« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co was irytuje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 21:26    Temat postu: Co was irytuje Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie. Co was wkurza najbardziej. Jak to Polacy lubimy sobie przecież ponarzekać.

Mnie wkurza metroseksualność. To, że faceci wyglądają jak nie wiadomo co, noszą rurki i wielkie adidasy z wilkimi językami na wierzchu jak w latach 80. To, że sie malują i przesadnie dbają o swoją urodę.
Wkurza mnie również to marudzenie na Niemców jacy to oni okropni i najlepiej, żeby zawsze im skopać dupe.
I nie lubie tego "co ludzie powiedzą...". Co mnie to interesuje co ktoś myśli o moich czynach i poglądach. To moja sprawa.

Czekam teraz na Was, co was irytuje.

PS. Człowiek siedząc w pracy ma dziwne pomysły na tematy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 22:21    Temat postu: Re: Co was irytuje Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
I nie lubie tego "co ludzie powiedzą...". Co mnie to interesuje co ktoś myśli o moich czynach i poglądach. To moja sprawa.

Dokładnie tak samo mówią Twoi bohaterowie noszący rurki, wielkie adidasy z wilkimi językami na wierzchu jak w latach 80, malujący się i przesadnie dbają o swoją urodę.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mijaszan
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 22:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dziś najbardziej cena paliwa. Ale jutro coś innego może irytować mnie bardziej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kaziu
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 22:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijaszan napisał:
Na dziś najbardziej cena paliwa. Ale jutro coś innego może irytować mnie bardziej.

w Turku nie jest jeszcze tak źle, Poznań, Lodz, ta są ceny!
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Czw Mar 08, 2012 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobra Globus ale czy uważasz, że tak powinien wyglądać facet? Tak, że czasem trudno rozróżnić płeć?
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 00:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mnie wkurza, jak jadę Chopina 50/60km/h a tu wyprzedza mnie "stówką" jakiś pawian (np wczoraj w srebrnym Peżociku co części rozwozi) w miejscu:
1. wyłączony z ruchu
2. pasy
3. znaki poziome mówią, że to pas dla pojazdów z przeciwka skręcających w lewo

Razem 4 wykroczenia.

Czy polacy mają szaleństwo za kierownicą we krwi????

Cobym zbyt nie zboczył z klimatu samochodowego, jak widzę butelkę na drodze/obok wyrzuconą przez jakąś świnię (bo na miano człowieka "to coś" nie zasługuje) to... też mnie irytuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mihoo
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 10:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mijaszan napisał:

No to jutro cie zirytuje nowa wyższa od wczorajsze cena paliwa. Niekończąca sie irytacja.
Powrót do góry
chrupek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 18:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irytuje mnie to że coraz trudniej o osoby którym można zaufać.
Powrót do góry
Mijaszan
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 22:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładam nową irytację: ciągłe kolejki na poczcie i wrażenie, że tam wciąć trwa strajk włoski. Tempo obsługi klientów ślimacze, do tego zawsze, kiedy się nie pójdzie, kolejki. Acha i te irytujące "przerwy techniczne" w okienkach. Nie
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pią Mar 09, 2012 22:17    Temat postu: Re: Co was irytuje Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
J

PS. Człowiek siedząc w pracy ma dziwne pomysły na tematy.

Irytuje mnie jak tak się pracuje... Jęzor
Najbardziej irytuje mnie, jak sobie spokojnie po lesie łażę, grzybków szukam i nagle ciszę przerywa krzyk typu "Halina, gdzie jesteś, Franek, mam prawdziwka...." Zszokowany
Powrót do góry
Kasia_84
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 13:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ludzie, którzy narzekają na zbyt małe zarobki (a wiem, że zarabiają 2 razy więcej ode mnie)...
Powrót do góry
GŁ@BU$
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Mar 10, 2012 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
No dobra Globus ale czy uważasz, że tak powinien wyglądać facet? Tak, że czasem trudno rozróżnić płeć?

Razi mnie to ale to jest jego wybór i nic mi do tego, ja wyglądam tak, a ktoś inny inaczej. Więc jak inni się ubierają to mnie guzik obchodzi, choć czasami zdarza się że wypowiem się tematu ubioru kogoś. Ale wracając do tematu to irytują mi podobne rzeczy jak Mariana, cwaniactwo na drodze które jest wszechobecne. Ceny paliw to podnoszę u mnie ciśnienie. Jeszcze muszę wspomnieć o dwulicowości ludzi. Strasznie mnie irytuje że ktoś prezentuje zmienny charakter że tak napiszę. Raz jest taki że wszystko z nim załatwisz, pogadasz bez problemu, a innym razem wypnie się na ciebie i nawet nie pogada i traktuje cie jak powietrze. Później znów wraca jak czegoś potrzebuje, albo inni znajomi go maja w *****.
Powrót do góry
kangoorek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 00:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm mnie irytuje to że zimą w 25 stopniowy mróz muszę wyjść i zatankować gazu za 5 lub 10 zł do samochodu gdzie wlew jest tak schowany ze muszę klękać w śniegu...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG Tlen
Janosik
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Sro Lis 28, 2012 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

heh, to napisz kartkę że podczas takich mrozów tankowanie za minimum 19,99 zł Bardzo szczęśliwy kolejki na poczcie? to w aptece chyba nie byłes, aptek jakby policzyć to 50 i w każdej mega kolejka, jeszcze ( za przeproszeniem, może to nie ich wina ale ) starsi ludzie którzy nie mogą się zdecydować o wszystko musza się spytać, poopowiadać swoje życie i swoich sąsiadów. powinni wprowadzić chociaż jedną kasę dla ludzi którzy wiedza co chcą i nie mają za dużych zakupów.
I jak już pisałem gdzieś, kolejkiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii do lekarza i do dentysty. aha i jeszcze do starszych osób jak jesteście umówieni na 10 to o tej tam macie być, nie o 8 nie o 12 punktualnie o 10!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 10:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale tym starym ludziom nie przemówisz do rozsądku. Kolejka w przychodni to idealne miejsce by spotkać się z koleżanką i poplotkować co to ten spod 6-tki wczoraj wyrabiał w nocy.
Starsi ludzie nie potrzebują tyle snu i w domach jak widać im się siedzieć nie chce.
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 11:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Urocze jest też wpychanie się w kolejkę na bezczelnego. Zwłaszcza takie to najbardziej dosadne, czyli "z burty" - podchodzi się powoooluuuutkuu do osoby z boku, a potem "niepostrzeżenie" parkuje się tak nie wiadomo - jeszcze obok, czy już przed. Jestem na to strasznie wyczulona, więc niejeden "burciarz" niemiło się już zaskoczył Oczko.

Irytują mnie też gawędziarze w komunikacji publicznej, którzy uważają, że jak siedzą z Tobą na siedzeniu/w jednym przedziale, to koniecznie trzeba umilać sobie ten czas rozmową, nawet jeśli wspólna podróż trwa 10 godzin. Nie mam nic przeciwko rozmawianiu w autobusie, czy pociągu, jeżeli ktoś lubi i ma ochotę, ale rozbrajają mnie tacy, którym nie przeszkadza nawet to, że potencjalny rozmówca czyta książkę lub ma słuchawki.
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coraz rzadziej podróżuję autobusem a pociągiem to już w ogóle. Zawsze mam obawę, że ktoś będzie chciał się do mnie dosiąść. Na szczęście jednak ludzie tego nie robią i mogę w spokoju jechać sam słuchać muzy i czytać knigę.

Wiesz to może też działa tak, że jak facet siedzi z dziewczyną to tak czuje, że może fajnie by było zagadać a nie siedzieć jak te mruki. Ja tak czasami mam Jęzor
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lut 17, 2014 13:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja spędzam w pociągach całkiem ładny kawałek swojego życia, ale jako że lubię kolej (tak, tak, nawet polską Oczko), to samo podróżowanie PKP nie jest dla mnie problemem.

Nie mam nic przeciwko temu, żeby próbować zagadać, zacząć jakąś rozmowę. A nuż ta druga osoba też będzie miała ochotę na pogawędkę. Irytują mnie ludzie, którzy uparcie próbują rozmawiać, nawet gdy współpasażer ewidentnie nie jest zainteresowany konwersacją, a na dodatek słucha muzyki lub coś czyta. Tak samo jak nie przeszkadzają mi rozmowy toczone w przedziale, którym jadę - o ile nie odbywają się na takim poziomie głosu, jakby ktoś próbował komunikować się z maszynistą Oczko.
Powrót do góry
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Lut 18, 2014 00:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek napisał:
...Zawsze mam obawę, że ktoś będzie chciał się do mnie dosiąść...

Wykapany Adaś!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lut 23, 2014 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie drażni jeszcze ciągle obecna w naszym społeczeństwie mentalność, zgodnie z którą cwaniactwo i kombinatorstwo jest oznaką sprytu i bycia zaradnym, a uczciwość świadczy o frajerstwie.
Powrót do góry
jointmaniak
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 13:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:
Mnie drażni jeszcze ciągle obecna w naszym społeczeństwie mentalność, zgodnie z którą cwaniactwo i kombinatorstwo jest oznaką sprytu i bycia zaradnym, a uczciwość świadczy o frajerstwie.

słuchasz Natural Dread Killaz? Oczko
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lut 27, 2014 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie, w sumie pierwsze słyszę Uśmiech
Powrót do góry
jointmaniak
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Sob Mar 08, 2014 13:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w jednym z ich utworów jest bardzo podobnie to zobrazowane, myślałem ze to xero Oczko
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: