« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

NC+ promocja czy naciagactwo ???
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krzychutir
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 07:06    Temat postu: NC+ promocja czy naciagactwo ??? Odpowiedz z cytatem

promocja w NC+ czyli jak naciągnąć ludzi N-ki i C+ na kasę że by więcej płacili
więcej tutaj
http://www.facebook.com/antyncplus
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
krzychutir
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Nie Mar 24, 2013 08:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

porównywarka ofert
http://www.cyfrowydoradca.pl/tv/
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Beznadziejne pakiety. Dużo drożej. Najdroższe pakiety z czapy.
HBO tylko w najdroższym pakiecie. Likwidacja programów nPremium. Paranoja. Ciekawy jestem gdzie będą pokazywać Ligę Mistrzów.
Ode mnie na pewno nie wyciągną więcej.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pon Mar 25, 2013 02:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mają właściwie monopol na rozgrywki sportowe (najbardziej atrakcyjne), zatem ceny są również wysokie.
Naiwni, którzy myśleli, że po połączeniu wyjdzie taniej (nigdy skurczenie się konkurencji nie wyszło konsumentom, czyli nam wszystkim na dobre).
W takiej sytuacji lepiej zrezygnować w ogóle z C+/N i sprawić sobie szybsze łącze internetowe Oczko.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś już rozwiązał lub próbował rozwiązać u nas w Turku umowę z N-ką?? Jak to wygląda?? Przyjmują w punkcie wypowiedzenia, czy też odsyłają z kwitkiem??
Powrót do góry
Pax1
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 19:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanosi się, że wielu ludzi, nieświadomych niczego, obudzi się po 1-szym maja z nową (czyt. droższą) umową do opłacania przez 18 miesięcy. Dlatego głośno rezygnujcie i protestujcie!!! Nie będzie Francuz pluł nam w twarz... !!!
Powrót do góry
mlotek91
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Kwi 03, 2013 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co sie orientowałem po połączeniu się n i cyfry+ to pakiety są dużo drozsze... Yyyy... kazdy narzeka, dziś slyszalem w radiu ze jest już kilka spraw w sądzie poniewaz zmusza się ludzi do zawierania nowych umów mimo ze wczesniejsze nadal obowiązują. Wie ktos jak przedstawia sie sytuacja z telewizja N na karte?? tez będą jakieś zmiany?
Powrót do góry
marcin1166
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 08:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś dostał już list z informacją o migracji oraz nowymi warunkami umowy ??
Powrót do góry
Pax1
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 14:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotychczas miałem wszystkie pakiety tematyczne + nPremium1-4 + HBO + Cinemax = 69 PLN. Teraz dostałem umowę na nowych warunkach z obciętym sportem, bez nPremium, bez HBO i Cinemaxów za cenę 79 PLN (pakiet Silver). Dlaczego, jako długoletni, płącący niemały abo klient, teraz mam płacić więcej za dużo mniej? Tak więc by, by NC+...
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

marcin1166 napisał:
Czy ktoś dostał już list z informacją o migracji oraz nowymi warunkami umowy ??

Ja dostałem...właśnie ściągnąłem wzór rozwiązania umowy.
Chciałbym tylko wiedzieć, czy ktoś może próbował wypowiedzieć umowę w punkcie koło Intermarche. Czy przyjmują wnioski o wypowiedzeniu umowy.

Jeśli nie, pozostaje wysłanie wypowiedzenia listem poleconym za pokwitowaniem odbioru.

Mam obecnie pakiet z nPremium za 69zł/m-c. Umowa ważna do końca sierpnia 2013r.
tymczasem dostaję propozycję umowy na 18 m-cy...pakiet gold w cenie silver. Problem w tym, że nie interesuje mnie taka długa umowa., jak również ten pakiet.
Chciałbym mieć możliwość wzięcia jak każdy nowy klient pakietu Universe za 59zł/m-c z umową na 12 m-cy.
W związku z powyższym czas na wypowiedzenie umowy.
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:

Chciałbym tylko wiedzieć, czy ktoś może próbował wypowiedzieć umowę w punkcie koło Intermarche. Czy przyjmują wnioski o wypowiedzeniu umowy.

Jeśli nie, pozostaje wysłanie wypowiedzenia listem poleconym za pokwitowaniem odbioru.

Ja byłem dziś w punkcie koło intermarche. Wypowiedzenie trzeba wysyłać listownie, musi ono dotrzeć do 19 kwietnia ( nie liczy się data stempla lecz data wpłynięcia do ich siedziby). Ja zastanawiam się cały czas, przede wszystkim zależy mi na lidze mistrzów. Listownie dostałem propozycje canal + platinum .. w punkcie koło inter zaproponowali mi jeszcze canal plus gold za 89 zł. Patrzyłem oferty CP ..89 zł najlepszy pakiet .. Oferta Premium przez 3 miesiące bez opłat,
a do tego iplaMix w cenie przez całą umowę i HBO GO na 3 miesiące w prezencie, oraz promocja dla klientów plusa 40 zł na VOD. Brzmi kusząco, ale jeśli chodzi o kanały piłkarskie to lipa straszna ...
Biorąc pod uwagę że z NC+ przedłużając umowe na następne 18 miesięcy ... kończy się ona w listopadzie 2014 roku .. czyli w momencie zakończenia mogę na ŚWIĘTA podpisać coś nowego .. A na pewno na Święta coś wymyślą .. Rezygnując i biorąc nową umowę na 12 miesięcy okres ten kończy się w wakacje .. więc nie ma pewności ze akurat wtedy będzie coś ciekawego. Reasumując ciężki temat ... 20 zł więcej to nie aż tak duży pieniądz bo zawsze można to przepić czy coś Uśmiech. Albo zostać i mieć nadzieję że coś się poprawi po tej całej nagonce .. albo iść do CP gdzie ligi mistrzów, ligi angielskiej , hiszpańskiej już się nie zobaczy ( chyba że się myle co do jakiejś ligi ) .

jak coś wzór wypowiedzenia :

miejscowość, dn. 02.04.2013 r.

imię i nazwisko ITI Neovision Sp. z o. o.
Ul. nazwa ulicy i numer Biuro Obsługi Klienta
00-000 miejscowość ul. Josepha Conrada 37
31-357 Kraków

Nr umowy: xxxxxxxxxx
Nr abonenta: xxxxxxxxxx

Oświadczenie o rozwiązaniu umowy numer xxxxxxxxxxx

W związku z otrzymaniem pisma z ofertą z dnia 25.03.2013 r. nie akceptuję zmian i rozwiązuję umowę nr xxxxxxxxx zgodnie z zapisami regulaminów. Powyższe oświadczenie skutkuje na koniec Okresu rozliczeniowego, w którym zostało złożone tj. w tym przypadku z dniem 30.04.2013 r.
Zobowiązuję się do zwrotu karty kodowej oraz dekodera u autoryzowanego przedstawiciela telewizji NC+. Proszę o wskazanie miejsca gdzie mam dokonać zwrotu najbliższego mego zamieszkania.
Informuję ITI Neovision Sp. z o.o. o odebraniu Wam prawa do dysponowania moimi danymi osobowymi i na podstawie art. 32, ust. 1, pkt. 6, 7, i 8 ustawy o Ochronie Danych Osobowych i proszę o niezwłoczne ich wykasowanie z baz danych ITI Neovision Sp. z o.o. i spółek powiązanych z dniem rozwiązania umowy tj. 30.04.2013 r.
Jednocześnie proszę o zaprzestanie kontaktowania się ze mną przez system telefoniczny w celu przedstawienia kolejnej oferty. Moja decyzja jest nieodwołalna.
Żądam natychmiastowego pisemnego potwierdzenia rozwiązania umowy na mój adres korespondencyjny listem poleconym lub przesyłką kurierską, potwierdzenia wykasowania moich danych osobowych z bazy danych wraz z rozliczeniem mojego wirtualnego konta abonenckiego zgodnego z umową.

Z poważaniem:

(Czytelny podpis) ……………

miejscowość
Dnia 02.04.2013 r.

Niniejsze oświadczenie zostało sporządzone w dwóch jednobrzmiących egzemplarzach po jednym dla każdej ze Stron.

Egz. nr 1 – adresat
Egz. nr 2 – ……………………
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napiszę pismo o rozwiązaniu umowy, ale jeszcze poczekam i zadzwonię do nich po niedzieli. Jeśli nie będą mieli dla mnie nic nowego, to chyba czas się z nimi pożegnać, a następnie jako nowy klient wziąć umowę na 12 m-cy.
Powrót do góry
admin
Site Admin

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam,

ja złożyłem pismo o rozwiązanie umowy jeszcze w lutym pod intermarhe i nawet nie pismo tylko kolesiowi podałem numer umowy on wszystko w bazie znalazł i wydrukował pisemko a ja tylko podpisałem. Wypowiedziałem bo mi się umowa skończyła i w ogóle postanowiłem przejść na jak najtańszą formę płatności bo ani nie mam czasu tego oglądać a i nie ma co oglądać na tych chłamowatych kanałach w których tylko seriale i reklamy. Mam teraz 3 miechy czekać za zakończeniem umowy... chciałem się dodzwonić na n linie czy na nc+ bo już sie pogubiłem co jest co... to czekałem 30 min.. i co i Pani stwierdziła ze źle się dodzwoniłem bo połączyłem sie z nc+ a nie n... robią z ludzi idiotów. Na FK mam jak byk numer telefonu.. ok wchodzę na n.pl - i co i pstro muszę kliknąć w reklamę bo nie ma innej opcji i przenosi mnie na ncplus.pl. Ludzie nie dajcie robić z siebie idiotów kto może niech rezygnuje, niech ten moloch zrozumie że klienci są elementem najważniejszym ich bytu a nie liczby i wykresy... zapraszam:

Ja już lubię a wy? https://www.facebook.com/antyncplus

i myślałem czekać do 1 maja bo mają być podobno jakieś pakiety Start+ ale ja to pitole... nie będą zemnie idioty robić. Biorę sobie polsat za 15 zł na miech i mam ich głęboko.
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 19:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://media2.pl/media/101667-UOKiK-stawia-zarzuty-ncplus-a-ncplus-wstrzymuje-wysylke-listow.html

Jeszcze wyjdą z tego jakieś czary a ci co wysłali wypowiedzenie mogą potem żałować Jęzor
Powrót do góry
klodol
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 19:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jutro mialem dzwonic do nich bo mowie nie doczekam sie tego swistka z C+ ale jak jak to przeczytalem o wstrzymaniu to ja tez sie wstrzymam jeszcze, to moze zmienia oferte na lepsza Jęzor
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 19:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

klodol napisał:
jutro mialem dzwonic do nich bo mowie nie doczekam sie tego swistka z C+ ale jak jak to przeczytalem o wstrzymaniu to ja tez sie wstrzymam jeszcze, to moze zmienia oferte na lepsza Jęzor

kłodol ja dopiero po 3 dniach się do nich dodzowniłem a koleś z infolinii nie bardzo umiał mi cokolwiek podpowiedzieć jak mu zadałem niewygodne pytania. Zaoferował mi tylko jeden pakiet .. a ci z punktu obok intermasze zaoferowali dwa droższy i tańszy Oczko

dla zainteresowanych zestawienie lig na jakich kanałach jaka liga

czy ktoś ma jakiekolwiek informacje czy Cyfrowy Polsat ma jakiekolwiek ligi piłkarskie w swoich programach ?? poza Eurosportem 2 bo tam liga niemiecka

Ostatnio zmieniony przez Kubek dnia Czw Kwi 04, 2013 19:48, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Jay
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 19:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety należę do tych szczęśliwców, do których N-ka nie raczyła wysłać żadnego pisma. Kpina! Zostawiłem kontakt na portalu nc+, bo dodzwonić się do nich nie sposób - trzeci dzień telefon milczy - kpina po raz drugi. Jutro piszę wypowiedzenie.
Powrót do góry
Sergio
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 20:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kubek pewny nie jestem, ale zdaje się że Polsat ma prawa do kilku meczów ekstraklasy i do ligi holenderskiej... Poza tym LM siatkarska.
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 20:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie ma co ukrywać oferta sportowa NC+ kładzie Polsat na łopatki. Ktoś gdzieś pisał o wykupieniu pakietu na Al-Jazzera Sport,10 kanałów sportowych,wszystkie najważniejsze ligi... ale bawić się w takie dodatkowe pakiety to bez sensu. Odnośnie akcji anty nc+ pisali w reuters ... pojawił się tam komentarz ... zarobki w Polsce 500 euro .. koszt tv 50 euro . zarobki za granicą 1200 euro .. koszt tv 30 euro Uśmiech ..

Szkoda że nie mam w bloku chętnego .. wtedy bym brał multiroom .. kwestia przeciągnięcia kabla i opłaty na pół Uśmiech
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 21:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay napisał:
Ja niestety należę do tych szczęśliwców, do których N-ka nie raczyła wysłać żadnego pisma. Kpina! Zostawiłem kontakt na portalu nc+, bo dodzwonić się do nich nie sposób - trzeci dzień telefon milczy - kpina po raz drugi. Jutro piszę wypowiedzenie.

Ja dostałem i liścik od nc+, jak również po zostawieniu nr telefonu skontaktował się ze mną przedstawiciel platformy, ale jego propozycja była dalece nieciekawa.

Pójdę chyba do punktu zapytać co oni mogą mi zaproponować...może coś się zmieniło.
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
[

Pójdę chyba do punktu zapytać co oni mogą mi zaproponować...może coś się zmieniło.

Idź idź może coś zaproponują
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziś czytałem gdzieś, że abonentów Cyfry+ chcieli włączyć w nowa platformę w drugiej kolejności, ale po tym całym cyrku wstrzymują się z tą operacją...
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 22:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, co wyprawia NC+ to istna kpina. Mieli ponad rok na przygotowania, a po starcie strona niepełna, brak regulaminów (czyli zamów, a my potem w regulaminie dopiszemy co kupiłeś...), infolinia praktycznie nie działa....
Błąd na stronie (poprawiony po 2 dniach), do Universe+ za 59 dawali całą paczkę C+ do końca kwietnia, obok gwiazdka i na dole info, że potem opłata 20zł, czyli cala paczka C+ za 20zł, dopiero potem dopisali, że 20zł za C+Family1/2...
Oferta programowa całkiem dobra, z wyjątkiem KANAŁÓW NIEGWARANTOWANYCH, których jest prawie 20, najważniejsze to Eurosport 1 i 2, mogą w każej chwili wyłączyć, bez prawa do wypowiedzenia!!!
Oferta cenowa to kpina. Mam C+Optimum z multiroomem za 77zł (o HBO, Cinemax i Filmbox na 5 miesięcy "nie wspominając", to cena dla nowych - na przedłużenie ludzie otrzymywali cenę o 15zł niższą), teraz "oficjalna promocyjna" cena to 119zł (bez multiroom), OK doszło kilka ciekawych kanałów (jak dla mnie Discovery Historia, Nsport, MGM), doszły prawa z NPremium, rozumiem, że musi być drożej ale kilkanaście kanałów staje się niegwarantowanymi, więc dołożenie kanałów i praw w pewnej części się znosi. Rozumiem podwyżkę o kilkanaście złotych, czyli w moim przypadku z 77 na 89-94zł ale to co oferują to kpina.
Burdelu ciąg dalszy, w dziale: "Szczegółowe warunki Opcji dodatkowych i Kolekcji" na stronie NC+ był wpis o nowych pakietach: "Start+" i "Canal+Comfort", nie było informacji o zawartości, miało się wyjaśnić na dniach, a tu... wykasowali ofertę... czyżby pisali na kolanie?????
Wejdźcie na NC+, na dole w dokumenty, tam w dziale "Szczegółowe warunki Opcji dodatkowych i Kolekcji" są:
1.Szczegółowe warunki świadczenia Opcji dodatkowej HBO
2.Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu CANAL+ Platinum
3.Szczegółowe warunki świadczenia Pakietu CANAL+ Platinum+ HBO

Z pkt1 wynika, że cena HBO (bez promocji) wynosi 25zł (jak dołączasz do pakietu bez zobowiązania)
Z pkt 2 wynika, że cena pakietu Canal+Platinum wynosi 179zł (bez promocji)
Z pkt 3 wynika, że cena pakietu Canal+Platinum+ HBO wynosi 229zł (bez promocji)

Więc biorąc pakiet z pkt 2 za HBO płacisz +25zł (bez zobowiązania)
Biorąc pakiet 3 zobowiązujesz się do utrzymania HBO do końca okresu minimalnego i płacisz 50zł.

Zeby była jasne, wszystkie ceny zawarte w dziale "Szczegółowe warunki Opcji dodatkowych i Kolekcji" są cenami bez promocji.

To taki mój początek w dyskusji, jutro postaram się dopisać więcej...

NAJWAŻNIEJSZ KWESTIA, WYSYŁAĆ WYPOWIEDZENIA!!!
Powrót do góry
krzychutir
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 22:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jay napisał:

i na razie nie wyślę poczta trzyma listy do odwołania piszą o tym na FB
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Kwi 04, 2013 23:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

krzychutir napisał:
Jay napisał:

i na razie nie wyślę poczta trzyma listy do odwołania piszą o tym na FB

Wstrzymali listy dla abonentów Canal +
Do abonentów N-ki powinny już dawno dotrzeć.
Powrót do góry
Kubek
Ciężki przypadek
Ciężki przypadek

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 06:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://platformysatelitarne.blogspot.com/2013/04/czy-wiesz-ze-czyli-kruczki-i.html

coś o czym pisał Marian_ .. kanały niegwarantowane
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Kwi 05, 2013 12:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ponawiam pytanie...ktoś już się zdecydował na wypowiedzenie umowy??

Okazuje się, że Francuziki z zarządu idą w zaparte i nadal uważają, że Polak jest ciemny i można go wydymać z kasy.

Do tej pory Liga mistrzów była pokazywana w nSport. NSport można było już mieć za około 50zł/m-c. Teraz jak donosi prasa od najbliższego wtorku [ćwierćfinały] najciekawsze mecze będzie pokazywał Canal + sport [dostępny w ofercie nc+ od 119zł/m-c]
NSport dostanie ochłapy w postaci gorszych medialnie spotkań.
I od najbliższego wtorku to już będzie norma
Canal + jako wiodąca stacja sportowa
NSport jako drugorzędna stacja sportowa. Nie zdziwię się, jeśli za jakiś czas wogóle zniknie z oferty.

Ja nie na takie warunki się zgadzałem. Dymać się nie dam. Wzór rozwiązania umowy już ściągnąłem i w poniedziałek idzie pocztą do centrali.
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Sob Kwi 06, 2013 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam coraz większe przekonanie, że to "naciągactwo".
5 kwietnia wyłączono trzy kanały z paczki Canal+ (gol,weekend,3d), uruchomiono nowe kanały (film2,weekend1/2).
Żeby była jasność, nie zmieniono nazw, część wyłączono, inne włączono (jako nowe kanały). To, że włączono je na jakiś czas (cholera wie, czy na miesiąc, czy na dłużej) oznacza, że włączono je promocyjnie.... czyli wyłączenie ich (w naszym pakiecie kanałów gwarantowanych ich nie ma) nie uprawnia do wypowiedzenia umowy. Umowę można wypowiedzieć teraz w związku z usunięciem C+Gol,Weekend i 3D.
Akcja jest zwykłą zagrywką NC+, wyłączamy kanały, w zamian PROMOCYJNIE włączamy nowe kanały, abonent zamotany nie zdaje sobie sprawy z obrotu spraw (że połowę pakietu premium wyłączono), po okresie promocji nowe kanały wyłączamy i za późno na wypowiedzenie... i wtedy propozycja migracji bez prawa wypowiedzenia.
Jeszcze dziś idzie mail z zapytaniem odnośnie tej kwestii.

Druga kwestia, Canal+family, cała ekstraklasa leci na tym kanale (oprócz 1-2 transmisji, te na Nsport), patrząc na zagrywki tej platformy myślę, że to podpucha, by brać Canal+silver, po sezonie mecze (ciekawsze) przejdą na C+sport i kicha z oglądania (a wtedy oferta dokupienia Platinum za 40zł).
Mimo, że nasza liga w porównaniu z PS, czy LL to cienizna, to wielu ogląda ją z większym zainteresowaniem niż te zachodnie.
Powrót do góry
Pax1
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 06:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jestem pewien, że wszyscy, którzy obecnie przedłużą umowę na zasadach narzuconych przez NC+, na tym stracą. Lepiej wysłać wypowiedzenie i czekać.
[...]
Longina Kaczmarek, szczeciński rzecznik praw konsumenta – Przede wszystkim chodzi o to, że klienci nie chcą się godzić na jednostronną zmianę warunków umowy – mówi – Abonentom NC+ radzę wystosować pismo, w którym żądają realizacji warunków dotychczas obowiązującej umowy. Podpisywanie nowej umowy na takich warunkach, jakie są obecnie proponowane, narusza dobre obyczaje i dobro konsumenta.
Powrót do góry
pebek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 09:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli ktoś ma konto na Facebooku to polecam obserwować ten profil: https://www.facebook.com/antyncplus
Ta strona skupia prawdopodobnie największą liczbę przeciwników nc+

Z linków, które wrzuca administracja tej strony wynika, że w ciągu paru dni będzie nowa oferta, a więc być może sytuacja unormuje się w końcu Oczko
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: