« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Nabór / Turek / Korupcja

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Turek i okolice
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sprawiedliwy16108
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 13:16    Temat postu: Nabór / Turek / Korupcja Odpowiedz z cytatem

z dniem 09.01.2015 roku skończyło się postępowanie kwalifikacyjne na strażaka w PSP w Turku (wielkopolska) w którym brałem udział i przez cały czas byłem dość wysoko ( aż do ostatniego etapu)..

to jak wyglądał ten nabór - nie da sie opisać !! to była totalna korupcja i patologia.. to co władze owej jednostki (komendant, zastepca komendanta itd) zrobiły z kandydatami najlepszymi - to jest jakiś dramat !! najchętniej bym to gdzies zgłosił - ale tylko pytanie - gdzie i komu ?!?!

wejdźcie na stronę - www.straz.turek.pl - w zakładkę służba w PSP - po kolei w każdy z etapów naboru i powiedzcie mi - jak mogą być takie rożnice punktowe na rozmowie kwalifikacyjnej?!!? niektórzy dostali po 2... po 5 pkt z rozmowy.. a swoim PUPILOM dali po 25.. 26 punktów z rozmowy... wszystko było wyliczone co do punkcika !! i na ostatnim etapie te słabiaki wyprzedziły tych najlepszych !!! powiedzcie mi w jakim kraju my żyjemy ?! po co sie starać ??

najlepsi wylądowali na dnie po ostatnim etapie... a PUPILE bez żadnych uprawnień wylądowali na samej górze !!

nie kryli się z niczym !! tragedia !!
najbardziej skorumpowana jednostka PSP jaką znam !!
mam nadzieję, że temu komendantowi ktoś się w końcu dobierze do dupy !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
K!bel
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Sob Sty 10, 2015 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehhehehehe To jet Polska. System samowolka. Takie procedery dzieją się i będą się dziać. Zwłaszcza na państwowe stanowiska...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Sty 12, 2015 14:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Toś się obudził Uśmiech
Niestety takie są realia.
Rączka rączkę smaruje!
A zmowa cenowa na stacjach to co?
Jest wiele takich przypadków Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 14:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pewnie ci faworyzowani mają nazwiska podobne do swoich wyżej już postawionych, zasłużonych "kolegów".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Turek i okolice Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: