconym czasie! no i nerwach gdy wracają umowy, które podpisuje z 20 zostaje 12 buahahah
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

roseanne napisał:
Ja też pracowałam jako telemarketerka w telekomunikacji prawie 4 miesiące i nie mogę narzekać. Dostałam umowę o prace, co prawda na pól etatu ale mi to nie przeszkadzało, wyplata tez zawsze była na czas wiec może jest jeszcze jakaś inna tpsa w Turku???? Uśmiech A co do umowy to się zgadzam, zawsze podpisujcie umowe wtedy nikt was nie oszuka.

pozwól że powrócę jeszcze do twoje wpisu, gdzie pracowałaś w tej telekomunikacji w turku?gdzie to biuro było?zdradzisz Nam ten sekret?
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 01:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro oszuści to czemu tego nie zgłosicie w odpowiednie miejsce? Yyyy...
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie czytam wypowiedzi w tym temacie i pragnę zwrócić tylko uwagę, że każdy wypowiadający się na forum HP bierze odpowiedzialność za napisane słowa.

Jeśli nazywacie kogoś oszustem to liczcie się z tym, że możecie zostać oskarżeni o oszczerstwo. takie sprawy miały już tutaj miejsce. Wtedy to na Was ciąży odpowiedzialność za udowodnienie, że piszecie prawdę.

Radzę czasami dobrze się zastanowić, zanim się coś napisze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 09:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że ktoś w końcu wkroczył w tą ciekawą wymianę zdań pomiędzy Paniami.

Czytając te wszystkie wypowiedzi nasuwa mi się co najmniej kilka wniosków. Po pierwsze, skoro kilka osób potwierdza pewne, niezgodne z prawem praktyki, rzuca konkretne oskarżenia, to może warto by umówić się poza forum i coś z tą sprawą zrobić. Podpowiem, że istnieje taka instytucja jak Państwowa Inspekcja Pracy. Nie wszyscy czytają forum i wiele osób może nie być nawet świadomych ryzyka (jeśli takie faktycznie istnieje). Po drugie, kilka osób, skądinąd nowych użytkowników forum, chyba nie bardzo przyswoiło sobie regulamin HP. Nie taka jest idea forum, a już na pewno nie w tym poważnym dziale. Pewne wpisy są na poziomie kilkunastolatków i nadają się bardziej do działu "Plac Zabaw". To ma być poważna, rzeczowa dyskusja, a nie jakieś "prywatne wycieczki", wzajemne złośliwości i obrzucanie inwektywami. Po trzecie, skoro ktoś tak beztrosko rzuca mocne oskarżenia, musi mieć świadomość ewentualnych następstw - oskarżenie o naruszenie dóbr osobistych i wtedy szybko "dobra zabawa" się kończy.
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 18:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jaki tu spokój na na na na lol ludzie czyżbyście się przestraszyli poprzedniej wypowiedzi o odpowiedzialności? ja się nie boję, bo wszystko co napisałam to wszystko prawda i zawsze i wszedzie i każdemu będę to powtarzać, by uchronić przyszłych pracowników

Człowiek uczy się na błędach, w tym wypadku dobrze byłoby uczyć się na cudzych niż na swoich!!
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Lut 24, 2011 22:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam. Caly dzien nie zagladalam a tu tyle nowych wpisow lol Z czystym sumieniem moge powiedziec ze wszystko co tu pisze to prawda. Niestety ale tak jest. Wolalabym zeby to byly zmyslone historyjki ale kazdy kto tam pracowal to potwierdzi. Znam regulamin hp i nie podaje zadnych nazwisk ani imion. A co do tego by to gdzies zglosic, to nie da rady. Praca tam jest bez umowy tak jak pisze we wczesniejszych wpisach.
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikt wiecej nie ma ochoty się wypowiedzieć czy poprostu brak Wam ludzie odwagi do mówienia prawdy?widzę że po wpisach nt. że każdy odpowiada za zdanie które tu napisał - forum "ucichło"
Co jest z Wami ludzie?co po niektórzy napisali po jednym poście i echo.

LUDZIE OBUDŹCIE SIE, NIE BÓJMY SIĘ MÓWIĆ PRAWDY !!!
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 23:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że rozwiązanie zagadki pt. "dlaczego nikt już nie pisze i nie ma zabawy" jest prostsze niż myślisz droga Koleżanko. Widocznie większość osób, udzielających się w tym temacie wzięła sobie do serca dobre rady "starszych kolegów" i "ugryzła się w język".

A tak właściwie to czego oczekujesz Koleżanko? Odpowiedz sobie na pytanie ile było rzetelnej, poważnej, konkretnej informacji w tej dyskusji? Akurat twoje wypowiedzi, delikatnie mówiąc, niewiele konkretów wnosiły do tematu. Myślę, że nawet na tej podstawie każdy jest w stanie wyciągnąć odpowiednie wnioski. Podejrzewam, że osoby, które będą chciały podjąć tego typu pracę, zastanowią się dwa razy i sprawdzą potencjalnego pracodawce.

Ostatnio zmieniony przez Jay dnia Pią Lut 25, 2011 23:55, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Lut 25, 2011 23:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po co wylewać swoje żale i frustracje na forum jeśli można zgłosić to do odpowiednich organów. Widzę, że wzajemne nakręcanie się daję wam dużo "radości". Po drugie jeśli ktoś głupi i pracuje bez umowy to niech sam będzie sobie winien...
Powrót do góry
Tomik
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 11:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bamuko napisał:
A i jeszcze jedno widać nie umie pani czytać bo to nie jest bambuko a BAMUKO.

bambuko lol laska wymiata...
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasy są takie a nie inne. Teraz ciężko o jakąś pracę i dlatego dałyśmy się wciągnąć w wir problemu związanego z pracą w TP. Teraz patrząc na tę pracę z perspektywy czasu, śmieję się sama z siebie że dałam się w to wciągnąć. Praca bez umowy za śmieszne pieniądze. 25 zł za umowę to tragizm, mówię tutaj o podpisanej umowie a nie tylko ustalonej słownie, do tego wszystkiego dochodzą kłamstwa związane z wysokością abonamentu.
Oddziałem, którym kierują ludzie w Turku nie mają zielonego pojęcia na temat kierowanie zespołem. Nie potrafią nawet porządnie sobą pokierować. Pierwsze wrażenie jest dość mylne, gość obiecuje złote góry, z czasem dopiero wychodzi jak jest naprawde
Powrót do góry
mała
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Lut 26, 2011 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O nowe ogłoszenie jest Uśmiech
Pewnie mało chętnych do pracy
Powrót do góry
zyga
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lut 27, 2011 01:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co tu więcej pisać , każdy wyraził swoje zdanie i czego chcieć więcej? Po co się nakręcać bez końca, na forum na pewno nie znajdziecie kowboja co wam pomoże z takimi ludźmi;)
Powrót do góry
kwiatuszek:)
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pią Mar 04, 2011 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zyga napisał:
Co tu więcej pisać , każdy wyraził swoje zdanie i czego chcieć więcej? Po co się nakręcać bez końca, na forum na pewno nie znajdziecie kowboja co wam pomoże z takimi ludźmi;)

Zgadzam sie z tym Cool
Powrót do góry
zouza12345
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Wto Mar 15, 2011 23:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.youtube.com/watch?v=TnvZH6ApuVU dla umowy zrobią wszystko Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
bamuko
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Lut 01, 2014 22:02    Temat postu: witam ;)) Odpowiedz z cytatem

Witam Oczko czy jest w Turku jeszcze jakieś biuro telemarketingu? Typu TP.SA czy Netia???
Powrót do góry
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Lut 02, 2014 12:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Netia była kiedyś(już dobre dwa lata nie istnieje) na wprost głównego wyjścia z kościoła starego, na piętrze, wejście mieli od podwórka gdzie jest ten sklep hydrauliczny. A co do 'tepsy' to połączyła się przecież z Orange. Mają biuro na rogu ul. 3 Maja i ul Browarnej, kiedyś był tam 'Dir computer'.

P.S. Mój 666. szatański post Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Kariera Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: