« Turek.net.pl Regulamin HydeParku       
   HydePark - www.hp.turek.net.pl
Ogłoszenia
Ogłoszenia
Aktualnosci Turek
Aktualnosci
Pogoda Turek
Pogoda
Praca Turek
Praca
 FAQFAQ   CzatCzat   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja   ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Drogi rowerowe

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Czw Cze 26, 2014 21:09    Temat postu: Drogi rowerowe Odpowiedz z cytatem

Szukam jakiś ciekawych dróg rowerowych w Turku i okolicach. Zjeździłem już cały Turek i powoli zaczynają mi się trasy nudzić, ileż można jeździć tymi samymi ścieżkami. Niestety (chociaż dla mnie nie) mam rower torowy (szosowy) i odpadają drogi nieutwardzone więc mam małe pole manewru. Wiem, że będzie trudno coś doradzić, ale jak ktoś ma jakieś pomysły to będę bardzo wdzięczny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Pią Cze 27, 2014 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Polecam pojeździć po okolicznych wsiach Bardzo szczęśliwy
Np trasa na Przykonę nad zbiornikiem, później przez Smulsko do Boleszczyna w prawo na Bądków i znów do Przykony. Ścieżek utwardzonych mamy mało więc się nie poszaleje. Ale po wsiach też jest git Oczko
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
kraina_cienia
Maniak
Maniak

PostWysłany: Sob Cze 28, 2014 19:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślałem właśnie o okolicznych wioskach i będzie chyba trzeba spróbować. Niestety nie mam jeszcze takiej dobrej formy i daleko się jeszcze nie wypuszczałem (robię średnio 20 km dziennie więc nie dużo)...
Powrót do góry
Agga
Średni pismak
Średni pismak

PostWysłany: Nie Paź 05, 2014 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

20 to sporo moim zdaniem:)
Powrót do góry
maciej1408
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Sro Paź 08, 2014 22:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Swego czasu pozwiedzałem troche okolic też na szosówce więc mogę delikatnie podpowiedzieć.. z krótszych tras bardzo lubie przez górniczą na lazurowe, przez przykone i powrót ścieżką, ewentualnie przez Kaczki (przez kaczki dużo lepiej, tylko nie lubie wracać od Turkowic), możesz też przez pęcherzew, galew i powrót przez małoszyne, z dłuższych moja ulubiona to turek-lazurowe-zbiornik na przykonie-radyczyny-krwony-brudzew-władysławów-turek (z władysławowa możesz jeszcze lecieć na grzymiszew, teraz tam asfalt zrobili elegancki, aż się płynie Bardzo szczęśliwy , stamtąd np na piętno>dziadowice>kotwasice>malanów, stamtąd główną albo jeszcze np na kowale) no i jak nie przeszkadza Ci jazda głównymi drogami to fajnie się leci turek-władysławów-wyszyna-koscielec-turek.. generalnie dużo jest fajnych trasek.. aaa no i zapomniałbym o jednej z lepszych, ze zbiornikami Jęzor turek-dobra(najlepiej przez mikulice)-tama jeziorsko stamtąd albo bezpośrednio na przykone przez smulsko albo opcja troche dłuższa z zawadzeniem o uniejów przez spycimierz i do przykony przez radyczyny, stamtąd lazurowe i na bogdałów Cool ale polecam jeszcze zaopatrzyć się w górala, jest zayeebiście dużo fajnych tras w lesie, trzeba korzystać dopóki całkiem naszych lasów nie rozkopią Nie
Powrót do góry
Mopek
Stara Gwardia

PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie nasze lasy to jakoś słabo znam. A przynajmniej te od strony Grabieńca. Raz czy dwa jechałem czerwoną trasą i tyle. Może na wiosnę będzie warto poznać trochę lepiej te tereny.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
radekM
Pismak jakich mało
Pismak jakich mało

PostWysłany: Pią Gru 09, 2016 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym raczej preferowal drogę rowerową gdzie jest jednak miasto. Jak dla mnie ciekawiej i bezpieczniej. Można kogoś spotkać i nawet umuwić się z kimś z jakąś ekipą na wycieczkę. Niewątpliwie rower to zdrowie i sport, ale unikał bym dróz bez sklepów monopolowych jak Kwaśniewski Bardzo szczęśliwy http://www.blasty.pl/233/nie-idzcie-ta-droga Monopolowy musi być obowiązkowo przy drodze. Nie żartuje, ale zawsze jeździliśmy na rowery na ryby i do lasu, z namiotami więc biba była Bardzo szczęśliwy
Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum hydepark Strona Główna -> Sport Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: