« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co sądzicie o popołudniowych drzemkach ;) ?
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy popołudniowa drzemka Cię pomaga przetrwać ciężki dzień :) ?
Taaak drzemka to jest to, bez czego nie mogę się obyć w ciągu dnia
46%
 46%  [ 7 ]
Drzemka ?? nieraz się prześpię ale nie daje mi to większej satysfakcji
26%
 26%  [ 4 ]
A co to jest drzemka :) ?
26%
 26%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
Badyl
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 00:00    Temat postu: Co sądzicie o popołudniowych drzemkach ;) ? Odpowiedz z cytatem

Ja mam swoje wyrobione zdanie o tego typu przyjemnościach Oczko dzień się nieco skraca (ale nawet tego nieczuć ok 0.5h) a za to można przedłużyć sobie wieczorek Uśmiech więc ja widzę tu same plusy, aa i powteirdzają to badania naukowe :Pad (chyba)

Więc jakie jest wasze zdanie Oczko ??
Bo moja niespokojna sąsiadka próbuje mi obalić tą ważną teze. Nie zgadza się z żadnym argumenetm i jeszcze ma jakieś inne - takie dziwne Jęzor
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
A-diablerie
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakie tam plusy? Jakie tam badania? Jeśli ktoś przyrównuje nas do doświadczalnych zwierzatek to tylko Badyl Oczko . Ja tam nie widzę za dużo pozytywnych cech, oprócz tego, że zabiera czas (jak ktoś śpi po 3 h min jak Ogrod to najlepszy dowód ). Jak ktoś się roześpi, to nie chce mu sie wstać, a tym bardziej nie chce mu się spać w nocy (tak jest w moim przypadku, dlatego uznaje to za kiepski pomysł lol2 ). Nie biorę tu pod uwagę drzemki związanej ze złym samopoczuciem, no bo wtedy trudno wytrzymac do nocy lol . Ale jak na razie drzemki mi nie grożą. Badyl, bierze przykład ze mnie, tylko nie chce sie przyznać, bo chce zrobić na złość sąsiadce (a pisali tylko takie dobre rzeczy o Badylku, a co to z niego za ziółko hihihi) Diabełek
Jeśli ktoś uważa, że nie mam racji, to niech się nie krępuje. To chyba naprawdę ucieszy Badylka, bo on to ostatnio taki jest zestresowany.......
hehe
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Badyl
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 00:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eeeh żadnych konkretnych argumentów tutaj nie przytoczyłaś niesttety muszę Cię zmartwic Oczko Skąd ty możesz wiedziec jak się w dzień roześpi człowiek jak mu później jest Oczko jak sama mówiłaś, że w cale nie uznajesz drzemki Uśmiech kolejny argument - drzemka wcale nie trwa 3h jak napisałaś, tylko znacznie krócej, a to nie powoduje rozespania - co więcej, po np. pół godzinnej drzemce człowiek czuje się znowu w pełni sił i może wypełniać swoje obowiązki ze zdwojoną siłą. I nie mieszaj tutaj drzmki, która bierzes się ze złego samopoczucia - to całkiem inna bajka (chciałaś tu chyba zamydliś oczy co niektórym, nieznającym sie na temacie).
Podumowując, nadal podtrzymuje silnie moją tezę Uśmiech o drzemce, a to, że ostatnio nie drzemam (bo jakoś mi się odechciało) to o niczym nie świadczy Jęzor po prostu jakiś dziwny okres nastał. To na tyle, mółbym tu napsiac więcej ale po co Jęzor i tak każdy wie jak jest Uśmiech

aa i nie złoszczę się wcale itp, to był Asi taki chwyt żebym się zbulwersował, ale nie dałem się i zobaczcie jak pięknie mi to wyszło Uśmiech
Powrót do góry
A-diablerie
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 00:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ahhh, ohhh, ehhhhh
Do czego to rozpacz może doprowadzić, i jeszcze do tego stres. Drzemka - do czego ona moze doprowadzić? Biedny Badylek uzależnił się, a teraz jego (pełen tej używki) tryb funkcjonowania zakłócił się (stres itp.) i nie może sobie z tym poradzić. Ale się nie przejmuj, to tylko przejściowe. Skończysz z drzemkami - skończy sie stres i bezsenne noce :wink:.
A propos - to nie ja powiedzialam, że drzemka trwa 3 h, tyko Ogrod w jednej z naszych pasjonujących (tak tak) rozmów. Podobno on też lubuje się w tego rodzaju przyzwyczajeniach, ale to chyba jakieś przekupstwo (bez nazwisk hihihi). Ja drzemki nie uznaję, ale znam dobrze osobę, która to praktykuje i wiem, jaka po tym jest odcięta od rzeczywistości. Kładzie sie spać dopiero póżno w nocy, a potem ma podpuchnięte oczy Myśl . zresztą co ja wam bede opowiadać, sami wiecie, jakie po nieprzespanej nocy są worki pod oczami (to oczywiscie poza tematem Uśmiech ). Mój drogi Badylku, nie wiem, jak to przeczytales, ale nie brałam pod uwagę drzemania z powodu złego samopoczucia, tylko zaznaczyłam, że taka sytuacja nie może być brana jako przykład prawdziwej drzemki.

Ja Cię wcale nie miałam zamiaru bulwersować, ale Ty jesteś ostatnio troszkę nerwowy i tak zawczasu Cię uspokajam (wiadomo dlaczego ).
Więc drogi Marcinku, co ty na to? Diabełek
Wiem, że już sie gotujesz, aby mi coś odpisać i łudzisz sie, że braknie m słów hehe :mrgreen: :mrgreen:
Powrót do góry
Badyl
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 00:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

OPdpowiem teraz krótko i zwięźle i może troszkę odejde od tematu.

Postawa przedstawiona w poprzedim poście to poprostu uciekanie się z braku argumentów do prostych sztuczek wpływających na emocje (czytaj na Wasze emocje), którymi koleżanka chce rozbudzić w was negatywny stosunek do drzemki a prz okazji obalenie moich tez.
Połowa przytoczonych niby-faktów to po prostu puste stwierdzenia, nie mjące odzwierciedlenia w rzeczywistości: czyli ta nerwowość, złe samopoczucie itp....
a tak na marginesie to musicie wiedzieć, że ma poważne zadatki na psycholga więc......
Powrót do góry
A-diablerie
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 01:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe
"Odpowiem teraz krotko i zwięźle i może odejdę od tematu" to trochę za łagonie powiedziane, ale nie o to tu chodzi. Ktoś tu mnie oskarżał o działanie na Waszą psychikę i "emocje", ale jednym słowem zastosował tani chwyt antyreklamy. Ja nie wspominałam o oddziaływaniu postów Badyla na Was jako działania z premedytacją, a mój kolega to zastosował.
Więc kto tu działa na "emocje"? hehe
Wiesz, to że mamy małe zawody nie musi niszczyć sensu tematu na posty, bo nie chodzi o to, że ja coś napiszę (a miałam przecież się wypowiedzieć, sam tak mówiłeś), a ty to odrzucisz, ale ja wypowiem swoje zdanie, a ty musisz poczekać na wypowiedzi innych i wyniki ankiety.
Więc odrobinkę cierpliwości i będzie ok. A jeżeli to, że nazwałam Cię zestresowanym aż tak bardzo Ci przeszkadza, to uznajmy, że tego nie ma.
Jednym zdaniem - Twój ostatni post Marcinku nie był o drzemce, ale o moim niby-oddziaływaniu na ogół wypowiadających się tu osób (jak na razie wypowiadamy się tylko my, ale to szczegół) i miał na celu mnie pogrążyć, ale musisz się zastanowić, czy o to tu chodziło.

To będzie na tyle, bo uważam, że nic więcej dodawać nie muszę lol
A propos moich zadatków na psychologa, wal do mnie drzwiami i oknami, jak tylko będziesz miał jakiś problem :wink: . Ale bez obaw, to moje hobby, a nie cel w życiu.
pozdrowionka :mrgreen: :mrgreen:
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 04:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niewierze :wink: hihihi.... filozofy :wink:
Powrót do góry
Kemoth
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Badyl - A-diablerie 0:1 ;)

cholera - tu sie sami psycho-tegotam spotykają... heheheheeee
a wracając do tematu - ja się ostatnio w mcdonaldzie w kielcach na stoliku zdrzemnąłem 15min... ale ja śpie po 4 do max 6 godzin na dobe i czasami na raty...
Powrót do góry
Attide
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 14:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie, jest: Badyl - A-diablerie 1:0, a raczej 1000...:0 Diabełek

dzrzemka jest czyms wspanialym, jak ja rano nie moge wstas o 7.00 zeby sie do szkolki nie spoznic i jak jestem poza domkiem to mysle tylko o tym by sie choc na chwilke zdrzemnac...(raz juz nie wytrzymalam i przysnelam na nuuuuudej lekcji) to jak przychodze do domu to po obiadku zdjade zawsze czas zeby sie polozyc... pozniej budze sie wypoczeta i wogole jest mi dobrze Bardzo szczęśliwy , i nie mam nawet klopotow ze snem w nocy... ja to wogole moglabym caly czas spac Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Ogrod
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no Uśmiech jakby nie bylo to jest podstawa kazdego dnia Uśmiech Asiu widze ze bardzo Ci sie nie podoba to spanie a to jest najlepsze rzecz w ciagu dnia Uśmiech ja sobie spie od okolo 15 do okolo 18 Uśmiech Moj osobisty rekord spania po obiadku to od 14 do 20 Uśmiech
Jak sie tak chwilke kimne i potem wstaje to mam chec normalnie na wszystko Uśmiech a co do tego ze to zabieranie czasu to... no co i tak sie nic nie robi siedze i sie nudze Jęzor wiec lepiej byc wypoczetym. Jak wiadomo spanie wspomaga regenerowac organicm i byc mlodym Uśmiech Wiec Asiu jak chcesz byc zawsze tak piekna i mloda to wiecej spij Oczko
To chwiowo wszystko jak mi sie cos przypomni to dopisze Uśmiech
Powrót do góry
Rojka
Sexy moderatorka ;)

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzemki są super. Najczęściej zasypiam kiedy się uczę... Jęzor
Powrót do góry
Ogrod
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uśmiech)) eh wlansie sie kimnolem od 16 do 18 Uśmiech piekna sprawa Oczko nie ma nic lepszego teraz jestem calkowicie inny czlowiek Oczko) Asiu muszisz sie przekonac do tego!!
Powrót do góry
FuKi
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzemka....fajna rzecz Uśmiech ....tylko mam jeden problem....chodze na popołudzniu do szkoły i nie mam gdzie Jęzor
Powrót do góry
Attide
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie tobie sie wydaje ze masz problem... a szkola to co ??? - fakt lawki sa troche twarde i ONI patrza, ale jakby usiasc za wysokim kolega i podlazyc sobie ksiazki... to drzemka w szkole daje rade Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
FuKi
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 20:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Attide drzemki w szkole dają rade...ale po co jak moge sie rano wyspać Jęzor
Powrót do góry
Attide
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

poca to sie nogi noca Oczko
jak to po co??? po to zeby sobie ulzyc i nie liczy sie to ile spales wczesniej, tylko liczy sie to ze popoludniu trzeba SE wypoczac Uśmiech
Powrót do góry
Badyl
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 21:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nio tak chodząc na popołudnie do szkoły nie można korzystać z pełnych przywilejów drzemki Uśmiech ale wtedy inaczej się przedstawia sytuacja....
A dziś nie powiem dospałem, bo się cosik ostatnio zaniedbałem Uśmiech hihh
Powrót do góry
FuKi
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Gru 04, 2002 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wypczywam...ale nie aż tak dużo jak powinienem.....szkoda Smutny
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Czw Gru 05, 2002 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzemki popoludniowe sa oki a jak ktos nie wierzy to niech sie przespi po poludniu Jęzor
Powrót do góry
Velika
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Gru 06, 2002 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

drzemki są świetne nie ma nic lepszego kiedy wracasdz po cięęęęęęęężkim dniu do domku, jesz pyszny obiadek i rzucasz się na łóżeczko...po drzemce człowiek od razu czuje sie lepiej i ma więcej energii...przynajmniej tak jest w moim przypadku...i jak widac po badaniach to polowa ludzi mysli tak samo jak ja...
Powrót do góry
Lobo
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Pią Gru 06, 2002 10:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam drzemki szczegulnie w pracy przy kompie :JL:
Powrót do góry
Vila
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Gru 08, 2002 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzemka, jest jedną z moich malutkich przyjemności, z których rzadko rezygnuję! Uwilebiam spać!!! 8) Odpuszczam sobie poobiednie kimanie tylko na rzecz np: niezbednej nauki... Chociaż tylko 2 razy zdarzuło sie , że pęd do wiedzy wygrał z chęcią zmrużenia moich ślicznych oczek... Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
malutka
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 14:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

8) Mówiąc krótko drzenka popołudniu is OKI i jak mówił Badyl można sobie przedłużyć wieczorek Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kinia
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 18:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem czemu ale ja sobie tego nie wyobrazam moim zdaniem jest to zmarnowanie dnia hehe
Powrót do góry
Gona`
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Gru 12, 2002 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Taaak, zdecydowanie jestem za tym, że popołudniowa drzemka jest super.
Nie ma co sie obijac po katach z nudow.....! Łapac za jaski i oddac sie baaardzo długiej drzemce .... ide spac . Papap wam... . :wink:
Powrót do góry
KaRoLa
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Wto Gru 17, 2002 20:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

TO JEST TO!!!!! Drzemka to nalepsza rzecz, którą można zrobić w ciągu dnia!!! Uśmiech
Powrót do góry
DaiSy
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Gru 18, 2002 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KaRoLa napisał:
TO JEST TO!!!!! Drzemka to nalepsza rzecz, którą można zrobić w ciągu dnia!!! Uśmiech

>> popieram w 6471678578578458 % bez drzemki jak bez głowy...a co dwie głowy to nie jedna takze...zaliczam nie jedna!!! ZZzzzZZZzzzzzZZZZzz Wykrzyknik :wink:
Powrót do góry
Gość

PostWysłany: Sro Gru 18, 2002 17:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Drzemka zrujnowała mi życie.... Smutny
Powrót do góry
Kemoth
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Gru 19, 2002 08:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Basic_M napisał:
Drzemka zrujnowała mi życie.... Smutny

malcik, szto słuciłos? :?
Powrót do góry
sEBa_DzeZ
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Gru 19, 2002 21:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm...drzemka to cos o cym napewno mam pojecie i moge sie wypowiedziec Jęzor Wiec nie ma chyba dnia w tygodniu albo zdarzaja sie bardzo zadko zebym sobie nie kimnol po poludni . Zazwyczaj przychodze po szkole ok 13-14 i spie do 15 Jęzor budze sie jem obiad i dalej spanie w najlepsze budze sie ok godziny 18-19.Szczerze nie uwazam tego za strate czasu a wlasnie jak Ogrod za relaks i wypoczecia bo po co przez ten czas mam sie np. nudzic lepiej pospac i posnic sobie o ... no tu jest juz indywidualna sprawao czym:) Bardzo szczęśliwy... pa i dlugich drzemek zycze he
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: