« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sklep elektroniczny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Albercik321
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 19:35    Temat postu: Sklep elektroniczny Odpowiedz z cytatem

Właśnie - gdzie w Turku jest sklep elektroniczny? W zeszłym roku był na Uniejowskiej, ale dziś jest tam motoryzacyjny. Potrzebuję gniazdo i wtyczkę antenową i przełącznik ( taki zwykły, mały ). Czyli elektroniczny z drobnicą Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Adas
Nie ma szans na leczenie !!!
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Sro Lip 18, 2012 20:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden ze sklepów elektronicznych znajduje się obok Kauflanda.
Powrót do góry
PePe
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 08:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja bym wolał iść do TECHNOTRONIKa na ul. Browarną 14 Uśmiech
Idziesz od rynku Kolską "w dół" w stronę świateł, na nich skręcasz w lewo i za 200m. znowu w lewo (zakaz wjazdu jest więc tłumaczę jak tam się dostać spacerkiem Jęzor ) Sklep znajduje się w rządku paru sklepów - na pewno znajdziesz Uśmiech (od razu po lewo)
Powrót do góry
Albercik321
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki koledzy. Pójdę zobaczyć do jednego i drugiego - przyda się na przyszłość wiedzieć co mgdzie mają. Od sąsiada dowiedziałem się też, że jest jakiś sklep koło ratusza oraz w dróżce koło straży.
Warto wiedzieć takie rzeczy, bo nieraz nawet jak jest się na wakacjach i trzeba coś z jakiegoś sprzętu elektronicznego, to potem na szybko się szuka i w sumie tylko się człek denerwuje.
Powrót do góry
A.S.
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Listę uzupełnił bym o BRICO i Hurtownie Elektryczną, w dodatku są blisko siebie. Co do sklepu obok ratusza w pobliżu chwilowek to jego właścicielem jest ten sam co sklepu obok Kauflandu i asortyment mają zbliżony.
Powrót do góry
raiden00
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Lip 19, 2012 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

osobiście polecam sklep przy Kauflandzie, a jeśli jakieś większe zamówienie to www.tme.pl. Przy zakupach większych ilości "na zapas" wychodzi duuużo taniej Oczko Nawet w przypadku mniejszego zamówienia warto porównać ceny, bo niekiedy przebitki w sklepach "stacjonarnych" są duże.
Sklepu na Browarnej nie polecam. Czemu ? Kilka lat temu panowie nie wiedzieli jak wygląda pospolity stabilizator napięcia, więc się dość mocno do nich zniechęciłem. Jak czegoś na szybko potrzeba to latam koło Kauflandu. Obsługa spoko i jakieś tam pojęcie mają o tym co sprzedają Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Janek
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Lip 21, 2012 23:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

raiden00 napisał:
osobiście polecam sklep przy Kauflandzie, a jeśli jakieś większe zamówienie to www.tme.pl. Przy zakupach większych ilości "na zapas" wychodzi duuużo taniej Oczko Nawet w przypadku mniejszego zamówienia warto porównać ceny, bo niekiedy przebitki w sklepach "stacjonarnych" są duże.
Sklepu na Browarnej nie polecam. Czemu ? Kilka lat temu panowie nie wiedzieli jak wygląda pospolity stabilizator napięcia, więc się dość mocno do nich zniechęciłem. Jak czegoś na szybko potrzeba to latam koło Kauflandu. Obsługa spoko i jakieś tam pojęcie mają o tym co sprzedają Uśmiech

nie wiedzieli czy nie dopytałes dokładnei o co chodzi?
ja polecam TECHNOTRONIX
Powrót do góry
raiden00
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiedzieli. W elektronice, gdzie elementy półprzewodnikowe są ładnie poklasyfikowane i oznaczone numerami ciężko "nie dopytać dokładnie". Uśmiech Przypuszczam że obsługiwał mnie jakiś nowy nieobeznany z biznesem, ale uraza pozostała.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Albercik321
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takie rzeczy zdarzają się w prawie każdym sklepie - ja też niedawno musiałem kupić cęgi Dietza. W 1 sklepie, facet zrobił poważną minę, wąs mu się zjerzył, rozejrzał się i powiedział, że mu się skończyły...A cęgi miał obok siebie w gablocie i na nie patrzył...W 2 i 3 sklepie młode chłopaki zapytali mnie co to jest i jak wygląda. W tym 3 sklepie chłopak nawet zapytał do czego to służy..
Ale ja akurat to rozumiem - czasy są takie jakie są - o robotę jest ciężko i każdy kto jej szuka znajdzie ją - wystarczy, że chce pracować. Efektem tego jest niestety to, że ten, co wyuczył się zawodu piekarza czy tynkarza bądz dekoratora wnętrz dziś sprzedaje w sklepie z np. elektroniką. I nie dziwię się, że takie sytuacje się zdarzają. Aczkolwiek czasami śmieszą mnie tacy, co robią z siebie głupków, grając przed klientem mądrych i doświadczonych "fachmanów". Natomiast takich chłopaków jak ci z 2 i 3 sklepu rozumiem - nie wiedzieli, ale się do tego przyznali i zapytali o co z tym chodzi. Następnym razem będą już wiedzieli i dziś już są odrobinę mądrzejsi.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Dla pustakuf i taboretuf Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: