« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kryzys migracyjny
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za przyjęciem muzułmańskich imigrantów do Polski?
Tak
7%
 7%  [ 2 ]
Raczej tak
3%
 3%  [ 1 ]
Nie mam zdania
7%
 7%  [ 2 ]
Raczej nie
10%
 10%  [ 3 ]
Nie
71%
 71%  [ 20 ]
Wszystkich Głosów : 28

Autor Wiadomość
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 06:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeczytałam jeszcze raz dokładnie (zawsze staram się to robić) i ni w ząb nie mogę tam znaleźć słów, a tym bardziej "podkreśleń i nacisków" na temat luźnego traktowania. Dostrzegłam za to użycie słowa "może", ale to zauważyłam już za pierwszym razem i stąd w swojej odpowiedzi nie stwierdziłam, że jesteś o tym przekonany, ale zapytałam, czy Ciebie to przekonuje. W czym problem? Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Mar 23, 2017 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiadomość jedna pod drugą, ale dziś udaremniono kolejny zam..., pardon, incydent terrorystyczny - tym razem w Antwerpii. Sprawca, o iście belgijskim imieniu Mohammed, próbował wjechać w tłum ludzi przebywających na popularnej handlowej ulicy, w samochodzie odnaleziono m.in. broń i pojemnik z niebezpieczną substancją.

Źródło (wpolityce.pl) - podaję akurat to, bo oprócz samej informacji znajdują się tam odnośniki do wpisów na twitterze autorstwa dziennikarzy zachodnich mediów

Natomiast co do wczorajszego incydentu w Londynie, którego sprawcą był pan o rdzennie brytyjskim imieniu Khalid - podano do wiadomości, że jedną z poszkodowanych osób jest Polak.

Coś entuzjaści multi-kulti mają pecha... kolejne dwa ataki i znowu zamachowcami okazują się przybysze z rejonów islamskich. Pewnie to przypadek, wszak - jak wiadomo - terroryzm nie ma wyznania i nie można go w żaden sposób łączyć z islamem czy muzułmańską imigracją. Zastanawiam się, czy ludzie, którzy głoszą takie teorie, faktycznie w nie wierzą...
Powrót do góry
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 13:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tak, ten islamista imigrant urodził się jako Adrian Russel

http://natemat.pl/204433,jaki-z-niego-khalid-masood-zamachowiec-z-londynu-w-boze-narodzenie-1964-roku-urodzil-sie-jako-adrian-russel

"...i co ty na to powiesz" ??
masz pecha
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 16:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A co miałabym powiedzieć?

Cytat:
Dziś śledczy zakładają, iż to właśnie podczas kolejnych odsiadek zaraził się radykalnym islamem i zmieniał w terrorystę Khalida Masooda

Źródło jw.

Jedyne, co zmienia się w stosunku do mojej poprzedniej wypowiedzi, to fakt, że ten człowiek nie jest przybyszem (o ile natemat.pl podaje sprawdzone informacje), nie zmienia się natomiast to, co w tej sprawie najistotniejsze, czyli fakt powiązania zamachowca ze środowiskiem islamskim.

To aż taka kolosalna różnica, czy terrorysta przyjeżdża do Europy z zewnątrz jako islamista, czy staje się nim na terenie kontynentu? Nadal twierdzę, że to raczej zwolennicy multi-kulti mają "pecha" - bo, jakkolwiek byś na sprawę nie patrzył, nadal, po raz kolejny (który to już? - liczysz?) sprawca ataku ma silny związek z islamem, a podobno wiązanie zagrożenia terrorystycznego z tą religią jest nieuprawnione, rasistowskie, ksenofobiczne i tak dalej.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Islamiści nie mają takich skrupułów: dla nich nie jest ważna jakaś ksenofobia, rasizm, ważne że jesteś niewiernym, a więc masz rangę poniżej świni i wolno cię opluć, zgwałcić, zabić, ku chwale allaha i własnej. A to, że dajesz sie nabrać, to znaczy że jesteś wg nich kretynem, a więc na zasługujesz na nic dobrego.

Jak wygląda kulturowe ubogacecenie Europy islamistami?
Oto obrazek z wczoraj z Niemiec:
https://www.youtube.com/watch?v=22_grr55V04

Ostatnio zmieniony przez polonus dnia Pią Mar 24, 2017 18:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zaraz, zaraz...czyli teraz zwolennikiem multi-kulti jest także rdzenny mieszkaniec jakiegoś kraju, jeżeli nie jest wyznawcą dominującej religii w tym kraju????

czy mam przez to rozumieć, że nawet jeśli jestem polskim obywatelem a moja rodzina jest rdzennie polską (o ile zdołałem do tego się dokopać od co najmniej 8 pokoleń) to przez fakt, że jestem ateistą to nie jestem polakiem???????nie zasługuję na szacunek? nie przysługują mi wolności zagwarantowane dla "prawdziwych polaków katolików"??

zakażesz mi przejść na islam?? dasz pod nadzór służb jako potencjalnego terrorystę???....

polonus - czy ty 2 posty wcześniej nie napisałeś tego samego o katolikach??? że możesz islamistę zabić, rozpruć,zgwałcić itp tylko dlatego, że twoja religia jest wolą bożą, a oni to samo zło??...miałeś wtedy jakieś skrupuły??

poza tym..,dość tej hipokryzji chrześcijaństwa jako miłującej wszystkich religii...chyba, że w teorii...sam jesteś tego najlepszym przykładem
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli 8 pokoleń wcześniej twój pradziad był Polakiem, to nie znaczy że ktoś z jego następców nie mógł się wyprzeć, wyrzec polskości. Niektórzy uważają np., że polskość to nienormalność.
I wcale nie trzeba do tego mieszać religii.

Ostatnio zmieniony przez polonus dnia Pią Mar 24, 2017 18:17, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak zdołałem zdefiniować twoje poglądy to według ciebie polskość definiuje się poprzez katolicyzm...

co to znaczy wyparcie się polskości według ciebie??...
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest wielu katolików, którzy nie są Polakami.
Jest wielu Polaków, którzy nie są katolikami.

Kolejna migawka multi-kulti z Niemiec:
https://www.youtube.com/watch?v=jAf79Wd1Pn0

Wybuch jest tylko kwestią czasu i to w kulturalnych Niemczech.

Ostatnio zmieniony przez polonus dnia Pią Mar 24, 2017 18:19, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to jak mam się wyprzeć polskości? łatwo rzucać takie puste teksty, trudniej je zdefiniować i wypełnić treścią

mam taką fantazję, że podoba mi się imię sulejman - nadam takie dziecku, albo sam takie przyjmę...to już nie jest rdzennie polskie imię (a właściwie to jakie jest? anna? magorzata? - chyba jednak nie) i przez ten fakt staję się islamistą lub niepolakiem? litości!
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy wyrzekają sie swojej płciowości, jak Krzysztof Bogdan Bęgowski, znany bardziej jako Anna Grodzka i czynił to przepoczwarzenie w Bangkoku, to z wyparciem polskości chyba są mniejsze problemy - nie potrzeba chirurga, wystarczy prawnik.

Dla odmiany obraz multi-kulti w Szwecji, wrzeczowej relacji odważnej Szwedki:
https://www.youtube.com/watch?v=VpAKQU-71uI

Okazuje się, że nawet w Szwecji też są ludzie, którzy nie ulegli polpopowi...

Ostatnio zmieniony przez polonus dnia Pią Mar 24, 2017 18:56, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzmen napisał:
zaraz, zaraz...czyli teraz zwolennikiem multi-kulti jest także rdzenny mieszkaniec jakiegoś kraju, jeżeli nie jest wyznawcą dominującej religii w tym kraju????

czy mam przez to rozumieć, że nawet jeśli jestem polskim obywatelem a moja rodzina jest rdzennie polską (o ile zdołałem do tego się dokopać od co najmniej 8 pokoleń) to przez fakt, że jestem ateistą to nie jestem polakiem???????nie zasługuję na szacunek? nie przysługują mi wolności zagwarantowane dla "prawdziwych polaków katolików"??

zakażesz mi przejść na islam?? dasz pod nadzór służb jako potencjalnego terrorystę???....

Naprawdę bardzo chciałabym Ci odpowiedzieć na tę wiadomość, ale ni cholery nie mogę załapać o co Tobie chodzi.

Jakim cudem wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi, że definiuję polskość przez katolicyzm i że zwolennikiem multi-kulti jest automatycznie ktoś, kto nie jest chrześcijaninem? Gdzie pisałam o zakazie przechodzenia na islam?

Stawiasz sprawę tak, jakby ktoś tutaj wnioskował o związku sprawcy z islamem na podstawie nieeuropejskiego imienia, co jest bzdurą, bo nawet portal natemat.pl (który ciężko podejrzewać o jakieś prokatolickie sympatie) podał, że ten człowiek przeszedł na islam, czyli stał się muzułmaninem. I właśnie to przesądza o islamistycznym charakterze ataku, a nie imię.

Apelowałam już kiedyś - mniej emocji, więcej dokładnego czytania.

Ostatnio zmieniony przez Małgosia dnia Pią Mar 24, 2017 19:13, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 18:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, że jazzmen cały czas nie możesz strawić
że przez fakt zmiany imienia z x na y ten zamachowiec został zakwalifikowany jako islamista.
On stał się nim jak napisano, przez "zarażenie islamem", czyli przez przyjęcie poglądów islamu, a zmiana imienia była tego konsekwentnym następstwem. Podobnie jak to miało miejsce z panem Bęgowskim, najpierw musiał "zarazić się potrzebą zmiany płci", przyjął tę ideę, zrealizował praktycznie, a następnie zmienił imię.
Nie można mylić przyczyny ze skutkiem i pomijać fakty.

Jak ważny jest dla islamistów fakt "zarażania islamem" innych, wystarczy obejrzeć ten film:
https://www.youtube.com/watch?v=ld_uTuHWFU8
Wielu po to tu przybywa i mamy dzięki nim (za co dzięki?) takich przechrzczonych na islam idiotów, jak terrorysta londyński i wielu innych czekających w kolejce, na miasto X, w państwie Y, w terminie T, zwiedzionych, bo podobnie jak tego naiwniaka z Londynu, zamiast obiecanych 72 dziewic i chwały allaha, czeka go... niespodzianka.... piekło, a więc cel szatana.
Nietrudno wydedukować, że jest on twórcą tej ideologii.

Chociażby z tych względów obecność tych intruzów jest dla Europy zgubna.

To, że islamiści sami nie potrafią zrozumieć swych złych celów wynika z ich zaślepienia i debilizmu.
A ich debilizm ma swoje źródło:
https://www.youtube.com/watch?v=JFNtqLVO290

Ostatnio zmieniony przez polonus dnia Pią Mar 24, 2017 20:49, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pią Mar 24, 2017 20:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne przesłanie daje ten mądry człowiek, były islamista i ofiara islamistów:
https://www.youtube.com/watch?v=h6viZhG1CtY

Słowa tego człowieka: "za dobre czyny się złem odpłaca" i ich konsekwencje - można odnieść nie tylko do relacji islamu ze światem, ale do sytuacji, gdzie strach jednych, obojętność drugich i przyzwolenie popleczników ciemiężcy, mających z tego wymierne korzyści - paraliżuje działania obronne całej grupy ludzi, a świadectwo prawdy głoszone przez nielicznych odważnych jest tłumione (ignorowane, ośmieszane, podważane) przez te trzy wcześniej wymienione grupy ludzi, przez co wzmaga się oddziaływanie prześladowcy na tych ostatnich i później kolejne grupy.
Czyż takich sytuacji nie jesteśmy świadkami w państwowych instytucjach, zakładach pracy, a nawet rodzinach.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus napisał:
Niektórzy wyrzekają sie swojej płciowości, jak Krzysztof Bogdan Bęgowski, znany bardziej jako Anna Grodzka i czynił to przepoczwarzenie w Bangkoku, to z wyparciem polskości chyba są mniejsze problemy - nie potrzeba chirurga, wystarczy prawnik.

Dla odmiany obraz multi-kulti w Szwecji, wrzeczowej relacji odważnej Szwedki:
https://www.youtube.com/watch?v=VpAKQU-71uI

Okazuje się, że nawet w Szwecji też są ludzie, którzy nie ulegli polpopowi...

nie odpowiedziałeś.
czy przez zmianę imienia na sulejman wyparłem się polskości??
a czy przez przyjęcie żydowskiego imienia maria, czy tam anna jestem polakiem??

czy tak to według ciebie działa?

zatem przez fakt przyjęcia żydowskiego imienia jesteś żydem..brawo po raz kolejny
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:

Naprawdę bardzo chciałabym Ci odpowiedzieć na tę wiadomość, ale ni cholery nie mogę załapać o co Tobie chodzi.

Jakim cudem wywnioskowałeś z mojej wypowiedzi, że definiuję polskość przez katolicyzm i że zwolennikiem multi-kulti jest automatycznie ktoś, kto nie jest chrześcijaninem? Gdzie pisałam o zakazie przechodzenia na islam?

Stawiasz sprawę tak, jakby ktoś tutaj wnioskował o związku sprawcy z islamem na podstawie nieeuropejskiego imienia, co jest bzdurą, bo nawet portal natemat.pl (który ciężko podejrzewać o jakieś prokatolickie sympatie) podał, że ten człowiek przeszedł na islam, czyli stał się muzułmaninem. I właśnie to przesądza o islamistycznym charakterze ataku, a nie imię.

Apelowałam już kiedyś - mniej emocji, więcej dokładnego czytania.

chodzi o "bardzo rdzenne" brzmienie imion i nazwisk na uzasadnienie swojej bardzo rdzennej tezy.

mam na imię sulejman. jestem polakiem (nawet z zydowskimi imionami w rodzinie FUJ!!)w 8 pokoleniu. i co z tego??
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 16:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nic z tego, co miałoby być?

Słów o "rdzennych" imionach użyłam w celu podkreślenia, że znów sprawcami ataku na Europejczyków okazali się islamiści - po prostu, zamiast pisać wprost, że "znów byli to islamiści", posłużyłam się tą nieco ironiczną frazą o imionach. Myślałam, że będzie to w ten sposób zrozumiałe, widocznie nie było.

Tak że już gwoli uporządkowania - od samego początku chodziło mi o to, że zamachowcy byli islamistami (co w tym konkretnym przypadku pokrywa się z brzmieniem ich imion), a nie o imiona same w sobie.

Imię samo w sobie nie ma nic do rzeczy - Izaak może być chrześcijaninem, a Ziemowit może przejść na islam, tutaj pełna zgoda, nie ma nawet o czym dyskutować i spierać o rzeczy oczywiste.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

okazało się jednak, że to nie byli "rdzenni" islamiści, tylko "rdzennie" islamistyczny brytyjczyk...oczywiście, uznałaś , że to w twojej wypowiedzi nie miało żadnego znaczenia...co jednak moim zdaniem przez danie do zrozumienia, że przez samo imię można być "złym" ma znaczenie
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 16:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyjmuję do wiadomości, że tak to odczytałeś, ale ja nie miałam niczego takiego na myśli - po prostu się nie zrozumieliśmy.

W tej dyskusji kluczowe dla mnie jest to, że mamy do czynienia z kolejnym islamistycznym zamachem w Europie - i w tym kontekście nie jest dla mnie najważniejsze, czy sprawca urodził się w kraju muzułmańskim i przyjechał na kontynent jako muzułmanin, czy też urodził się w Europie jako niemuzułmanin i dopiero potem przyjął islam.

Istotą problemu jest to, że po raz kolejny terrorysta okazał się islamistą - a to, kiedy/jak się nim stał, jest według mnie kwestią drugorzędną, natomiast to, jak ma na imię, w ogóle nie gra roli. Nigdy nie przyszło mi do głowy, aby wydawać sąd o człowieku na podstawie jego imienia.
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 17:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

problemem nie jest islam jako taki, tylko każda religia.
jakoś nie słyszałem o terrorystycznych atakach ateistów - a wiem, o czym pisałem wcześniej - o ponoć nieistotnych i marginalnych atakach terrorystów katolickich

w tym sensie wyznawana religia nie ma żadnego znaczenia. każda jest zła i rodzi nienawiść
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 17:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest Twoja opinia, do której masz prawo, rozmawiajmy jednak o faktach.

Primo - ja nie stwierdziłam, że ataki katolickie są "nieistotne i marginalne", przeciwnie - chyba ze trzy razy podkreśliłam, że terroryzm to terroryzm, niezależnie od osoby sprawcy i jego motywacji. Stwierdziłam jedynie, że terroryzm IRA (podobnie jak np. ataki palestyńskie w Izraelu) jest innym problemem niż obecny terroryzm islamski w Europie, to zdanie podtrzymuję, ale pisałam już wyżej, że nie wartościuję terroryzmu na lepszy i gorszy według klucza religii wyznawanej przez sprawcę.

Drugie primo - jak rozumiem, wracamy do kultowego "terroryzm nie ma wyznania"? Znów - rozmawiajmy o faktach. Ile spośród zamachów terrorystycznych dokonanych w Europie, powiedzmy na przestrzeni ostatnich 5 lat, było dokonanych przez islamistów? Albo odwrotnie - w ilu procentach sprawcami nie byli muzułmanie?

Widzisz, coś mi się nie zgadza w tej tezie, że w kontekście terroryzmu każda religia jest tak samo szkodliwa - skoro tak miałoby być, dlaczego za zdecydowaną większość współczesnych zamachów terrorystycznych w Europie (jedynie pojedyncze ataki nie miały związku z islamem) odpowiadają muzułmanie?
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Pon Mar 27, 2017 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzmen napisał:
jakoś nie słyszałem o terrorystycznych atakach ateistów - a wiem, o czym pisałem wcześniej - o ponoć nieistotnych i marginalnych atakach terrorystów katolickich

w tym sensie wyznawana religia nie ma żadnego znaczenia. każda jest zła i rodzi nienawiść

To masz baaaardzo selektywną pamięć historyczną, że
nie słyszałeś o terroryzmie stalinowskim, trockistowskim i wielu wzorujących się na ideach marksistowskich, opartym na bezprzykładnych atakach ateistów, w wyniku których zginęło setki milionów ludzi? Odbywało się to na nadbudowie ateistycznej ideologii, na bazie wezwań przywódców ateistycznych, przy pomocy ateistycznej propagandy, za narzędzia zbrodni mających posłusznych wyhodowanych ateistycznych i nieateistycznych sterroryzowanych oprawców.
Tam dopiero była i jest nadal skrajna nienawiść do ludzi...

Wystarczy obecnie przeczytać wiele forów, aby przekonać się jak spektakularne seanse nienawiści kierują ateiści w stosunku do ludzi wierzących.
Wystarczy, że temat będzie dotyczył kościoła, a nawet niekoniecznie, to zawsze wśród komentatorów znajdą się ateiści gotowi do generowania i emitowania swojego jadu wobec katolików.
Chrześcijanie są najbardziej prześladowaną religią - ginie ich rocznie ponad 100 tys., tylko ze względu na swoją wiarę.
Media jakoś tego terroru, dziwnym zbiegiem okoliczności, nie nagłaśniają.
Powrót do góry
smack
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Mar 28, 2017 11:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jazzmen napisał:
jakoś nie słyszałem o terrorystycznych atakach ateistów

Jasne, terror komunistyczny tylko udawał, że dąży do ateizacji społeczeństwa, a tak naprawdę pewnie promował wartości chrześcijańskie lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
polonus

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niektórzy liczą na to, że lata komuny oraz poprawności politycznej zrobiły swoje i nikt nie ośmieli się wyłamać z jedynie słusznej linii pomijając prawdę i fakty.
Na szczęście ludzie budzą się z letargu lenistwa i tchórzostwa otwarcie głosząc prawdę. Nie tylko w Polsce.

Czy możemy być głusi na ostatnią wypowiedź tureckiego prezydenta sprzed kilku dni w Ankarze, po tym jak zablokowano udział jego wysłanników w udziale w kampanii na Zachodzie:
Cytat:
"Jeśli nadal będziecie się tak zachowywać, żaden Europejczyk, żaden człowiek na Zachodzie czy gdziekolwiek na świecie nie będzie mógł jutro bezpiecznie i spokojnie zrobić kroku na ulicy"

Zauważmy, że teraz Europa jest w impasie, gdzie każde wyjście jest złe:
1) Jeśli będziemy przeciwni ekspansji islamistów na Europę, to czeka nas terror z ich strony - patrz powyższy cytat.
Z drugiej strony:
2) Jeżeli będziemy nadal pozwalać na ich ekspansję (przyjmować kolejne tabuny nachodźców),
to islamiści zdobędą nas demokratycznie, po wcześniejszej gehennie rozbojów, gwałtów i morderstw,
przy biernej postawie organów bezpieczeństwa, aby nie narazić się na islamofobię.

Mamy więc tę niebezpieczną sytuację:
a) przez głupotę polityków europejskich z AM na czele wspieraną przez główne media;
b) przez naiwność udzielania pomocy biednym i poszkodowanym;
c) przez świadome działanie kolaborantów, zdrajców;
d) w wyniku szantażu politycznego i gospodarczego.

Odpowiedź pozostawiam do wyboru.

==================================
"...i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli" (Jn 8:32)
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sro Mar 29, 2017 09:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/rzeczpospolita-syryjczycy-nie-chca-byc-uchodzcami-w-polsce/wzvxhsz
Cytat:

"Rzeczpospolita": Syryjczycy nie chcą być uchodźcami w Polsce
Fundacja Estera wraz z rządem Ewy Kopacz sprowadzili do Polski 50 rodzin syryjskich chrześcijan. Według ustaleń "Rzeczpospolitej" w naszym kraju nie mieszka już żadna z nich. Co więcej, jedna rodzina wystąpiła o uchylenie statusu uchodźców, ponieważ blokuje on możliwość otrzymania zasiłków w Niemczech. - To kpina z nas wszystkich - komentują urzędnicy.

Bez komentarza.

Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 13:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szantaż Merkel i jej sługusów się wzmaga:
Cytat:
Polska i Węgry otrzymają na jesieni ultimatum w sprawie przyjęcia uchodźców - napisał brytyjski dziennik "The Times", powołując się na źródła w Unii Europejskiej. Według gazety, oba kraje mogą w przypadku odmowy spotkać konsekwencje finansowe.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/times-polska-i-wegry-otrzymaja-ultimatum-w-sprawie-uchodzcow/ns4ps42

Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Wto Kwi 04, 2017 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cóż, widocznie UE marzą się kolejne "-exity".

Nie mam wątpliwości, że jeżeli Unia rzeczywiście zacznie agresywnie, za pomocą przymusu zmuszać kraje członkowskie do przyjęcia imigrantów z Bliskiego Wschodu/Afryki Północnej mimo dodatniej korelacji między radykalnym islamem a wysokim poziomem zagrożenia terrorystycznego i mimo faktu, że nie istnieje żaden realny sposób na skuteczną weryfikację osób przybywających do Europy w ramach fali imigracyjnej, wśród obywateli państw należących do UE będzie wzrastać liczba zwolenników pożegnania z Brukselą - i to nie tylko na Węgrzech czy w Polsce.

A kiedy ta liczba osiągnie odpowiednio wysoki poziom, partie polityczne zrobią z tzw. eurosceptycyzmu swój sztandarowy postulat, z którym pójdą do wyborów. W rzeczywistości polskiej pięknie było/jest to widać na przykładzie 500+ - najpierw opozycja huczała, jak wielkie jest to zagrożenie dla budżetu, a później, gdy zobaczyła entuzjazm odpowiednio dużej grupy wyborców dla tego programu, zaczęły się licytacje "kto da więcej"... byle zgarnąć elektorat. Nie sądzę, aby w przypadku ewentualnego wyjścia Polski z UE, gdyby ten pomysł znalazł poklask wśród znaczącej części wyborców, stało się inaczej - wtedy będzie wyścig, kto wyjdzie z Unii szybciej i bardziej.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 10:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejna dobra wiadomości dla entuzjastów zbliżenia międzykulturowego:
Cytat:
Szef Parlamentu Europejskiego: do Europy może napłynąć 30 mln imigrantów z Afryki

http://www.pch24.pl/szef-parlamentu-europejskiego--do-europy-moze-naplynac-30-mln-imigrantow-z-afryki,50595,i.html

A może szef PE też jest zwolennikiem teorii spiskowych?
Z tego samego źródła:
Cytat:

Wśród najważniejszych problemów Czarnego Lądu Tajani wymienił pochłanianie terenów rolnych przez pustynie, ogromną biedę oraz działania terrorystów spod znaku Boko Haram, którzy „prześladują chrześcijan i umiarkowanych muzułmanów”.
(...) Tajani mówił też o swoim „rozumieniu Europy”. Wskazał na wspólnotę cywilizacji. - Europa jest wówczas, gdy słucham Beethovena lub Mozarta albo czytam Moliera. To nasza mowa, to rzeczywistość, to możliwość swobodnej wypowiedzi. To także nasz chrześcijański fundament. Obojętnie, gdzie jesteśmy - w Berlinie, Sztokholmie czy w Lizbonie - wszędzie znajdziemy kościół - stwierdził.

Przypomina sobie gość nagle o fundamencie chrześcijańskim?
A sami eurokraci wspierali demontaż tych kościołów i laicyzację wiernych.
Dziś na Zachodzie kościoły są sprzedawane na hotele, domy publiczne i knajpy lub burzone, gdy chodzi o atrakcyjny teren. Za to wspiera się budowę meczetów.
Taką Europę nam zafundowali następcy Hitlera i wspierający ich bezmyślnie, a raczej autointeresownie - eurokraci.

Czy nie należało wcześniej zatrzymać to działanie terroryzmu islamskiego , a nie z uznaniem kibicować im w prześladowanie chrześcijan?
Kiedy trwoga to do Boga. Tylko czy nie jest już na to za późno?
Tych kościołów już tam nie ma, a zdziesiątkowanym chrześcijanom zaproponowano bardziej atrakcyjne zajęcia: sekty, używki, wyuzdanie seksualne.
Przy takiej tendencji działań prędzej powstanie eurokalifat.

Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Kwi 08, 2017 12:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam rodzinę w Marsylii (żyjącą we Francji od trzech/czterech pokoleń)- myślą o powrocie do Polski, bo mają dosyć tego co się dzieje w ich jednak ojczyźnie (uważają siebie za Francuzów).

To w sumie tyle jeżeli chodzi o "sukces" zachodniej Europy w kwestii integracji emigrantów.
Co zaskakujące nagle okazuje się (różne źródła), że nawet Turcy nie zasymilowali się w pożądanym stopniu a przecież akurat oni nie jechali do Niemiec po socjal tylko do ciężkiej pracy (przynajmniej ta pierwsza emigracja).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
polonus

PostWysłany: Nie Kwi 09, 2017 19:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie dziwię się, skoro we Francji rządzą już islamiści.
Oto dowód:
Imigranci "Ubogacają kulturowo" stolicę Francji!
https://www.youtube.com/watch?v=23XtoujJbjM
https://www.youtube.com/watch?v=4_G5DmVN008
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Polityka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13  Następny
Strona 10 z 13

Skocz do: