« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Gdzie w Turku kupić płytki?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KarolaRet
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 10:13    Temat postu: Gdzie w Turku kupić płytki? Odpowiedz z cytatem

Na prośbę rodziców umieszczam zapytanie:)

Gdzie najlepiej w Turku lub okolicach dokonać zakupu płytek podłogowych do salonu? Z tego co słyszałem u Bociana nie ma zbyt dużego wyboru;/ Chodzi mi dokładnie o płytki podłogowe od firmy Paradyż, ponieważ żona uparła się na jedną konkretną kolekcję i nie potrafię jej tego wybić z głowy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolska Szosa 28 - Płoszaj
Powrót do góry
ziom_ek
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To w koncu konkretnych z Paradyza, czy wyboru szukasz... bo dziwnie to sformułowane...
W Pinusie tez maja plytki, a paradyz... - jest wszedzie
Wybor w okolicy: (okolica to też Kalisz...)
Na Łódzkiej są 3 dobre (jak dla mnie) sklepy.. - pierwszy jadąc w kierunku Sieradza po lewej (gdzieś w okolicy basenu - Lodzka 42 - jakby w podwórzu) jadąc dalej kilkaset metrów znów prawej duży salon i po lewej przed samym akademikiem na Winiarach - trzeci sklep.
Fajne (i inne niż wszedzie) są w sklepie, gdzie Bażancia zaczyna sie od Złotej - ale ceny okolo 150zl/m^2 - jeśli szukasz czegoś po 50zł, to nie ma po co tam jechac...
Wybór płytek to ciężka sprawa - chyba gorsza od klejenia Oczko - a tak przyz okazji... gdybys się zdecydowal/a, to sprawdz w sklepach internetowych, ja wybralem cos w sklepie tradycyjnym, kupilem w sieci - przywiezli mi na palecie (przesylka palety chyba 80zł) i mimo tego się opłacało - bez szarpania - oczywiscie kwestia ilości, nie było żadnych pomyłek, stłuczek
Konin - np. dojezdzasz do obwodnicy od "naszej" strony i krecisz w lewo w Europejską - kilkaset metrow i po prawej masz duzy sklep.
i proponuje jasne, bez wysokiego polysku, pomazane - chyba, ze ktoś z domowników obsesyjnie lubi jeżdzic na szmacie czy innym mopie... Oczko
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 20:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Luxkon Konin.

W Płytomex'ie też warto zapytać. Płytek podłogowych Paradyża chyba nie mają, ale może mogą sprowadzić. Jeśli model wybrany to sprawa byłaby prosta. Warto porównać ceny, bo różnice w sklepach stacjonarnych mogą sięgać kilkunastu złotych na metrze. Zakup płytek przez Internet, mimo wszystko, zawsze wiąże się z jakimś ryzykiem. Może być wszystko w porządku, ale znam autentyczne przypadki pomyłki (z winy sklepu) i uszkodzenia płytek (z winy kuriera).

Ostatnio zmieniony przez Jay dnia Czw Paź 13, 2011 20:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jedziesz ulicą Chopina to za Elektrokablem skręcasz w lewo i jedziesz nad lasem. Po 200-300 metrach po lewo masz sklep z płytkami. Kupowałem we wakacje tam płytki, akurat mi sprowadzili, czekałem bodajże 2 dni.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Paź 14, 2011 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.paradyz.com.pl/pro/show-rooms/15
Salony sprzedaży z Turku i najbliższej okolicy (wielkopolska) Jęzor
Powrót do góry
mlotek91
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pon Sty 06, 2014 03:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://www.ploszaj-lazienki.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: