« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Turek Tworzy Muzę - opinie, sugestie, feedback.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pią Lip 31, 2015 17:59    Temat postu: Turek Tworzy Muzę - opinie, sugestie, feedback. Odpowiedz z cytatem

Cześć Wam.

Temat zakładam ponieważ zdecydowałem się wystartować z podcastem poświęconym muzykom z Turku. Dziś w sieć puściłem zapowiedź, która pokazuje mniej więcej jak to będzie wyglądać. Podcast będzie miał formę uprzednio nagranej audycji radiowej z jinglami, moją gadką i w końcu samą muzyką.

Utwory na pierwszy odcinek mam już przygotowane i myślę, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Będzie sporo rapu, trochę brzmień gitarowych i odrobina rzeczy niestandardowych, które będą wymykać się wszelkiego rodzaju klasyfikacjom gatunkowym.

Podcast będzie cykliczny, ale też ciężko mi powiedzieć jak często będzie się ukazywał. Dużo zależy od odbioru wśród lokalnej społeczności i mojego wolnego czasu. Audycja będzie dostępna zarówno do odsłuchu online jak i pobrania za free.

W temacie liczę na komentarze co do samej audycji i jakieś sugestie co do zmian czy pomysłów, które wzbogacą podcast. Sam mam kilka pomysłów na rozszerzenie formuły, ale to jeszcze nie teraz.

Oto zapowiedź pierwszego odcinka:
TUREK TWORZY MUZĘ - ODCINEK 1 (ZAPOWIEDŹ)

Dla posiadaczy Fujzboka fanpejdż do lajkowania:
https://www.facebook.com/TurekTworzyMuze
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Sie 17, 2015 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki za zainteresowanie. To motywuje Jęzor Tak zupełnie poważnie, dziś miał premierę pierwszy odcinek podcastu. Tracklista prezentuje się następująco. Numery starałem się podzielić na bloki gatunkowo-tematyczne. Opinie mile widziane.

01. Colabo_Racja - Beef z Życiem
02. 1SMACK - Tego Słuchają Dzieci (feat. Mały Szu)
03. Killer STP - Zanim Stracisz
04. JEDNA DRUGA - Głośno i Wyraźnie (feat. Świder)
----
05. Switchface - Memento Vivere
06. Kristina Sky & Randy Boyer feat. Shyboy - Welcome To The Future ( Oxygen Shadow Bootleg Remix)
---
07. 4 a.m. - Bajka
08. Cookie Break - Unspoken
09. Cygański Wiatr - Jawne Kpiny
10. Darkveil - Nić Przeznaczenia: Część II
11. RAY - Sam
---
12. Robert Jaworski, Ewelina Chypś - Od Turka
13. Jakub i Michał Sulkowscy, Magdalena Guzik - Oj Dana Dana
14. Hator - Matuś moja matuś

Audycji można posłuchać poniżej:
https://www.mixcloud.com/TurekTworzyMuze/turek-tworzy-muzę-odcinek-1/ (przeklejcie całość adresu do przeglądarki)

Natomiast pobrać na dysk można stąd.
Powrót do góry
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Pią Sie 28, 2015 04:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie propsuję inicjatywę. Liczę, że przyjmie się dobrze w Turku i okolicach.
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sztuka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: