« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pokemon GO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 15:56    Temat postu: Pokemon GO Odpowiedz z cytatem

Jakby nie patrzeć jest to mega atrakcja w ostatnich tygodniach. Jakie jest Wasze podejście do tej aplikacji? Uważacie, że to dziecinne czy raczej całkiem spoko?

Ja uwielbiałem pokemony jak się pojawiły w naszym kraju. Zbierałem wszystko co się dało związanego z tym tematem. Dlatego i teraz gram w pokemony Bardzo szczęśliwy
Nie uważam tego za jakąś dziecinadę. Jeżeli podchodzi się do tego z rozsądkiem to jest to fajna rozrywka. I jakby nie patrzeć jedna z pierwszych gier, która wymaga faktycznie ruchu. Nawet w naszym mieście dużo ludzi spaceruje z telefonem i szuka pokemoniaczy. Słyszałem w radiu, że w jakimś mieście gracze nawet biorą psy ze schroniska i razem spacerują.
Niby to troszkę smutne, że musiała powstać gra, żeby ludzie wyszli z domu ale uważam, iż nie ma co płakać tylko się cieszyć z tego, że coś takiego się dzieje.

Są tu jeszcze jacyś trenerzy? Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Czw Lip 21, 2016 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie gram i nie zamierzam, zresztą nie mam smartfona ani choćby internetu w telefonie, pokemony jakoś nigdy mnie nie rajcowały, nawet w latach swojej największej świetności (chociaż pamiętam, że tazos z Pikachu uchodził za rarytas Oczko).

Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś gra, ale jak słyszę, że dorośli ludzie, zbierając pokemony, powodują wypadki, włamują się do ogrodów, płacą właścicielom domów, żeby mogli u nich polować albo biegają ze smartfonami po cmentarzach, muzeach i miejscach zagłady to nie ukrywam, że zastanawiam się, czy to towarzystwo aby na pewno jest normalne. Jeżeli ktoś podchodzi do tego zdrowo i łapanie pokemonów nie zaburza mu funkcji umysłowych, niech sobie gra, skoro lubi Uśmiech.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jazzmen
Nie ma szans na leczenie !!!

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 08:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Małgosia napisał:
Ja nie gram i nie zamierzam, zresztą nie mam smartfona ani choćby internetu w telefonie,

booooooże...jesteś jak jarosław kaczyński w wersji dla kobiet Jęzor Bardzo szczęśliwy

a na poważnie, jak ktoś chce to sobie gra...ja nie wiem o co w tym chodzi i nie zamierzam się w to wkręcać...na pokemnony byłem już stanowczo "za duży " Jęzor
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 09:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie powiem, żeby akurat w Twoich ustach brzmiało to jak komplement... Jęzor
Powrót do góry
jazzmen

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 10:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ależ to był komplement Bardzo szczęśliwy pomyśl...może w niedalekiej przyszłości porwiesz za sobą miliony Jęzor
Powrót do góry
Małgosia
Nas nie dogoniat

PostWysłany: Pią Lip 22, 2016 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niech będzie, że o to Ci chodziło... nie drążę dociekań, bo nie chcę psuć Mopkowi tematu Jęzor

Wracając tym samym do głównego wątku rozmowy - z artykułu na turek.net.pl można się dowiedzieć, że pokemonowy szał dotarł do Turku i ma się całkiem dobrze.

Właściwie chętnie dowiedziałabym się od kogoś, kto gra, co w tym takiego fascynującego, że porwało za sobą tyle ludzi w różnych wieku Uśmiech.
Powrót do góry
polonus

PostWysłany: Nie Lip 24, 2016 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla macherów od „zarządzania społeczeństwami” to ciekawa odpowiedź na pytania o stan rodzin w obecnym świecie.
Dowiedzą się oni wiele o podatności na manipulację, gdyż miliony osób gotowych udać się w miejsce wskazane im przez producenta gry lub innego użytkownika aplikacji tylko po to, by do swojej wirtualnej kolekcji dodać chomika rażącego prądem czy ryjącą w ziemi niby-dżdżownicę, pokazują jak daleko można się posunąć w zdalnym sterowaniu społeczeństwami.`
Jest to poligon doświadczalny, na którym w dziecinnie prosty sposób władcy marionetek manipulują milionami ludzi, przenosząc ich z miejsca na miejsce niczym pionki na szachownicy. Tak zdobyta wiedza posłuży na diagnozę, na jakim etapie są społeczeństwa i jakich należy użyć dalszych działań w kierunku sterowania społeczeństwem= stadem baranów.

http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/pokemon-go-mon-macierewicz-gra-w-pokemon-go.jpg

http://paczaizm.pl/content/wp-content/uploads/stary-nie-uwierzysz-gdzie-znalazlem-charizarda-ginekolog-pokemon-go.jpg

Z uwagi na duży rozmiar obrazków, które zajmowały znaczną część strony i utrudniały przeglądanie tematu, podmieniłam je na odnośniki. Małgosia
Powrót do góry
Brain
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Lip 25, 2016 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

polonus do tego dodać obrazy z kamer i uzyskujemy możliwość obejrzenia domów od środka Uśmiech
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
polonus

PostWysłany: Wto Lip 26, 2016 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dotychczas był utrudniony dostęp do informacji odnośnie wnętrz budynków, a teraz dzięki szpiegowskiej grze "przy okazji" te dane trafią do obszernej bazy danych i mogą być wykorzystane od mafii złodziejskiej po mafię globalną NWO sterującą naszą przyszłością.
Powrót do góry
kasio121
Gość

PostWysłany: Nie Sie 21, 2016 17:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie ta gra jest wyłącznie dla dzieci. Znacie kogoś kto w to gra i ma wiecej niz 12 lat? Ja nie znam... Zszokowany
Powrót do góry
Nook
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Pon Sie 22, 2016 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Batoniki czekoladowe ponoć też są dla dzieci. Znacie kogoś kto je jada i ma więcej niż 12 lat? Ja nie znam... lol
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam wielu ludzi, którzy mają nawet i 25+ lat i w to grają Oczko
W tym ja Oczko
Powrót do góry
Marian_
Maniak

PostWysłany: Wto Sie 23, 2016 18:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mopek
Co nie zmienia faktu, że większość dorosłych uważa, że ta gra to głupota dla dzieciaków.
W tym ja...
Co nie oznacza, że odbieram Wam prawo do grania w Tę grę. Byleby z rozsądkiem. Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
tygrysss
Digital Adv. Technikułe
Digital Adv. Technikułe

PostWysłany: Nie Sie 28, 2016 12:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Turku wiadomo trochę inaczej.
Ale np. w Poznaniu na Cytadeli wchodzisz na Rosarium, a tam z 30-40 osób w wieku od 20 w górę.
Nikt w tym problemu nie widzi. Spacerowanie z telefonem w ręku przy okazji Uśmiech
Powrót do góry
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Nie Paź 30, 2016 23:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dziecinny czy spoko, ale jak pokazują czsami w wiadomościach potrafi być nawet niebezpieczne Uśmiech Bardzo szczęśliwy

i tak np: typ widzi tabliczkę, ZŁY PIES. ale na podwórku jest Pokemon. Wchodzi czy nie ??

Czasami ryzykowne
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sro Lis 02, 2016 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak pewnie widzicie lub nie, szał na Pokemony skończył sie bardzo szybko. Gra zrobiła wielką furorę niestety umarła śmiercią naturalną... Samo zbieranie to było jednak za mało.
Cóż ciekawe czy twórcy gier pójdą w tę stronę i będą próbować tworzyć coś nowego na podobnej zasadzie.
(Moim marzeniem jest taka gra w uniwersum Stalker'a gdzie zbierałoby się artefakty. Kto grał ten czai Oczko )
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Komputery Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: