« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zgubiłem telefon

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marian_
Maniak

PostWysłany: Pon Lip 30, 2012 21:22    Temat postu: Zgubiłem telefon Odpowiedz z cytatem

Dziś po 19-tej na Foluszu (Cisew) zgubiłem telefon Samsung jakiś tam (taki tani zwykły). Starter simplus. Pal licho telefon, chodzi mi o kartę SIM. Ktoś telefon znalazł, połączeń nie odbierał, potem karta wyjęta (więc nawet SMSa nie wyślę z ofertą). Telefon mnie nie interesuję, za kartę SIM oferuję nagrodę - 100zł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
A.S.
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Sie 03, 2012 19:51    Temat postu: Jak odnaleźć skradziony telefon - Mobile Tracker Odpowiedz z cytatem

W większości tel Samsung jest opcja Mobile Tracker. Jeśli ma się ją włączoną, to gdy zmieni się kartę SIM, telefon sprawdza swoje położenie za pomocą triagulacji i wysyła lokalizację oraz IMEI smsem do wcześniej zdefiniowanych numerów. W ten sposób oprócz lokalizacji mamy jeszcze nr tel "znalazcy".
Mnieman skoro dajesz tu taką ofertę to nie miałeś włączonej tej funkcji, ale zapewne przyda się na przyszłość oraz innym użytkownikom.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: