« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tur ma kłopoty ?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 18:31    Temat postu: Tur ma kłopoty ? Odpowiedz z cytatem

Doszły mnie słuchy że nasz klub piłkarski ma pewnego rodzaju kłopoty.

Ponoć klub przestaje być wypłacalny i zalega z pensjami dla zawodników. Przyczyną takiego stanu rzeczy jest ponoć wycofywanie się strategicznych dla Tura sponsorów w podmiotach firmy Opłatka jak i Kopalni oraz wielu innych.

Nieoficjalnie mówi się że dzieje się tak dlatego że prezesem Tura jest niejaki Sobczak który uchodzi za człowieka nieumiejącego zjednywać sobie przyjaciół, z resztą nic dziwnego bo straszny z niego kołek (przebywałem w jego towarzystwie) a manager żadny.

Zanosi się na to że klub zaczną opuszczać wartościowi dla Tura zawodnicy. A może wy coś słyszeliście na ten temat ?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mat/Wszystko Gra!
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kto ma wiedzieć to wie..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Tlen
RysioTurek
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dziwnego, jak od jakiegos czasu panuje cyrk, a to wszystko od dawniejszego konfliktu z kibicami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Nobody
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zelu.. napisał:
Kto ma wiedzieć to wie..

Aha. Czyli że jeśli ja nie wiem to znaczy że mam nie wiedzieć tak? Ciekawy tok rozumowania. Nie mieszkam obecnie w Turku i przebywam w mieście może 3-4 dni na miesiąc, ale interesuje się zarówno Turem jak i tym co się dzieje w Turku tak więc takie wypowiedzi jak Twoja są chyba nie na miejscu. Także chciałbym wiedzieć co takiego się stało z Turem skoro jeszcze nie tak dawno temu Tur radził sobie całkiem dobrze jeśli chodzi o finanse.
Powrót do góry
robertocarlos
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 15:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nobody napisał:
zelu.. napisał:
Kto ma wiedzieć to wie..

Aha. Czyli że jeśli ja nie wiem to znaczy że mam nie wiedzieć tak? Ciekawy tok rozumowania. Nie mieszkam obecnie w Turku i przebywam w mieście może 3-4 dni na miesiąc, ale interesuje się zarówno Turem jak i tym co się dzieje w Turku tak więc takie wypowiedzi jak Twoja są chyba nie na miejscu. Także chciałbym wiedzieć co takiego się stało z Turem skoro jeszcze nie tak dawno temu Tur radził sobie całkiem dobrze jeśli chodzi o finanse.

ale to już przeszłość.
Tez mnie doszły słuchy, że finansowo leżymy, a miasto daje na wiosnę przysłowiową złotówkę. W związku z tym pozostaje sie zapytać, co znaczy MIEJSKI w nazwie klubu??
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
RysioTurek
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podobno MKS maja zmienic na Machlojkowy Klub Sportowy Uśmiech
Powrót do góry
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 22:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

robertocarlos napisał:
Nobody napisał:
zelu.. napisał:
Kto ma wiedzieć to wie..

ale to już przeszłość.
Tez mnie doszły słuchy, że finansowo leżymy, a miasto daje na wiosnę przysłowiową złotówkę. W związku z tym pozostaje sie zapytać, co znaczy MIEJSKI w nazwie klubu??

...kiedyś dawno temu w odległej galaktyce był sobie piłkarski klub sportowy, który w swoich szeregach miał kilku wychowanków...

spójrzmy na skład obecnie...kto gra w klubie?? armia grajków, którzy mają go w d...

w tym kontekście wcale nie dziwię sie miastu czy sponsorom wycofującym się z finansowania...bo szczerze powiedziawszy ja już nie utożsamiam się z tym zespołem...jeśli nadal można go tak nazwać...niegdysiejsze próby odbudowania szkolenia młodzieżowego..to moim zdaniem zabieg spóźniony co najmniej o 2 -3 lata...

można wiele gadać na temat barw, wierności klubowi itp. bzdety...i jeśli mam być do bólu szczery to wolałem kiedyś chodzić na mecze tura w okręgówce...bo chłopki zostaiwali na boisku płuca i serce...a teraz??? czasem rzygac się chce...

wcale nie potrzebne mi są "emocje" na poziomie 3 ligi...

p.s.
a co do finansów..już w rundzie jesiennej, z tego co mi wiadomo, klub zalegał kilkaset tysięcy złotych...jak to się skończy? spektakularną klęską jak sądze...
Powrót do góry
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tur ma ponoć długi w kwocie ponad 400 tyś. złotych.

Taka wiadomość dzisiaj do mnie dotarła.
Powrót do góry
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Sty 18, 2010 17:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przestań pierd...ić i pisać głupoty jak nie masz pojęcia? Mnie też dochodzą głosy że w 2012 roku jest koniec świata i co? Masz jakieś dowody na to? Każdy kibić Tura wie kto takie plotki rozsiewa i traktuje to z politowaniem a pan były członek zarządu ( w okularach dla lepszej orientacji i handel autami) niech najpierw sprawdzi a dopiero pozniej się mści że go nie wybrali do zarządu haha i dobrze bo taki kretino nie potrzebny.
Powrót do góry
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 08:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzikman napisał:
Przestań pierd...ić i pisać głupoty jak nie masz pojęcia? Mnie też dochodzą głosy że w 2012 roku jest koniec świata i co? Masz jakieś dowody na to? Każdy kibić Tura wie kto takie plotki rozsiewa i traktuje to z politowaniem a pan były członek zarządu ( w okularach dla lepszej orientacji i handel autami) niech najpierw sprawdzi a dopiero pozniej się mści że go nie wybrali do zarządu haha i dobrze bo taki kretino nie potrzebny.

Skoro ty jesteś tak dobrze zaznajomiony z sytuacją klubu
to podziel się z nami.
Powrót do góry
Muzikman
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Wto Sty 19, 2010 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze nie jestem upoważniony aby mówić o takich sprawach, po drugie takim sposobem jak ty to zrobiłeś czyli pisząc bezmyślne posty powodujesz powstawanie plotek i nie prawdziwych informacji.
Prawdą jest że Tur ma jakieś kłopoty ale który klub ich dzisiaj nie ma? Popatrzcie na kluby które nie mają prywatnego sponsora tylko są na utrzymanku Miasta i kilku lokalnych darczyńców, te kluby żyją z dnia na dzień bo miasta mają w ***** kluby i kibiców a większość przydupasów urzędujących w radach miast czy to burmistrzowie czy prezydenci mają tyle wspólnego ze sportem co nic, jednym słowem nie interesują się nim i mają go tam gdzie słońce nie dociera!
Powrót do góry
Mamrot
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 08:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Muzikman napisał:
Po pierwsze nie jestem upoważniony aby mówić o takich sprawach, po drugie takim sposobem jak ty to zrobiłeś czyli pisząc bezmyślne posty powodujesz powstawanie plotek i nie prawdziwych informacji.
Prawdą jest że Tur ma jakieś kłopoty ale który klub ich dzisiaj nie ma? Popatrzcie na kluby które nie mają prywatnego sponsora tylko są na utrzymanku Miasta i kilku lokalnych darczyńców, te kluby żyją z dnia na dzień bo miasta mają w ***** kluby i kibiców a większość przydupasów urzędujących w radach miast czy to burmistrzowie czy prezydenci mają tyle wspólnego ze sportem co nic, jednym słowem nie interesują się nim i mają go tam gdzie słońce nie dociera!

Czyli tak jak myślałem, nie masz nic do powiedzenia w tym temacie. Mam jednak silne wrażenie że jesteś przychylny (bardzo przychylny) obecnemu zarządowi i tak jak oni postanowiłeś mydlić oczy innym.

Byłeś jedną z tych osób które wybierały obecny zarząd ?
Powrót do góry
Sergio

PostWysłany: Sro Sty 20, 2010 11:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mamrot napisał:
Muzikman napisał:

Czyli tak jak myślałem, nie masz nic do powiedzenia w tym temacie. Mam jednak silne wrażenie że jesteś przychylny (bardzo przychylny) obecnemu zarządowi i tak jak oni postanowiłeś mydlić oczy innym.

Byłeś jedną z tych osób które wybierały obecny zarząd ?

Mamrot litości!!! Sam mówisz, że dotarła do Ciebie wiadomość że Tur ma kłopoty finansowe, ale nie precyzujesz skąd, czy to pewne źródło, potwierdzone.
W klubie nigdy się nie przelewało i teraz również tak jest. Tyle w temacie finansów. Jak chcesz więcej to wejdź na oficjalne forum Tura i może tam znajdziesz więcej informacji.
Powrót do góry
<strazak>
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 15:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ogromne kłopoty finansowo-organizacyjne postawiło pod znakiem zapytania udział Tura Turek w rundzie wiosennej drugoligowych rozgrywek. Jeszcze w sobotę zespół w prawie nie zmienionym składzie zagrał sparing z Widzewem Łódź.

Dzisiaj już wiemy, że klub się rozpada. UKS SMS Łódź i ŁKS Łódź podpisały umowę o ścisłej współpracy. Trener Tura Piotr Zajączkowski odchodzi właśnie do ŁKS-u, a za nim większość piłkarzy którzy na jesień grali w barwach Tura.

Wygląda na to, że ratowanie ŁKS-u odbędzie się kosztem wielkopolskiej drużyny.

źródło: lkslodz.pl
Powrót do góry
pebek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 17:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no to piknie... no ale chwila chwila... przecież TUR i SMS też miały umowę o współpracy, można ją tak nagle zerwać?

edit:
Cytat:
Po wczorajszym spotkaniu władz klubów ŁKS S.A. oraz UKS SMS Łódź ustalono, że oba kluby będą ściślej współpracować. Dzięki takim decyzjom piłkarze Łódzkiego Klubu Sportowego S.A. od najbliższego wtorku będą trenować na obiektach Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ul. Milionowej.

Dodatkowo klub z al. Unii 2 będzie miał pierwszeństwo w wypożyczeniu zawodników UKS SMS, którzy mogą zasilić kadrę I ligowego klubu.

Władze ŁKS S.A. wyrażają podziękowanie, iż w tak trudnej chwili UKS SMS wyszedł naprzeciw potrzebom Klubu, co z pewnością pomoże w walce o utrzymanie w I lidze.

źródło: http://www.lkslodz.pl/pilka,klub,news,1434

nie no może jednak nie będzie tak źle... w tym oświadczeniu nie ma mowy o przejściu trenera i piłkarzy, jest jedynie że LKS ma pierwszeństwo w wypożyczaniu zawodników i że może trenować na obiektach SMS... czyli nic złego nie groziłoby TURowi Oczko przynajmniej ja to tak rozumiem
Powrót do góry
roman66
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Sro Sty 16, 2013 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety trzeba sobie to powiedzieć prosto w oczy, dzisiejsza Rada Miasta wraz z Burmistrzem zniszczyła ten klub, na którego mecze dawniej przychodziło 3k ludzi a mecz był wydarzeniem którym żyło całe miasto, taka prawda. Dzisiaj na turze 300 ludzi, piłkarzykom nie chce sie grać.. niestety. Było szanować Pana O.. który tak wiele zrobił dla tego klubu.

Rozwalcie wszystko w tym mieście, Tura już wam sie udało rozwalić, co teraz ? zburzycie Hale ?

dziękuje dobranoc
Powrót do góry
taszi27
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Sty 20, 2013 21:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

i na ro czekałem powiem szczerze,
nie dla nas ta liga za te koszty,
brak kibica, syf nie stadion (oprocz WC oczywiscie Uśmiech)
Teraz zaczniemy od B klasy i BARDZO DOBRZE !!!
WOLĘ TURA W 4 LIDZE ALE WALCZĄCEGO, SOLIDNEGO a nie przebieranców z SMS (chociaż szacunek dla nich że u nas grali i walczyli).
MKS TUR TUREK istnieje od roku 1921 i na pewnonie zniknie, przetrwał jedną wolję, drugą wojnę i czasy PRLu więc spokojnie nawet tak niudolny Zarzad jak teraz go nie połozy Uśmiech
Do zobaczenia na Sportowej Uśmiech
Powrót do góry
R0bert
Maniak
Maniak

PostWysłany: Pią Sty 25, 2013 19:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

taszi27 napisał:

MKS TUR TUREK istnieje od roku 1921 i na pewnonie zniknie, przetrwał jedną wolję, drugą wojnę i czasy PRLu

Zakładam, że ta wolja o której piszesz to błąd w "druku" i chodziło Ci o wojnę. Tylko nie wiem jak od 1921 roku Tur mógł przetrwać tych wojen dwie.
Powrót do góry
haze
Szef wszystkich szefów

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 02:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ironizując można by rzec, że temat jest nieaktualny (Tur ogłasza upadłość- jak słyszałem - więc go nie ma). Jak może mieć kłopoty coś, co przestaje istnieć ????
Oby to była tylko ponura ironia i oby włodarze znaleźli wyjście z tej ponurej perspektywy i nie pozwolili upaść ponad 90-letniej chlubie miasta TUREK...
Tura trzeba odbudować - choćby od podstaw, poczynając od B-klasy, ale trzeba ileś tam kasy wpłacić coby nazwę i tradycję klubu zachować. należałoby wrócić do czasów, kiedy to Tur to były sekcje praktycznie wszystkich dyscyplin sportu. Pod szyldem TUR-a występowali piłkarze, siatkarze, kolarze, motokrosowcy, biegacze etc... Dlaczego w tak małym mieście nie można się dogadać i skupić działalności różnych dyscyplin wokół jednego klubu??? Mamy oprócz wymienionych już dyscyplin wspaniałych karateków, judoków, pływaczy, tenisistów etc... Moim skromnym zdaniem wszystko powinno się skumulować w jednym klubie, którego zarząd rozsądnie rozdysponuje środki i nie "utopi" całej kasy w jedną dyscyplinę, która jak się okazuje pada i klub do bankructwa doprowadza.
Powrót do góry
taszi27
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sob Sty 26, 2013 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Robert masz racje zapedziłem się ale ważne że sens jest uchwycony, od roku 1921 pod kilkoma nazwami ale istniał w Turku klub z sekcją piłki noznej i nie wydaje mi się że przez brak profesjonalizmu obecnego zarządu zniknie z mapy pikarskiej Polski Uśmiech
Tur jest był i będzie .... tyle
Powrót do góry
pebek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Nie Kwi 07, 2013 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/i-liga/i-liga-najwiekszy-upadek-w-historii-lks-lodz,1,5461718,wiadomosc.html#fp=sport

pozdrowienia dla SMS Łódź Oczko
Powrót do góry
mateuszw
Straszna gaduła
Straszna gaduła

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

"We wtorek szefowie ŁKS-u mają wysłać do PZPN-u pismo, w którym poinformują o wycofaniu drużyny. Dzięki temu piłkarze będą mogli tego samego dnia rozwiązać kontrakty za porozumieniem stron i podpisać nowe z klubami, które występują w klasach niższych niż II liga. Ale nie wszyscy, bo zawodnicy wypożyczeni z SMS-u mogą jedynie powrócić do Tura Turek, w którym występowali w rundzie jesiennej. Przypomnijmy, że przepisy zabraniają występów w jednym sezonie w więcej niż dwóch zespołach."

http://www.lodz.sport.pl/sport-lodz/1,117110,13700668,Koniec_zbliza_sie_szybko__We_wtorek_szefowie_LKS_poinformuja.html
Powrót do góry
pebek
Nawijkaaaaaaaaaa!!!
Nawijkaaaaaaaaaa!!!

PostWysłany: Wto Kwi 09, 2013 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

że tak powiem: BEKA Z SMSiaków!

Oczko
Powrót do góry
siwiba
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Nie Maj 19, 2013 07:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

chodzę od ponad 10 lat na mecze tura - co prawda nie jestem takim kibicem by za nimi jeździc po polsce. powiem wam jedno - najlepiej mi się chodziło oglądac mecze jak tur był w 4 lidze, chopakom chciało się grać, nam kibicom oglądac, kibicować - nie było ochrony, wchpodziłes z piwkiem, albo czyms mocniejszym, napiłes się zjadles i obejrzałes mecz na żywo - to były czasy.

wtedy chopcy walczyli o kazdy wynik, od czasu kiedy awansowali ta waleczność u nich spadała
Powrót do góry
Janosik
Urodził się by nawijać
Urodził się by nawijać

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 03:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A zbiegło się to ze sprowadzaniem nowych zawodników którym bardziej chodziło o wypłaty niż o reprezentowanie Turku
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pon Maj 20, 2013 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

siwiba napisał:
chodzę od ponad 10 lat na mecze tura - co prawda nie jestem takim kibicem by za nimi jeździc po polsce. powiem wam jedno - najlepiej mi się chodziło oglądac mecze jak tur był w 4 lidze, chopakom chciało się grać, nam kibicom oglądac, kibicować - nie było ochrony, wchpodziłes z piwkiem, albo czyms mocniejszym, napiłes się zjadles i obejrzałes mecz na żywo - to były czasy.

wtedy chopcy walczyli o kazdy wynik, od czasu kiedy awansowali ta waleczność u nich spadała

Mimo iż nie jestem jakimś wielkim kibicem to mam tak samo.
Wtedy przyjemnie było przyjść na mecz, dziadki zawsze miały jakieś flaszeczki ale oglądali wypili i było śmiesznie. Było po prostu przyjemniej. Później gdy Tur awansował wyżej byłem tylko na jednym meczu. Ale jak nikt się piwka nie mógł napić ani nic to nie było nic więcej tylko spina. No i dlatego nie chodzę.
I chyba bilety były tańsze. Mój dziadek kiedyś grał w Klubie i nawet nie miał żadnych zniżek czy innej ulgi...
Powrót do góry
siwiba
Advanced Technikułe
Advanced Technikułe

PostWysłany: Sro Maj 22, 2013 05:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I chyba bilety były tańsze. Mój dziadek kiedyś grał w Klubie i nawet nie miał żadnych zniżek czy innej ulgi...

Co do biletów to były tańsze max. 5 zł kosztowały a oglądalność była o niebo lepsza niż przez ostatni rok. Co do starszego pokolenia to też mam ten sam przykład mojego dziadka któy w tamtych czasach zamiast przejść do calisii calisz, został w tym grajdole i teraz nawet 10zł mu nie puszczą za darmo.
Powrót do góry
citano
Początkujący dyskutant
Początkujący dyskutant

PostWysłany: Pon Maj 16, 2016 18:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bilety wszedzie drozeja
Powrót do góry
Paweł Sz.
Maniak
Maniak

PostWysłany: Wto Maj 17, 2016 00:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

citano napisał:
bilety wszedzie drozeja

Co tu powiedzieć... witamy na forum Uśmiech
Nawet mam coś dla Ciebie Uśmiech

Pozdrawiam!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: